Jewel Relics Hileli MOD APK [v1.36.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Jewel Relics Hileli MOD APK [v1.36.0] 1 Jewel Relics Hileli MOD APK [v1.36.0] 2 Jewel Relics Hileli MOD APK [v1.36.0] 3 Jewel Relics Hileli MOD APK [v1.36.0] 4 Jewel Relics Hileli MOD APK [v1.36.0] 5 Jewel Relics Hileli MOD APK [v1.36.0] 6

Jewel Relics Hileli MOD APK [1.36.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Son derece bağımlılık yaratan 3'lü eşleştirme bulmaca oyunuyla tasarlanmış bir oyundur. Ünlü tarihi mekanları keşfetmek için mücevherleri birleştirme arayışına katılın.


Jewel Relics 1.36.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Auto Win / Otomatik kazanma hilesi

Jewel relics, oyuncularına en üst düzeyde eğlence deneyimi sunabilen benzersiz bir oyundur. Yapboz oyunlarına katılmayı hobi olarak edinmiş biriyseniz kaçırmamanız gereken mükemmel bir oyun olacaktır. Bu oyun ile oyuncular, üstesinden gelmek için düşünme güçlerini kullanabilecekleri birçok farklı özel mücadeleye katılabilecekler.


Jewel Relics v1.36.0 MOD APK


Jewel Relics oyununda oyuncuların ilgisini çekebilecek tüm farklı oyunlarda ilk görüntü anlamlı olacaktır. Açılan güzel bir sahne, oyuncularına hissedebilecekleri özel bir zevk ve duygu verebilecek. Bu nedenle oyun geliştiricileri kendileri için tarihi ve eski anıtlara göre tasarlanmış bir oyun bağlamı da oluşturmuşlardır.


Jewel Relics Para Hilesi


Dünyanın dört bir yanındaki birçok insan, eski zamanlarda insanların nasıl yaşadığını öğrenmeye özel bir ilgi duyuyor. Tipik olarak, modern insanlığın antik ve tarihi anıtlardaki önemli kazı ve keşiflerinin çoğu şimdiye kadar var olmuştur. Ve şimdi, Mücevher kalıntıları aracılığıyla en ünlü anıtlara yapılan benzersiz turlara katılırken aynı zamanda bir kaşif ve arkeolog olacaksınız.


Jewel Relics Altın Hilesi


Oluşturulan belirli bir bağlamla bir açılışın yanı sıra, çekici oyun da dikkat edilmesi gereken önemli bir özellik olacaktır. Bir oyunun oynanışı, oyuncuları üreticinin ortaya koyduğu en özel fikirleri keşfetmeye götürmek için rehber olacaktır. Bu nedenle, Jewel relics'in yapımcıları, birçok farklı araştırma ve test yoluyla ürünleri için tanıdık bulmaca oyununu seçtiler.


Jewel Relics Elmas Hilesi


Oyunun oyununuzu birçok farklı çekici stilde özelleştirmesine izin verecek bir bulmaca oyunu seçeneği ile. Ve bu sefer, bilinen birçok oyuncuyla geleneksel 3'lü eşleştirme tarzında yaratılmış bir oyun tarzı olacak ama son derece bağımlılık yapacak. Bu oyun tarzında, oyuncunun manipülasyonu, birleştirilebilecekleri şekilde en az üç mücevheri birbirine yakın hareket ettirerek basit olacaktır.


Jewel Relics Hile Apk 2023


Bir oyunun oyuncularına en üst düzeyde eğlence sunabilmesi için oyun modları önemli bir rol oynayacaktır; Oyunun deneyimlenebileceği normal oyun modlarına ek olarak, entegre çevrimdışı oynama modunda da tam anlamıyla meşgul olacaksınız. Bu mod ile oyun her yerde tamamen normal şekilde çalışabilecek; İnternete bağlanması gereken cihazla ilgilenmenize gerek kalmayacak.


Jewel Relics Apk indir


Bununla birlikte, oyunun oyunculara verdiği zorluklar da aynı derecede önemlidir. Bir oyunun, oyuncularını sıkılmadan çekebilmesi için güzel bir meydan okuma sistemine sahip olması gerekir. Yani oyun ayrıca oyuncuları için yaklaşık 1500 aşamalı bir sistem tasarlamış ve sürekli güncellenip bir dahaki sefere eklenecektir.


Jewel Relics Kazanma Hilesi


Son olarak, tüm oyunların oyuncunun grafiklerinde bir özellik geliştirmesi gerekecek. Güzel grafiklere sahip bir oyun, oyuncularına harika bir görsel deneyim sunabilecektir. Bu nedenle, Jewel relics geliştiricileri, en iyi kalitede bir grafik sistemi olan ürünlerine yatırım yapabilmek için büyük önem vermişlerdir.


Jewel Relics indir (MOD, Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Military SCH Tycoon Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar