Crime Angel Superhero Enerji Hileli MOD APK [v1.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crime Angel Superhero Enerji Hileli MOD APK [v1.1.5] 1 Crime Angel Superhero Enerji Hileli MOD APK [v1.1.5] 2 Crime Angel Superhero Enerji Hileli MOD APK [v1.1.5] 3 Crime Angel Superhero Enerji Hileli MOD APK [v1.1.5] 4

Crime Angel Superhero Enerji Hileli MOD APK [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek hayatta izin verilmese bile istediğiniz her şeyi yapabilme hissini yaşayın.


Crime Angel Superhero 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Enerji Hilesi

Crime Angel Superhero – Vegas Air Strike, bir zamanların ünlü Grand Theft Auto serisinden esinlenmiştir ve şimdi tamamen yeni bir stille geri dönmüştür. Bu oyun ile mafya çetesinin patronu olmak yerine kanatlarınızla bir süper kahramana dönüşecek ve suça karşı maceralara ortak olacaksınız. İstediğiniz her şeyi yapabilir ve tüm bu şehrin hükümdarı olabilirsiniz.


Crime Angel Superhero v1.1.5 MOD APK


Oyuncular, belirli bir görevi tamamlamaya zorlanmaktansa özgürlüğü hedefleyen aksiyon-macera oyun türlerine her zaman öncelik verirler. Crime Angel Superhero, bir süper kahraman oynarken aradıkları şey olacak, özellikle de istedikleri yere uçmak için daha fazla kanatları olacak. Bir gökdelenin tepesine uçmak gerçek hayatta hiç bu kadar kolay olmamıştı ama bu oyunla hiçbir şey imkansız değil.


Crime Angel Superhero Para Hilesi


Ayrıca ekranda bulunan birkaç basit kontrol butonu ile karakterin hareket etmesini kontrol edebilir ve tüm şehri keşfetmek için yolculuğa başlayabilirsiniz. Yoldan geçen meşgul insanlar ve yolda koşan arabaların görüntüleri ile her şey gerçeğinden farklı olmayacak şekilde yeniden üretilir. 


Crime Angel Superhero Enerji Hilesi


Bu, sanki şehrin hükümdarı sizmişsiniz ve kimse sizi yenemezmiş gibi gerçek bir his yaratır. İstediğinizi yapma özgürlüğü, etrafta dolaşmak ve silahları kullanabilmek ve onları yolda karşılaştığınız herkese saldırmak için kullanabilmektir. 


Crime Angel Superhero Apk Hile


Paranıza göre farklı fiyatlara silah satın almak için Gun Shop tabelasının bulunduğu dükkânı ziyaret edebilirsiniz. Para kazanmak için, oyunun ekranın sol tarafında sunduğu bir dizi gereksinimi tamamlamanız gerekir.


Crime Angel Superhero Apk indir


Silahları güvenli bir şekilde kullanmak için yasalar olacak çünkü birini öldürürseniz, polis hemen olay yerine gelip etrafını saracak. Yolda araba soyarak suçu işledikten sonra oradan kaçmak ya da dev bir robotun içinde saklanmak en iyisidir. Crime Angel Superhero'da tank sürmek ve insanlara saldırmak gibi oldukça saçma görünse de deneyimleyebileceğiniz çok fazla eğlence var.


Crime Angel Superhero indir (MOD, Enerji Hilesi)


Bir önceki android oyun Rap Fame Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar