Dragon Village Para Hileli MOD APK [v13.68]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Dragon Village Para Hileli MOD APK [v13.68] 1 Dragon Village Para Hileli MOD APK [v13.68] 2 Dragon Village Para Hileli MOD APK [v13.68] 3 Dragon Village Para Hileli MOD APK [v13.68] 4 Dragon Village Para Hileli MOD APK [v13.68] 5 Dragon Village Para Hileli MOD APK [v13.68] 6

Dragon Village Para Hileli MOD APK [13.68] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi Dragon dünyanızı yönetmeye ve yaşayan en zengin büyücü olmaya hazır mısınız?


Dragon Village 13.68 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Dragon Village, ejderhaları gerçek gladyatörler olmaları için eğitmek için onlara özen gösterme ve evler inşa etme göreviyle ejderhaların dünyasını keşfetmenize yardımcı olan bir röportaj simülasyonudur. Daha güçlü rakipleri yok edebilmek için onları mükemmel saldırı gücüne sahip güçlü hayvanlara dönüştürmek için seçebileceğiniz ve yetiştirebileceğiniz birçok farklı orman türü vardır. Aynı zamanda kendi inşa ettiğiniz ejderha köyünü keşfedecek ve güçlü ejderha savaşçılarını dramatik ve heyecan verici savaşlara katılmaları için çağıracaksınız.


Dragon Village v13.68 MOD APK


Dragon Village, oyuncuların hayvan eğitmenlerinin ustası olmalarına ve güzel bir köy inşa etmelerine olanak tanıyan harika bir simülasyon oyunudur. Oyuncular, yetiştirdikleri ejderhaları savaşa götürmek için eğitim ve güçlendirme öğeleri toplayacak. Bu, size eğlenceli bir ejderha yetiştirme deneyimi sunan, çarpıcı 3D görüntü kalitesine sahip gerçekten heyecan verici bir eğlence oyunudur.


Dragon Village Para Hilesi


Oyuncular kuluçka ejderha yumurtaları ile başlayacak ve sevimli bir amcaya sahip olabilmek ve görevlerini yerine getirebilmek için bu yumurtanın kısa sürede artmasına yardımcı olacaklar. Göreviniz, onlara her yönden kapsamlı bir şekilde gelişmelerine yardımcı olmak için yeterli yiyecek sağlamaktır ve ejderhanız daha yüksek seviyelere ulaştıkça daha önemli hale gelecektir.


Dragon VILLAGE apk android oyun club


Bundan sonra, savaşmak için çok sayıda ejderhaya sahip olmak için yumurtaları açmaya ve diğer birçok yumurtaya bakmaya devam edeceksiniz. Ek olarak, son derece nadir ejderhalar yaratmak için ejderhaları da üretebilir ve birleştirebilirsiniz. Ejderhalar ne kadar nadir olursa, kuluçka süresi o kadar uzun olur ve beklemenize tamamen değdiğini hissedeceksiniz.


DRAGON VILLAGE apk Dayı


Bu oyunda, sahibi belirli bir öğeye ait olacak ve yaşam ortamı da tamamen farklı, bu nedenle nadir ejderha koleksiyonu da farklı aşamalardan geçiyor. Oyuncular daha fazla ejderha yumurtası toplayacak ve atanan görevleri tamamlamak için özel seviyelerin kilidini açacak. Hibrit ejderhalar 4 ila 5 farklı elemente sahiptir ve bu elementlere uygun ortama uyum sağlayabileceklerdir.


Dragon Village Apk elmas hilesi


Bilgi Ejderha Köyünde vazgeçilmez bir unsurdur çünkü daha güçlü ejderhalar yetiştirmek için daha fazla eşya ve kaynak sağlayacaktır. İlk olarak, kuluçka binasını yükseltmeniz ve farklı ejderha türleri için uygun güzel bir yaşam alanı inşa etmeniz gerekiyor. Ardından, sahip olduğunuz ejderhalar için özel yiyecekler ve ek yiyecekler yetiştirmek için çiftlikler inşa etmeniz gerekiyor. Sadece bu da değil, çocukları satmak, binaları daha fazla üretkenlik ve verimlilik sağlamalarına yardımcı olmak için yükseltmeli ve ejderha köyünün bölgesini genişletmenize yardımcı olmalıdır.


DRAGON VILLAGE city sim mania APK


En güçlü ejderhalara sahip olabilmek için çalışkan ve profesyonel bir yetiştirici olmalı ve etkili bir şekilde eğitim almalısınız. Dragon Village, ejderhalarınızın katılmasına izin vermek için düzenli arenalar düzenler ve rakiplerinizle savaşmak için en güçlü üç ejderhayı seçeceksiniz. Doğrudan veya bilgisayar sistemine karşı oynamayı seçebilirsiniz. Kazanırsanız para, yiyecek veya nadir bulunan bir ejderha yumurtası gibi çekici ödüller alacaksınız.


Dragon Village apk Hile


Oyuncular, sevimli bir tasarım stili ile oyunun son derece göz alıcı grafiklerine hayran kalacaklar. Yapımcılar ejderha yumurtalarını ve ejderhaların şekillerini inanılmaz derecede yaratıcı ve ayrıntılı bir şekilde çizdiler. Ejderha yumurtaları çıktığında, güzel renklere sahip sevimli bir şekle sahip olurlar ve oyuncuya tanıdık bir yakınlık hissi verirler.


Dragon Village Apk indir


Oynanış basit ve öğrenmesi kolay: onlar için güzel bir ejderha köyü inşa ederken ve onları daha sağlam ve daha hayati hale getirirken, yumurtadan çıktıklarında kuluçkaya yatacak ve onlarla ilgileneceksiniz. Nadir ejderhaları toplayın ve olağanüstü seviyelerin kilidini açın, savaş için nadir ejderhalar yaratmak için onları bir araya getirin. Kuluçka süresi daha uzundur, ancak karşılığında özel güçlere sahip olacaklardır.


Dragon Village indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Epic Race 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar