Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v65.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v65.0] 1 Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v65.0] 2 Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v65.0] 3 Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v65.0] 4 Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v65.0] 5 Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [v65.0] 6

Ocean Survival Multiplayer Mega Hileli MOD APK [65.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sal simülatöründe hayatta kalma, sizi baş döndürücü bir maceraya aktarır.


Ocean Survival Multiplayer 65.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Köpekbalığı Saldırısı Yok
  2. Sonsuz Kaynaklar
  3. Sonsuz Öğeler
  4. Reklamsız
Ocean Survival Multiplayer - Yolculuk tutkusu olan ve bu dünyayı bir kez keşfetme arzusu olan biriyseniz, bu oyun tam size göre. Ne olursa olsun, her zaman hayatta kalmanın ve yolculuğa devam etmenin bir yolunu bulacaksınız. Susuzluk ve açlık bir sorun değil, ama en çok endişelendiğiniz ve korktuğunuz şey, insanları yeme konusunda uzmanlaşmış köpekbalıklarıdır.


Ocean Survival Multiplayer v65.0 MOD APK


Ocean Survival Multiplayer'a gelen oyuncular, arkadaşları ve akrabaları ile birlikte oynama fırsatına sahip olacaklar. Birlikte her yere seyahat etmek için bir tekne oluşturabilirsiniz. İstediğiniz yere özgürce ve kimse tarafından engellenmeden veya bağlanmadan gidin. Tanıdıklarla oynarken, tüm oyun planlarını iyi ve uyumlu bir şekilde kolayca koordine edecek ve tartışacaksınız. Üstelik, bu dünyada hayatta kalmak için mücadele etmek ve zorlukların üstesinden gelmek için güçlerimizi birleştirelim ve birlikte çözelim!


Ocean Survival Multiplayer Kaynak Hilesi


Ocean Survival Multiplayer size ana karakterini getirecek. Bu, birçok kişi tarafından takdir edilen mükemmel ve yetenekli bir kahramandır. Burada, kahramanınız için öğeleri düzenli olarak yükseltmeli ve donatmalısınız. Örneğin, son derece yıkıcı bazı cihazların nasıl üretileceğini ve yapılacağını öğrenin. Ayrıca, oyuncuların seçebileceği farklı tasarımlara sahip en iyi zırh setlerini her zaman satın alırsınız. Bir menajer olabilir ve kahramanınızın her dövüşte daha fazla başarıya ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.


Ocean Survival Multiplayer Hile Apk


Ocean Survival'a katılırken, oyuncuların kendi sağlam ve harika evlerini tasarlamalarına ve inşa etmelerine izin verilecek. Yolculuğunuzu sorunsuz ve şanslı kılmak için yol boyunca elde edilen değerli kaynaklardan yararlanın. Daha spesifik olarak, kendinize güzel bir ev yarattınız ve her şeyden önce dinlenip yemek yiyebileceğiniz bir yeriniz var.


Ocean Survival Multiplayer Apk indir


Ocean Survival, oyunculara heyecan verici ve heyecan verici eğlence anları getirdi. Yolculukta maalesef uçağınıza bir şey oldu. Hayatta kalmak için koşan birçok çevik insan var. Yine de iyimser olmalı, olumlu düşünmeli ve her zaman durumları hassas ve esnek bir şekilde ele almanın yollarını bilmelisiniz.


Ocean Survival Multiplayer indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Sandbox 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar