Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a] 1 Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a] 2 Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a] 3 Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a] 4 Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a] 5 Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a] 6 Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [v3.6.2a] 7

Blitz Brigade Hız Hileli MOD APK [3.6.2a] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ordunun egemen olduğu bir dünyada güçlerinizi birleştirin.


Blitz Brigade 3.6.2a APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hareket hızı hilesi. Önce orijinal sürümü Google Play'de yükleyin, ardından lisans kontrolünden geçmek için modu kaldırıp yükleyin.

Blitz Brigade, birinci şahıs çok oyunculu nişancı video oyunudur. Gameloft tarafından geliştirildi ve Mayıs 2013'te Windows, Android ve iOS cihazları için piyasaya sürüldü. Oyunda çeşitli oyun modları bulunmaktadır. Oyuncu, çeşitli askerlerin kontrolünü ele geçirir ve farklı konumlardaki diğer oyuncularla savaşır. 


Blitz Brigade v3.6.2a MOD APK


Sonuç olarak, oyuncular hayatta kalmak için beyinlerini kullanmalıdır. Ancak, oyunu ilk başta öğrenmek zor olabilir, bu nedenle tüm özelliklerde ustalaşmadan önce birkaç strateji uygulamanız gerekebilir.


Blitz Brigade Apk Para Hilesi


Blitz Brigade, çevrimiçi çok oyunculu bir strateji oyunudur. Popüler Clash Royale mobil oyununa dayanmaktadır. Ancak Clash Royale'den farklı olarak oyun 1:1 arenada geçiyor. Bu, yalnızca düşmanların üyelerini öldürerek kazanabileceğiniz ve takım arkadaşlarınızı kaybederseniz oyunu kazanmanın çok zor olduğu anlamına gelir.


Blitz Brigade android oyun club


Bu strateji oyunu, Bayrağı Yakala ve Takım Ölüm Maçı da dahil olmak üzere bir dizi oyun modu sunar. Oyuncular cephanelerini farklı silahlarla özelleştirebilir ve kıyafetlerini çarpıcı efektlerle özelleştirebilir. Oyun ayrıca oyuncuların klanlara katılmasına ve bir ses sisteminde sohbet etmesine izin veren geniş bir çevrimiçi topluluğa sahiptir.


Blitz Brigade Apk Dayı


Bu çok oyunculu FPS'de oyuncular takımlar halinde gruplanır ve dünya çapındaki savaşlara katılır. Karakterlerinin yeteneklerini geliştirmek için oyun içi araçlardan da yararlanabilirler. Oyun aynı anda on iki oyuncuyu destekler ve çok çeşitli karakterler içerir. 


Blitz Brigade pc indir


Oyuncular karakterlerini özelleştirebilir ve çeşitli eğlenceli silah ve teçhizat kullanabilirler. Rakiplerini etkilemek için tasarlanmış alay hareketlerini kullanarak rakiplerine karşı bile oynayabilirler. Blitz Brigade, bir dizi heyecan verici özelliğe sahip harika bir çok oyunculu nişancı oyunudur. 


Blitz Brigade Hile Apk


Oyun, bayrağı ve hakimiyeti ele geçirmeye vurgu yapar ve çevrimiçi veya çevrimdışı olarak oynanır. 12 oyuncuya kadar oynanabilir. Kilidi açılacak birçok farklı seviye ve uzmanlık var ve oyuncuların bunları tamamlamak için birlikte çalışması gerekiyor.


Blitz Brigade Apk indir


Blitz Brigade oyununun grafikleri oldukça hoş. Parlak renkler oyunun daha canlı görünmesini sağlar. Karakter modelleri güzel ve dokular çok bulanık değil. Parlak renklere ek olarak, oyunda başka harika şeyler de var.


Blitz Brigade indir (MOD, Hareket Hızı hilesi)


Bir önceki android oyun Rush Rally 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar