Piano Fire Elmas Hileli MOD APK [v1.0.105]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Piano Fire Elmas Hileli MOD APK [v1.0.105] 1 Piano Fire Elmas Hileli MOD APK [v1.0.105] 2 Piano Fire Elmas Hileli MOD APK [v1.0.105] 3 Piano Fire Elmas Hileli MOD APK [v1.0.105] 4 Piano Fire Elmas Hileli MOD APK [v1.0.105] 5

Piano Fire Elmas Hileli MOD APK [1.0.105] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuları unutulmaz şarkılara götüren ve sürekli doğru görünen piyano tuşlarına dokunmaya çalışan bir müzik oyunudur.


Piano Fire 1.0.105 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP Hilesi.
  2. Sınırsız Altın Hilesi
  3. Sınırsız Elmas hilesi
  4. Canda azalma olmaz

Piano Fire, oyuncuları unutulmaz şarkılara götüren ve sürekli doğru görünen piyano tuşlarına dokunmaya çalışan bir müzik oyunudur. Her tür piyano tuşu, bir birleşik noktayı vurmak için dikkat etmeniz gereken farklı özelliklere sahiptir. Aynı zamanda farklı türlerdeki şarkılar oyuncularda merak uyandırıyor ve elbette fethedebilecekleri başarı kilometre taşları olacak.


Piano Fire v1.0.105 MOD APK


Piano Fire'da oyuncular, seviyeyi tamamlamak için gördükleri herhangi bir öğeye dokunmaya çalışmak için bir piyano tuşları dünyasına girecekler. Etkileyici ritimlere sahip şarkılar eşliğinde tamamen sürükleyici bir deneyim. 


Piano Fire VIP Hilesi


Aynı zamanda, herkes seviyeyi iyi bir şekilde elde etmek ister çünkü sahne ve en sevdiği şarkı her an yeniden kullanılabilir. Bu nedenle, şüphesiz deneyim sırasında oyuncuları cezbeden birçok şey olacaktır.


Piano Fire Para Hilesi


Oyuncunun yaklaştığı ortam, sürekli görünecek çeşitli renklerle parlaktır. Piyano tuşları genellikle ortamdan sıyrılacak ve oyuncunun bunları tanımasını ve doğru şekilde dokunmasını kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda bir seviyeye geçerken gözle görülür bir renk değişimi görebileceksiniz ve kesinlikle seviyenin görünümü değişip size kaçınılmaz sürprizler getirebilir.


Piano Fire Altın hilesi


Piano Fire'ın getirdiği oynanışın oyuncular tarafından kolaylıkla kavranabileceği ancak yeni zorluklarla karşılaştıklarında gözlem ve refleks becerilerini geliştirmeye çalışacakları söylenebilir. Ek olarak, oyunun seviye boyunca herhangi bir başarısızlıktan kaçınmak için yerine getirmeniz gereken belirli gereksinimleri vardır ve bu, sahip olduğunuz kalplerin sayısı ile ilgilidir. Elbette oyunun başında sadece bir kalbiniz var.


Piano Fire Elmas Hilesi


Sahip olduğunuz kalp sayısı, bölüm boyunca sizi kurtaran özelliğe benzer ve kullandığınızda bölüm de duracaktır. Kalp istatistiklerinizi kaybettiğinizde, tamamen piyano tuşlarıyla zamanında veya yanlış şekilde etkileşime girmenizle ilgili olacaktır. 


Piano Fire Apk Dayı


Aynı zamanda, bazı durumlarda, seviyeye başlamadan önce bazı gereksinimleri tamamlayarak daha fazla kalp istatistikleri elde edebilirsiniz. Start kelimesi ile piyano tuşuna dokunduğunuzda oyun ekranı başlayacaktır.


Piano Fire Apk Hile


Diğer müzik oyunları gibi, basabileceğiniz piyano tuşları da dikkat etmeniz gereken farklı özelliklere sahip. Tuşların üzerindeki sembollere bağlı olarak sürekli puan kazanabilmek için bu elemanların gerektirdiği işlemleri yapmanız yeterlidir. Bazı piyano tuşlarının ortasında uzun bir çizgi vardır ve kaybolana kadar tuşu basılı tutmaya çalışacaksınız. Yani hız faktörünün yanı sıra oyuncunun piyano tuşlarına da doğru şekilde dokunması gerekiyor.


Piano Fire Apk indir


Piano Fire'da müzik deneyimi her zaman oyuncular için ilgi çekicidir, bu nedenle keşfetmeye çalışacaklarından çok daha fazlası vardır. Seviyeyi ne kadar iyi tamamladığınıza bağlı olarak farklı türlerdeki kartların kilidi açılabilir. Aynı zamanda, her şarkının tamamlamaya çalışacağınız belirli bir zorluğu vardır ve elbette herkes refleksleriyle her seviyede en iyi sonuçları elde etmek ister.


Piano Fire Apk Son Sürüm


Seviyeye başladığınızda ekranda bir ilerleme çubuğu göreceksiniz ve bu ilerleme çubuğu toplayabileceğiniz yıldızlara karşılık gelen kilometre taşlarına sahip olacak. Bu kilometre taşını tamamladığınızda, kesinlikle maksimum yıldız sayısına ulaşacaksınız. Bazı oyuncuları ilgilendirecek bir faktör, gerçekleştirebilecekleri kombinasyon sayısıdır ve bir hata oluştuğunda, kombinasyonlar otomatik olarak sıfırlanır.


Piano Fire indir (MOD, Elmas / Altın hilesi)


Bir önceki android oyun Auto Battles Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar