Archer Hero - Arrow Master Para Hileli MOD APK [v1.3.94]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Archer Hero - Arrow Master Para Hileli MOD APK [v1.3.94] 1 Archer Hero - Arrow Master Para Hileli MOD APK [v1.3.94] 2 Archer Hero - Arrow Master Para Hileli MOD APK [v1.3.94] 3 Archer Hero - Arrow Master Para Hileli MOD APK [v1.3.94] 4 Archer Hero - Arrow Master Para Hileli MOD APK [v1.3.94] 5

Archer Hero - Arrow Master Para Hileli MOD APK [1.3.94] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yay kullanmayı bilen dünyayı kurtarır.


Archer Hero - Arrow Master 1.3.94 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Öldükten sonra diriliş size 1 Milyon Premium Para Verir.

Bilgi: Sandık Açmak, Altın Satın Almak vb. İçin Taşları Kullanın.

Archer Hero - Arrow Master oyununda yay kullanmayı bilen dünyayı kurtarır. Bu oyunda tek ölümcül seçenek yaylar ve oklardır; ateşli silahlara, uçaklara veya diğer ölümcül seçeneklere izin verilmez. Canavarların ön saflarınıza ulaşmasını engellemek için çok çalışmanız en iyisi olacaktır. 


Archer Hero - Arrow Master v1.3.94 MOD APK


Archer Hero - Arrow Master oyununda dünya, şu anda dünya çapında ortalığı kasıp kavuran bilinmeyen canavar sürüsünden derhal kurtarılmalıdır. Onları öldürebilecek tek okçu sensin. Bunun gibi tipik video oyunlarının derin veya tutarlı bir konusu yoktur. yeteneklisin; hemen aksiyona atlıyorsunuz.


Archer Hero - Arrow Master Para Hilesi


Bir seçenek, dayanıklılığınıza ve zorluklardaki başarınıza odaklanmaktır. Sihirli diyara girin ve sayısız gizli mağarasını keşfedin. Seviye atlamak ve karakterinizin genel gücünü artırmak için birleştirilebilecek yeni beceriler kazanmak için, ölümcül canavarlarla dolu zindanları keşfederek hayatınızı riske atmalısınız. 


Archer Hero Altın Hilesi


Bunun nedeni, canavar ordularının sizi yok etmek için asla pes etmeyecek olmalarıdır. Hayatta geri dönüş olmadığını unutmayın; oyun öldükten sonra biter. Eğer durum buysa, hepinize en iyisini diliyorum.


Archer Hero Apk Hile


Zindanda bulduğunuz tüm hazineyi geri getirmek, ekipmanınızı yükseltmek ve güçlendirmek ve ardından oyunda avantaj elde etmek için ayrılmak kadar basit. Rastgele ve benzersiz yetenekleriniz varsa, bu zindanlarda gezinmek daha kolay olacaktır. Hem eğlenceli hem de zorlu bulmacalar, aksiyon dışı ve aksiyon sekanslarının iyi bir karışımı. 


Archer Hero Apk indir


Çarpıcı konumlar ve çok sayıda doğru haritayla dolu bu harika yeni dünyayı keşfedin. Bazıları özellikle zor patronlar olan çok sayıda düşman türü vardır. Seviye atlayarak ve daha iyi teçhizat donatarak karakterinizin temel istatistiklerini iyileştirebilirsiniz. (Uyarı: büyük komplo ileride dönüyor!) Yol boyunca, tamamen baştan çıkarıcı bir iblis ve tamamen delirmiş bir melek size yardımcı olacak.


Archer Hero indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Lamar Idle Vlogger APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar