Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.64.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.64.4] 1 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.64.4] 2 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.64.4] 3 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.64.4] 4 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.64.4] 5 Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [v1.64.4] 6

Jetpack Joyride Para Hileli MOD APK [1.64.4] - Eski Atari oyunlarından Metal Slug oyununu bilenler var ise kesinlikle denemesi gerekir. Android için son sürümü ücretsiz indirin


Jetpack Joyride 1.64.4 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Sınırsız Para Hilesi ( Önemli : Oyunu İnternet olmadan başlatın ve oynayın!)


Oyun insanları eğlendirmek için yaratıldı, bu yüzden çok iyi karşılandı ve şimdi milyar dolarlık bir endüstri haline geldi. Her gün, piyasayı daha çeşitli hale getirmek için farklı türlerden birçok başlık çıkarılıyor. Birçok oyuncunun en çok ilgisini çeken türlerden biri de oyun oldukça eğlenceli olduğu için Endless Runner. Ayrıca atıcılar, oyun endüstrisinde en çok beğenilen ve uzun ömürlü türlerden biridir. Peki ikisi birleştirildiğinde ne olur? Ne tür bir oyun çıkacak?


Jetpack Joyride v1.64.4 MOD APK


Cevap, piyasada uzun süredir piyasaya sürülen Jetpack Joyride oyunundan geldi. Oyun, oyuna gelenlere yeni bir deneyim getirmek için yukarıda bahsedilen iki ünlü oyun türünün en iyisine sahip. Oyun uzun zamandır piyasaya sürülmüş olmasına rağmen şimdiye kadar eğlence için hala harika bir seçim. Peki bu kadar uzun süredir piyasaya sürülen ancak birçok kişi tarafından hala fark edilen bir oyunu yapan nedir?


Jetpack Joyride 1.64.4 Para Hile Apk


Barry Steakfries, uzun süredir yaşadığı kasabadaki bir antika oyuncu fabrikasında çalışan bir satıcıdır. Geçmişte müzik dinlendirici olduğu için bu şehrin insanları tarafından tercih edilen ürünlerden biriydi. Ancak teknoloji geliştikçe zaman değişti ve bunlar artık bu şehrin sakinleri için uygun değildi. İş kayıpları nedeniyle, şirket iflasla sonuçlanan bir sonuca yol açtı, bu yüzden istifa etmek zorunda kaldı.

İşini bıraktıktan sonra gidecek hiçbir yeri olmadığı için sokaklarda dolaştı ve bir Meşru Araştırma laboratuvarında yanlışlıkla kayboldu. Barry denen adam, bilim adamlarının uçmak için sıcak hava kullanmayan ancak mermi kullanan Machine Gun Jetpack adlı yeni bir jetpack'i denediğini gördü. Depresyon ve hayal kırıklığı içinde olduğu için o jetpack'i çalmak için araştırma odasına hücum etmeye karar verdi. İşte o zaman çaldığım jetpack ile macerası başladı.


Jetpack Joyride Apk 2022 indir


Oyunun oynanışı, tek dokunuşla yapıldığında çok basittir, bu yüzden alışmak çok uzun sürmez. Parmağınızla ekrana dokunduğunuzda, jetpack mermileri atacak ve Barry'nin havaya uçmasını sağlayan da budur. Oyuncunun görevi çok basittir, Barry'nin mümkün olduğu kadar uzağa koşarak mümkün olan en yüksek puanı almasıdır. Oyuncuların aynı türdeki birçok oyunda olduğu gibi kaydırması gerekmez, oynamak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Bu, herkesin yapabileceği çok basit bir şey, acemi bir oyuncu bile ilk kez yapabilir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar