Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v2.00.008]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v2.00.008] 1 Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v2.00.008] 2 Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v2.00.008] 3 Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v2.00.008] 4 Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v2.00.008] 5 Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [v2.00.008] 6

Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hileli MOD APK [2.00.008] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Artık dünyaya katkıda bulunmanız için her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var.


Drone 5 Elite Zombie Shooter 2.00.008 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.

Drone 5 Elite Zombie Shooter, mobil Drone keşif oyunları arasında rakipsizdir. Ziyaret edin, oyununuzu getirin ve yarışın. Gölge saldırıları başlatmak, kalan kara birliklerine yardımcı olabilir. İyileştirilmiş askeri teknoloji ve genişletilmiş birinci şahıs savaş seçenekleri sunan Drone serisinin geri dönüşü, birinci şahıs nişancı oyunlarını çok daha heyecanlı hale getirdi.


Drone 5 Elite Zombie Shooter v2.00.008 MOD APK


Bu Drone 5 Elite Zombie Shooter oyunu birçok yönden selefinin doğal bir devamıdır. Dünyayı yeniden barışa kavuşturmak için savaş alanına girmek, hareketlerinizi dikkatli bir şekilde planlamak ve direnişi ezmek size kalmış. Bir UCAV pilotu olarak oynayın ve roketler, füzeler, bombalar, helikopterler, toplar ve daha fazlası gibi gelişmiş silahları kullanarak gizli görevleri tamamlayın.


Drone 5 Elite Zombie Shooter Para Hilesi


Hayatta kalmak için düşman kontrolünü bozmalı, yakın hava desteği sağlamalı ve dünya çapındaki düşman üslerine baskın yapmalısınız. Her yerde zombi sürüleri var. Sizin gibi gelişmiş drone pilotları artık insanlığın hayatta kalmak için son umudu.


Drone 5 Elite Zombie Shooter Altın Hilesi


Bir savaş uçağına pilotluk yaparken, zombilerle nişan alma alıştırması yapın. Malzemeleri toplayın ve kara birliklerini koruyun. Son teknoloji savaş İHA'larına pilotluk yaparken, bu yeni karanlık çağda insanlığın kaderini ellerinizde tutuyorsunuz.


Drone 5 Apk Hile


Cesaretiniz ve öngörünüz sayesinde insanlığın geleceği sizin ellerinizde. Olağanüstü yetenekleriniz tarih kitaplarına yazılacak. Değerli bir şeyi başarmak için, hesaplanmış riskler almaya istekli olmalısınız. Altın ve kaynakları savunmak, korumak ve toplamak için tehlikeli görevlerde doğru kararları verin.


Drone 5 Apk indir


Artık dünyaya katkıda bulunmanız için her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var. Bu oyun, yüksek oktanlı aksiyonu destansı bir hikaye ile birleştiriyor. Sahadaki ekibe ihtiyaç duydukları her şeyi bulmalarında yardımcı olun.


Drone 5 Apk Son Sürüm


Yerel süpermarketten köşedeki kafeye kadar çeşitli yerlerde hayatta kalanları zombiler tarafından yutulmaktan kurtarın. Zafer arayışınızda, hayat kurtarmak ve zombileri yenmek için zanaatınızda ustalaşın. Taktik Yaklaşan Tehdit Görevlerinde bir dürbünden nişan almak ve nokta atışı saldırılar başlatmak için son teknoloji insansız hava araçlarını kullanacaksınız. ROAMERS ve SPRINTERS gibi daha nadir zombi türlerini ortadan kaldırın. Bu gizli birinci şahıs nişancı oyununda Afterlife Base'i korumakla ve çeşitli görevlerde kara kuvvetlerine eşlik etmekle görevlendirileceksin.


Drone 5 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Kicko & Super Speedo APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar