Airborne MX Para Hileli MOD APK [v1.0.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Airborne MX Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 1 Airborne MX Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 2 Airborne MX Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 3 Airborne MX Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 4 Airborne MX Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 5 Airborne MX Para Hileli MOD APK [v1.0.12] 6

Airborne MX Para Hileli MOD APK [1.0.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Planörle havada seyahat etmek ve bir sonraki dağa ulaşmak için dağın kenarına ulaştığınızda havadan uçuş kabiliyetini etkinleştirmeniz gerekiyor.


Airborne MX 1.0.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Yeterli paranız olmasa bile kullanabilirsiniz.
Airborne MX, KAMGAM stüdyosunun ikinci resmi projesi olarak ücretsiz bir oyun şeklinde piyasaya sürülen ve Google Play'de tüm dünyadaki Android oyuncuların kullanımına sunulan yarış oyunları tarzında ilginç ve eğlenceli bir başka oyundur. 


Airborne MX v1.0.12 MOD APK


Google Play'de yayınlanan orijinal sürüme ek olarak, oyun modu sürümünü indirmek isteyen arkadaşların bu sürümü kolayca indirebilmesi için özel modlu bir sürüm de hazırladık. Airborne Motocross, görünüşte kopya bir oyun gibi görünebilir, ancak bu klişe görünümün arkasında ilginç bir yaratıcılık yatmaktadır.


Airborne MX Para Hilesi


Airborne MX diğer benzer oyunlarda görülmeyen çekici bir özelliği var. Oyunun ismine dikkat ederseniz (airborne motocross), bu başlığın farklı bir isme sahip olduğunu fark edeceksiniz. Aslında Airborne Motocross'un sıradan bir motosiklet oyunu olmadığını söylemek yanlış olmaz. 


Airborne MX Apk indir


Tabii ki oyunun ana ve önemli bir parçası olan oyun yarışmalarından bazıları, engebeli yollarda motosiklet ile ilgilidir. Ancak bu yarışmanın bazı bölümlerinde yüksek irtifalardan atlamanız ve bir dağdan diğerine gitmeniz gerekiyor ki bu normalde böyle bir yüksek atlama yapmak mümkün değil.


Airborne MX Hile Apk


Yani bir planörle havada seyahat etmek ve bir sonraki dağa ulaşmak için dağın kenarına ulaştığınızda havadan uçuş kabiliyetini etkinleştirmeniz gerekiyor. Bu ilginç yaratıcılık, Airborne Motocross'u aynı türdeki diğer tüm oyunlardan farklı kılıyor. Bu oyunu benzer oyunlardan ayıran bir diğer ilginç ve tabii ki ilginç nokta da hem ileri hem geri hareket edebilme imkanı. Oyunun bazı bölümleri yön değiştirip bir bölümü geçerek karşı tarafa geçmeniz için tasarlandı.


Airborne MX indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Scary Horror Escape Room Games APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar