Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [v1.9.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [v1.9.5] 1 Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [v1.9.5] 2 Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [v1.9.5] 3 Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [v1.9.5] 4 Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [v1.9.5] 5 Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [v1.9.5] 6

Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi MOD APK [1.9.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni silahlar ve yerler keşfederken amansız bir ork ve goblin dalgasına karşı savunma yapın.


Castle Fusion Idle Clicker 1.9.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Craft Hilesi
  2. Reklamsız
Castle Fusion Idle Clicker, Shark Jump tarafından üretilen ücretsiz bir Android tabanlı oyundur. Bu, geleneksel düşünceye sahip bir stratejidir. Sonuna kadar savaşmak ve düşmanları sonuna kadar yok etmek için akıllı stratejiler geliştiren gerçek bir Castle Fusion patronuna dönüşeceksiniz. Eğer bir içerik aşığıysanız ve yeni şeyler deneyimlemek istiyorsanız, şimdi deneyin, hayal kırıklığına uğramayacağınıza söz veriyoruz.


Castle Fusion Idle Clicker v1.9.5 MOD APK


Oyun son derece yeni içeriğe sahip ve büyüleyici hikayelerden ilham alıyor. Oyun boyunca, sanal bir dünyaya ve hayallerle dolu olacaksınız. Bu fantezi dünyasında, orada yaşayan ork halkları ve birçok goblin ve diğer fantastik yaratıklar da dahil olmak üzere birçok gizemli şey var. Oyun ayrıca sayısız görev ve aşama açıyor. Her seviye, oyunun kurallarını ve kurallarını gerçekten anlamanızı gerektiren zorluk seviyesini daha da artıracaktır. Tüm kararları ve yetkileri elinde tutan, ardından silahları kullanarak stratejiler geliştiren ve canavar olan çok sayıda düşmanla savaşmak için verilen hikayeyi takip eden bir lider rolünü oynayacaksınız. Orklar ve acımasız goblinler tarafından yönetilen saldırgan cyborglar ve kendi ejderhanı yetiştiriyorlar. Oyun, ilgi çekici hikayesi ve diğer olağanüstü özellikleriyle hayranları gerçekten memnun edecek.


Castle Fusion Idle Clicker Craft Hilesi


Castle Fusion Idle Clicker basit bir oyun sunuyor ve sizin göreviniz savunma üslerini ele geçirmek ve bu savunma kulesini kullanarak bir dizi düşmanı yok etmektir. Oyunun başında, üzerine tıklamanız gereken bir silahın bulunduğu tahta bir sandık alacaksınız; silah otomatik olarak görünecektir. Aynı silahlara sahip olduğunuzda, mümkün olan en uygun güçle kuleler oluşturacağınız 2 birleştirilmiş silahı birlikte hareket ettirerek onları birleştirin.


Castle Fusion Idle Clicker Elmas Hilesi


Kuleleri birleştirmeye ek olarak. Ayrıca AFK'ya gidebilir ve koleksiyon satırlarını görebilir veya imparatorluğunuzun çevresini tıklayabilirsiniz. Savaşı kazandıktan veya bitirdikten sonra yapmanız gereken şey, kulenin kapısını insanlara ve elflere açmak ve karakterinizi istikrarlı bir şekilde kontrol etmektir. Ayrıca oyun sırasında mağlup edilen düşmanlardan eşyalar toplayın. Bu, düşmanı hızla yok etmek için savunma sistemini yükseltmek için çok önemlidir.


Castle Fusion Idle Clicker Para Hilesi


Castle Fusion Idle Clicker çekici bir hikayeye ve oynanışa sahiptir ve üç boyutlu grafiklerle üretildiğinde çekiciliğini arttırır. Bu, her sahnede ve arazide çok boyutlu açılarla en gerçekçi deneyimleri yaşamanıza yardımcı olacak önemli bir faktör gibi görünüyor. Ek olarak, karakterler ve silahlar, robotlardan birçok goblinlere kadar, şiddetli doğalarına sadık ve ayrıntılı olarak tasvir edilmiştir.


Castle Fusion Idle Clicker Hile Apk


Oyun yüksek grafiklere sahip olmasına rağmen kapasitesi tamamen telefonda kullanılan oyun türüne uygun. Bu nedenle, ağır sorunlar veya pilin hızla bitmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur ve daha uzun süre boşta kalabilmeniz için en üst düzeye çıkarılır. Dahası, güzel sanat tarzının ortasında, ses efektleri, oyunun tüm dövüş süresi boyunca hızıyla birlikte inanılmaz derecede eğlencelidir. Hepsi harika bir oyun yapmak için birleştirildi.


Castle Fusion APK Dayı


Taret Fusion versiyonunun aksine Castle Fusion Idle Clicker, görsellerden oynanışa kadar her açıdan maksimum düzeyde geliştirilmiş görünüyor. Oyun, oyunculara çok oyunculu bir deneyim yaşamanız için yaylar, kollar, toplar dahil olmak üzere oynaması kolay ve yenmesi zor olan farklı işlevlere ve seviyelere sahip çeşitli silahlar sunar. Oyun size bağlı olsa da, oyunun sağladığı yeni kahraman grubunun hikayesini yine de takip etmeniz gerekiyor.Oyun ayrıca tamamen yeni bir özelliğe sahip. Yani, bölge genelinde birçok ciddi girişimle Liderlik Tablosunda sınırda olacaksınız. Bu, uzun bir oyun sürecinden sonra sıkılmamanıza yardımcı olacak önemli bir faktör olabilir ve görevi en iyi şekilde kazanmaya ve tamamlamaya çalışmanız için bir amaç olabilir. Ayrıca, her düşmanı öldürdükten sonra, başarı puanları kazanabilir, karakterleri yükseltebilir, silahların kilidini açabilir ve diğer birçok olağanüstü özelliği keşfetmenizi bekleyebilirsiniz.


Castle Fusion hile nasıl indirilir?


Castle Fusion Idle Clicker, yalnızca her çekici oyun, olağanüstü özellikler değil, aynı zamanda anlamı ile de size heyecan verici anlar yaşatmayı garanti eder. Yıkım döngüsüne şahit olacak ve bu savaşın ardındaki daha derin anlamı keşfedeceksiniz. Öyleyse şimdi indirin ve deneyimleyin!


Castle Fusion Idle Clicker İndirin (MOD, Craft Hilesi)


Bir önceki android oyun Football Cup 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar