Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 1 Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 2 Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 3 Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 4 Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 5 Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 6 Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 7 Survive Squad Para Hileli MOD APK [v1.3.28] 8

Survive Squad Para Hileli MOD APK [1.3.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda ilerledikçe, mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmak ve daha fazla uzaylıyı yok etmek için bir takım oluşturabileceksiniz.


Survive Squad 1.3.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para harcandıkça artar.

Uzaylı orduları şehrinizi işgal etti! Silahlarınızı kapın, hayatta kalan diğer kişilerle ekip kurun ve sonsuz uzaylı dalgalarının üstesinden gelin! Herhangi bir şekilde hayatta kalmak zorundasın! Survive Squad, bazı RPG unsurları içeren, hızlı tempolu, gündelik, roguelike bir hayatta kalma io oyunudur.


Survive Squad v1.3.28 MOD APK


Survive Squad oyununda öncelikli hedefiniz bir takım oluşturmak ve mümkün olduğunca hayatta kalma arenasında hayatta kalmaktır! Alfa ekibi hayatta kalmalı!  Zombiler, vampirler ve diğer ölümsüz yaratıklar geçmişte kaldı daha büyük bir endişe var. Bu hayatta kalma io oyununda, sayıca sizden çok daha fazla olan sonsuz uzaylı dalgalarını geçmelisiniz!


Survive Squad Para Hilesi


Her aşamada daha güçlü düşmanlar sizi bekliyor! Eşsiz yeteneklere sahip ölümcül patronlarla savaşmaya hazırlanın. Hepsini yenmek için hızlı, akıllı ve öfkeli olun ve yeni yükseltmelerle birlikte hazineleri yağmalayın. Oyuna, etrafı binlerce kötü yaratıkla çevrili yalnız bir hayatta kalan olarak başlayın.


Survive Squad Silah Hilesi


Şehirde dolaşın, diğer savaşçıları bulun ve gelmiş geçmiş en güçlü takımı kurun! Rifleman, çılgın bilim adamı, paladin, okçu ve diğer birçok kahraman takımınıza katılmaya hazır!  Oyun sırasında takım üyelerinin seviyesini yükseltmek için mümkün olduğunca çok uzaylıyı indirin!


Survive Squad Elmas Hilesi


Yeni ekipman ve silahlar toplayın, yeni avantajların kilidini açın ve canavarlara daha fazla hasar vermek için kahramanların yeteneklerini yükseltin!  Eşsiz silahlar ve yeteneklerle ekibi bir araya getirin- Ekibi her seviyede yükseltirken benzersiz beceri kombinasyonları oluşturun


Survive Squad Apk Hile


Bir kerede canavar ordularını alt edin ve kudretli patronlarla savaşın. Zorlu zorluklarla dolu düzinelerce hayatta kalma arenasını keşfedin. Atıcılarınızı tek parmakla kontrol edin.Meydan okumaya hazır mısınız?


Survive Squad Apk indir


Oyunda ilerledikçe, mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmak ve daha fazla uzaylıyı yok etmek için bir takım oluşturabilecek ve hayatta kalma arenasında şansınızı deneyebileceksiniz. Burada kendinizi güçlü silahlarla donatabilir, hayatta kalan diğer kişilerle takım kurabilir ve inanılmaz sayıda uzaylı işgalciyi yok edebilirsiniz.


Survive Squad indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Food Fighter Clicker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar