Auto Battles Online Hileli MOD APK [v1036]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Auto Battles Online Hileli MOD APK [v1036] 1 Auto Battles Online Hileli MOD APK [v1036] 2 Auto Battles Online Hileli MOD APK [v1036] 3 Auto Battles Online Hileli MOD APK [v1036] 4 Auto Battles Online Hileli MOD APK [v1036] 5

Auto Battles Online Hileli MOD APK [1036] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eşsiz oyun stilleri oluşturmak için kahramanlarınızın ekipmanlarını birleştirin!


Auto Battles Online 1036 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Atak Hızı Hilesi

Auto Battles Online, AFK oyunlarında şimdiye kadar var olan en kapsamlı ürün yelpazesi. Daha binlercesi gibi hissettirenlerden birini seçin! Farklı kahramanlarınızın ekipmanlarını birleştirerek benzersiz oyun stilleri oluşturabilirsiniz. Ordunuzu kurun, ardından kimin galip geleceğini görmek için çevrimiçi bir arenada diğer oyunculara karşı savaşın. Boş maçlarda zafer kazanmak, takımınızı güçlendirmenize ve diğer oyunculara karşı avantaj elde etmenize olanak tanır. 


Auto Battles Online v1036 MOD APK


Auto Battles Online oyununda arkadaşlarınızla eğlenmek için oynayın veya oyuncu sıralamasında en hızlı kimin tırmanabileceğini görmek için onlara meydan okuyun. Küresel etkinliklere katılın, loncalara katılın ve partinizi bir sürü harika şeyle donatın.


Auto Battles Online Para Hilesi


Tek bir otomatik avcı uçağıyla başlayın ve özelleştirme yoluyla mükemmel otomatik avcı uçağınızı yaratma yolunda ilerleyin. Kahramanın saçı, gözleri, kıyafetleri ve miğferi gibi özellikleri seçin; bunlar sizin kahramanlarınız ve onları uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde geliştirebilirsiniz.


Auto Battles Online Altın Hilesi


Savaşan kahramanınız hazır olduğunda, onları hemen savaş alanına atmalı ve otomatik savaşçı görevinize başlamalısınız. Savaş sekansları eğlenceli ve büyüleyici; Kahramanınız düşmanlarını yok ederken güçlerini ve yeterliliklerini arttırırken rahatlayabilir ve eğlenebilirsiniz.


Auto Battles Online Elmas Hilesi


Boşta kalan ilk PVP başlangıç ​​kahramanınızın yanı sıra, oyun boyunca devam ederken yakın dövüşçüler, okçular ve büyü tekerlerinden oluşan muzaffer bir takım oluşturmaya çalışmalısınız. Her birimin kendine özgü avantajları, dezavantajları ve savunmaları vardır. Hasar almak ve absorbe etmek için menzilli ve yakın dövüşçülerinizi ön saflara, okçularınızı ve büyücülerinizi de hasar vermek için arka hatlara koyun.


Auto Battles Online Hile Apk


Çevrimiçi takım savaşlarında diğer oyuncularla kafa kafaya mücadele edin. Ne kadar çok zafere sahip olursanız, ekibinizin gücünü o kadar fazla oluşturabilirsiniz. Oyundaki en iyi oyuncu olmaya çalışın ve skor tablolarının zirvesine çıkın.


Auto Battles Online Apk indir


Rekabetçi çevrimiçi çok oyunculu oyunlara bağımlı olanlar için, muhteşem otomatik PVP savaşları bu stratejik oyun tekliflerine karşı koymak zor olacak. Autobattle'da kahramanlarınızın sihir, okçuluk ve fiziksel güç kombinasyonunu kullanarak düşmanlarınızı çok oyunculu modda yenmesini izlemekten daha keyifli bir şey olamaz.


Auto Battles Online Apk Son Sürüm


Ne kadar çok savaş kazanırsanız, ekibiniz o kadar yüksek seviye olacak ve daha iyi teçhizat kazanmanıza ve güçlerinizi geliştirmenize izin verecek. Takımınız güçlendikçe daha zorlu takımlarla savaşın. Bu, daha hızlı seviye atlamanıza yardımcı olacaktır.


Auto Battles Online indir (MOD, Atak Hızı Hilesi)


Bir önceki android oyun Boxing Fighting Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar