Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [v3.8.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [v3.8.5] 1 Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [v3.8.5] 2 Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [v3.8.5] 3 Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [v3.8.5] 4 Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [v3.8.5] 5 Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [v3.8.5] 6

Subway Simulator 3D Tren / Hat Hileli MOD APK [3.8.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Metro, Tren simulatör oyunu severler için harika bir oyun.


Subway Simulator 3D 3.8.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi;
  2. Tren Hilesi.Tüm trenler, onlar için görünümler ve hatların kilidi açıldı.

Metro, dünyada en çok kullanılan toplu taşıma araçlarından biridir. Sadece Japonya'da, tüm ülkenin her yerine güvenli bir şekilde yolcu götürebildiği için metroyu kullanan yolcu sayısı günde 8,7 milyon kişiye ulaştı. Japonya dışında, örneğin Birleşik Krallık'ta veya Amerika Birleşik Devletleri'nde, metro hala en gözde ulaşım konumunda. Peki nasıl çalıştıklarını hiç merak ettiniz mi? Öğrenmek istiyorsanız Subway Simulator 3D oyununa gelin , bu bir metro istasyonunun işleyişini simüle eden bir oyundur. Simulators Live tarafından yayınlanan bu, simülasyon türünde birçok harika oyun yayınlayan bir android oyun yapımcısıdır.


Subway Simulator 3D v3.8.5 MOD APK


Oyun, oynanış ve grafikleri sayesinde oyuncuların çoğundan pek çok övgü aldı. 2018'de piyasaya sürülmesine rağmen, şu anda en iyi metro simülasyon oyunu olarak değerlendiriliyor. Oyuna gelince, oyuncular sadece oyunun getirdiği eğlenceyi elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bir istasyonu nasıl çalıştıracakları hakkında bilgi de kazanır. Peki şu anda bir tren şoförü olmayı denemek ister misin? Subway Simulator 3D'yi şimdi uygulama mağazasından indirin. Subway Simulator 3D'ye geldiğinizde, sadece bir tren sürücüsüne dönüşmekle kalmaz, aynı zamanda bir istasyon yöneticisi rolünü de üstlenirsiniz. Treninizin gideceği rotayı seçmelisiniz. İstasyon sistemini genişletmenin ve ulaşımınızı olabildiğince çok yolcu alacak şekilde yükseltmenin bir yolunu bulun. Her yolculukta yolcuları bırakmak ve almak için her farklı istasyonda duracak, mümkün olduğunca çok yolcu almak için akıllı bir rota planlayacaksınız.


Subway Simulator 3D 3.8.5 Para Hile Apk


Kazandığınız miktar, kaç yolcu taşıdığınıza bağlı olacaktır. Ne kadar çok taşırsan, o kadar çok para kazanırsın. Oyundaki para, gemiyi yükseltmenize ve konukları ağırlamak için platformu genişletmenize yardımcı olacaktır. Kapıyı açmak veya kapatmak için, bunları kontrol etmek için bir "Kapı" düğmesi olacaktır. Kalkışı hızlandırmak ve istasyona ulaştığınızda yavaşlamak için oyunda kontrol odasında bulunan kaldıraç çubuğunu kullanın. Para cezasına çarptırılmak ve paranızı kaybetmek istemiyorsanız, öngörülen aşamalarda hız yapmaya dikkat edin. Talihsiz kazaları önlemek için tehlikeli işaretlere dikkatlice dikkat edin, çünkü bazen tünelde sorunlar olabilir ve onarılması gerekir. Birinci ve üçüncü perspektif arasında seçim yapabilirsiniz. İlk bakış açısı, trenleri kontrol etme yolunu gözlemlemenize ve tabii ki önünüzdeki uyarı işaretlerini bilmenize yardımcı olur.


Subway Simulator 3D 3.8.5 Tren Hile Apk


Subway Simulator 3D, oyuncuların en iyi deneyimi elde etmeleri için birçok ilginç özellik getirecek. Oyuncular ayrıca sisteminizdeki yeni demiryollarını genişletmek için birikmiş puanlar toplayabilirler. Oyundaki demiryolu sistemi gerçekte olandan ilham alıyor, bu yüzden son derece karmaşıklar. Rotaları tamamladığınız için puan alacaksınız, ancak aynı zamanda göreceli puanları almak için bindiğiniz yolcu sayısına da bağlı. Ne kadar geç oynarsanız, rota uzayacak ve daha fazla insanı ağırlamanız için daha fazla durağınız olacaktır. Bu rotalarda genellikle birçok yolcu bulunur, bu nedenle kazandığınız para daha fazla olacaktır. Profesyonel bir tren sürücüsü olun!


Subway Simulator 3D 3.8.5 Hat Hile Apk


Oyun, gerçek hayattan farklı bir şey getirmediği için oyunculara profesyonel bir his veriyor. Subway Simulator 3D'de, aralarından seçim yapabileceğiniz 4 adede kadar farklı metro var. Ek olarak, oyuncular müşterilere hizmet etmek ve kendilerine kâr sağlamak amacıyla trenlerini kapasitesini, hızını artırmak için yükseltebilirler. Her ayrıntıda gerçekçilik ve canlılıkla dolu 3B. Oyundaki sahne, gerçekten gerçeklikten gelen bir istasyonda geçiyor ve gündüz ve gece olacak. Gündüz transferleri sırasında, yeni bir iş gününe başlamak için gelen ve giden çok sayıda yolcu ile terminaliniz parlak olacaktır. Akşam olduğunda, oyundaki yolcular işle geçen bir günün ardından rahatlayıp dinlenebilmek için evlerine dönecekler. Geceleri, istasyon terk edildi, artık kalabalık bir sahne kalmadı, sadece birkaç fazla mesai işçi geri döndü.


Subway Simulator 3D PRO 3.8.5 Apk


Efektler, oyunculara olabildiğince gerçekçi hissi verecek şekilde özenle parlatılmıştır. Kabinde bir yolcu olduğunuzu ve aynı zamanda bir tren şoförü olduğunuzu hissedeceksiniz, bu oyunun getirdiği ilginç ve müthiş özellikler. Rayların üzerinden geçen trenin sesi veya trendeki kalabalığın gürültüsü de çok gerçekçi ve farklı geliyor. Oyunun getirdiği benzersiz çekiciliği hissetmek için Subway Simulator 3D'yi hemen indirin!


Subway Simulator 3D'yi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nitro Nation Drag APK sayfasını ziyaret ederek indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar