Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [v1.22.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [v1.22.2] 1 Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [v1.22.2] 2 Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [v1.22.2] 3 Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [v1.22.2] 4 Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [v1.22.2] 5 Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [v1.22.2] 6

Ninja Turtles Legends Para Hileli MOD APK [1.22.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çocukluğumuzun çizgi filmi Ninja Kaplumbağalar oyunu şimdi telefonlarımızda...


Ninja Turtles Legends 1.22.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Ninja Kaplumbağalar, uzun yıllardır oyuncular için tanıdık karakterler olmuştur. Onlar, her zaman iyilik için savaşan kaplumbağa şeklindeki gençler. Sonraki maceralarında, bu gençler Ninja Turtles: Legends'da Kraang Prime ile karşılaşmaya devam edecekler . Bu savaşın ardında, kötü adamların Dünya'yı Boyut X'e dönüştürmeye yönelik bir sonraki girişiminin hikayesi var. Onu durdurmazsanız, bu dünya hızla çökecek. Leonardo, dünyayı kurtarmak için arkadaşlarına çağrı yapmaya devam etmelidir.


Ninja Turtles Legends v1.22.2 MOD APK


Bu oyunu tasarlamak için yapımcı Ludia, çizgi romanların yanı sıra animasyon dizisinde görünen tüm karakterleri kullandı. Bu görünüm sayesinde oyun daha çeşitli ve benzersiz hale geldi. İlki, 4 kardeş Ninja Kaplumbağa'nın ortaya çıkışından bahsetmek. Onların da birçok farklı durumda Özel olduklarını göreceksiniz. Bu durumların her birinin kendine özgü gücü ve şekli vardır.

Bu, her aşamayı temsil eden belirli becerilere sahip oldukları anlamına gelir. Stratejinize uygun olduğu sürece bunlardan birini çağırabilir veya belirli bir karaktere hayran kalırsanız, her türlü gücü toplayabilirsiniz. Görünüşe göre bunu bir koleksiyon oluşturmak için yapmışsın. Ek olarak, Dizi boyunca birçok başka karakter ortaya çıkar. Neredeyse her karakter bu oyunda, yani mağazada satın almak için yeterli paranız olduğu sürece onu kullanabilirsiniz. Mondo Gecko, Muckman, Mutagen Adam,… Ve diğer birçok güçlü kötü adam da bunda ortaya çıkıyor.


Ninja Turtles Legends 1.22.2 Para Hile Apk


Güç hiyerarşisi sayesinde bu karakterler farklı durumlarda kullanılacaktır. Karakterin yıldız derecesine bölündüğünü görebilirsiniz. Beş yıldızlı karakterler, üstün istatistikleri ve büyük hasar becerileri ile en güçlüsüdür. Ayrıca, saldırı seviyeleri güçlerini büyük ölçüde etkiledi. Her karakterin maçta aktif hale getirebilecek yaklaşık 3 yeteneği vardır. Her seviye atladığınızda, bu beceriler de bir seviye eklenecektir. Yükseltmek için bir beceri seçmeniz gerekecek. Beceri seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar güçlüdür. Pozisyona ve verdiğiniz taktiklere bağlı olarak, her karakter eşit olarak eklenecek veya yalnızca bir beceriye yerleştirilecektir.


Ninja Turtles Legends 1.22.2 Pizza Hile Apk


Bir maç, savaşmak için beş karakter getirmenize izin verir. Oyuncular, çevrimdışı bir maça girmeden önce taktikler üzerinde düşünürler. Bu beş oyuncu arka arkaya dizilecek ve oyuncunun emirlerine göre savaşacak. Ninja Kaplumbağalar: Efsaneler sıra tabanlı çalışır, bu nedenle rakibi bir kez yenme sırası sizde. Oyuncuların yok edilecek oyuncuyu ve hedefi seçmelerine izin verilecektir. Önce rakibin ana hasarını yok edin. Bu temel taktiklerden biridir. Rakipler de bunu bilecek, bu yüzden ana hasarlarını koruyabilecek karakterleri seçecekler. Ayrıca hasar kaynağınızı da öldürmeye çalışacaklar. Hasar hesaplama ve tehlikeli durumlara bahis oynama becerisi de bu oyunu çekici kılıyor. Oyundaki 75'ten fazla karakter, on binlerce taktik ve çeşitli dövüş savaşları yaratacak.


Ninja Turtles Legends Apk Son Sürüm


Ninja Kaplumbağalar: Efsaneler, üstesinden gelmeniz için birçok seviyeye ayrılacak. Seviye ne kadar yüksekse, oyuncunun birçok farklı durumla yüzleşmek için sağlam bir kadro kurması o kadar zor olur. 1 seviyeyi geçtiğinizde çok sayıda ödül ve çoğunlukla altın para alacaksınız. Yeni karakterler satın almak veya şu anda sahip olduklarınızı yükseltmek için kullanılacaklar. Ek olarak, her gün tamamlamanız gereken benzersiz görevler olacaktır. Bunlara Günlük Ödüller denir. Ek olarak, düşmanı 3 dakikadan daha kısa sürede yok etmek veya müttefikler için 5000HP iyileştirme gibi tamamlamanız gereken benzersiz yan görevler var.


Ninja Legends Apk indir 


Genel olarak, yalnızca oyunda gerçekleştirmeniz gereken becerilere veya eylemlere dayanacaktır. Bu dönüm noktalarının üstesinden gelerek oldukça büyük ve özel ödüller alacaksınız. Bu aynı zamanda sizi böyle şeyleri tamamlayabilmek için daha fazla oyun oynamaya zorlayacaktır. Genelde sürekli olarak yeni görevler olacaktır. Mağazadaki birçok şeyi satın alma ihtiyacını karşılamak için ne kadar geç ve ödül o kadar zor ve büyük olur.


Ninja Turtles Legends indir (MOD, Para / Pizza Hilesi)


Bir önceki android oyun Mafia City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar