Ghost Case Mega Hileli MOD APK [v1.0.52]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ghost Case Mega Hileli MOD APK [v1.0.52] 1 Ghost Case Mega Hileli MOD APK [v1.0.52] 2 Ghost Case Mega Hileli MOD APK [v1.0.52] 3 Ghost Case Mega Hileli MOD APK [v1.0.52] 4 Ghost Case Mega Hileli MOD APK [v1.0.52] 5

Ghost Case Mega Hileli MOD APK [1.0.52] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Özel dedektif olarak korkunç, haksız bir cinayet davasının gizemini çözmek için geri döndüğünüzde, bir korku filmine benzeyen Mod APK'dır.


Ghost Case 1.0.52 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. İpucu Hilesi. Reklamları izlemeden ücretsiz ipuçları alın

Yaklaşık 20 yıl önceki cinayet vakalarıyla ilgili hikayeye devam eden Ghost Case, oyuncuları bir kez daha gizemin içine çekiyor. O gizli davalarda ölenlerin hiçbiri gerçek suçluyu bulamadı. Bu yüzden, bu dönüşle, çözülecek ipuçlarını bulma konusunda size büyük bir rol veriyoruz.


Ghost Case v1.0.52 MOD APK


Spesifik olarak, Ghost Case oyununa geldiğinizde dedektif Ren Larsen rolüne dönüşüyorsunuz. Olağandışı sinyaller aldıktan sonra, bu korku yolculuğuna çıktınız. Spesifik olarak, bahsettiğimiz ipucu olmadan seni öldürmenin hikayesi, iki Alba kardeşin öldürülmesidir.


Ghost Case Para Hilesi


Aradan yıllar geçmesine rağmen bu dava hala gerçek katili bulamayınca Mia Alba ve Dan Alba huzur içinde yatamaz. Yetenekli özel dedektif Ren Larsen'e rüyalarını bildirmeye devam ettiler. Şimdi, bu yolculuk resmen öbür dünyadan gizemli ipuçları ve benzersiz ve ürkütücü mesajlarla başlıyor.


Ghost Case Altın Hilesi


Gerçek katili bulmak için çıktığın korku yolculuğu sona erecek mi? Lütfen bu davayı yeniden açarken bize katılın. Oyunculara göre bu oyun, oynanışının oldukça sade ve kolay anlaşılır olmasıyla birlikte en yaratıcı hikayeye sahip oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.


Ghost Case İpucu Hilesi


Spesifik olarak, tüm izleyiciler için birçok farklı etkileşimli soru alacaksınız ve cevabı bulduğunuzda sırayla ipuçları görünecektir. Bu yüzden yararlı ipuçları her yerde görünebilir, bu yüzden yakından izleyin. Özellikle bu oyunun size verdiği çok önemli bir ipucu, bu korku yolculuğu boyunca nesnelerle etkileşimdir.


Ghost Case Apk Hile


Ayrıca sınavlar kolaydan zora doğru gidiyor, bu yüzden özel bir test sürecinden geçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, mükemmel atmosferi değiştirirken birinci sınıf müzik sistemi de var. Bu dünyaya gelmek aynı zamanda dehşet ve korku dolu anlar yaşayacağınız anlamına da gelir.


Ghost Case Apk indir


Oyuncular, 20 yıl önce gizlenmiş bir davayı çözmek için özel dedektif Ren Larsen rolünü üstlenecekler. Yolculuk boyunca, ipuçlarının görünümüne karşılık gelen birçok farklı seviyeden bulmacalar var.  Basit bir ses sistemi desteği ile oyundaki her karakterin korku seviyesini gösterir. Her çekimde özneyle etkileşim, gerçekten önemli olan ipuçlarını almanın anahtarıdır.


Ghost Case indir (MOD, İpucu Hilesi)


Bir önceki android oyun Hyper Knight APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar