Russian Driver Para Hileli MOD APK [v1.1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Russian Driver Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 1 Russian Driver Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 2 Russian Driver Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 3 Russian Driver Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 4 Russian Driver Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 5 Russian Driver Para Hileli MOD APK [v1.1.4] 6

Russian Driver Para Hileli MOD APK [1.1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunda kullandığınız araba tamamen farklı bir tarza sahip olacak.


Russian Driver 1.1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Gerçek parayla ücretsiz satın alma;
  2. Para Hilesi.Reklamları görüntülemeden ücretsiz para kazanabilirsiniz;
  3. Ana menüye döndükten sonra reklam ekranı kaldırıldı.
İki mega popüler türü birleştiren kaliteli bir oyun - aksiyon ve simülasyon. Russian Driver sizi 90'ların sert atmosferine dalmaya ve yakın geçmişe seyahat etmenin özgürlüğünü ve duygularını hissederek hayatın tüm zevklerini yaşamaya davet edecek. Bu oyunda ikonik arabalardan birini seçebilir ve taşra kasabalarının güzel yerlerini geçebilir, ayrıca son derece tehlikeli ve oldukça heyecan verici birkaç görevi tamamlayabilirsiniz. Dünyayı keşfetme, ilginç görevler, paskalya yumurtaları ve bonusların yanı sıra gerçekçi araba davranışı - bunlar Russian Driver'ın başlıca avantajlarıdır.


Russian Driver v1.1.4 MOD APK


Russian Driver oyunu, 20 ikonik araç modeline sahiptir, her araba yüksek kaliteli ayrıntılara ve yolda güvenilir davranışa sahiptir, hepsini açın ve 90'ların en iyi arabalarından oluşan koleksiyonunuzu yenileyin. Ayrıca Russian Driver'ın özelliklerinden biri de, size uygun mesleklerden birini seçebileceğiniz ve değerli bir ödül için görevleri tamamlayabileceğiniz ilginç oyun modudur.


Russian Driver Para Hilesi


Sürüş deneyiminiz olmasa veya kendi arabanız olmasa bile bu oyuna gelin. Hayatta birçok kez gençler arkadaşlarıyla paylaşmak için kendi arabalarına binmeyi tercih eder, ancak yetişkinler bundan sıkılır. İşleri var ve araba sadece hareket eden bir araç. Sürüş simülatörü ihtiyacı için herkesin kendine göre bir amacı vardır. Ancak bundan faydalanan sadece oyun yapımcılarıdır. Her yıl düzenli trafik simülasyon oyunlarına başlarlar ve her zaman topluluğun sevgisini kazanırlar.


Russian Driver Araba Hilesi


M.O.A.B, oyunlarının çoğu Google Play ve App Store'da tanıtıldığı için oyun topluluğunda 89 oyun oyunuyla önemli bir üne sahiptir. Ayrıca, uzak Rusya'dan gelmeleri, ancak mobil oyunlarla ünlü ülkeden gelmemeleri de ilginç. Bu yüzden bize bu ülkenin özelliğini getiriyorlar. Russian Driver, Rusya bağlamında yerleştirilmiş bir sürüş simülatörüdür.


Russian Driver Apk Hile


Russian Driver'da oyunculara GTA'ya benzer oynanışa sahip açık bir dünya tanıtılıyor. Gizemli bir geçmişe sahip bir karakter olarak oynayacaksınız ve yavaş yavaş geçeceği oyun görevi sayesinde karakterin bazı yönlerini keşfedeceksiniz. Ek olarak, oyun, oyuncuyu bir çerçeveye hapsetmez ve seviyeyi tamamlamak veya çevrenin enginliğini keşfetmek için istediklerini yapmakta özgürdürler. Oyuncular, Russian Driver'da gerçekçi bir açık dünya bulacak ve GTA ile aynı hislerden bazılarını sunuyor. Başka bir deyişle, hit PC oyununa oldukça benzeyen bir oynanışa sahip ve ne kadar eğlence getirebileceğini deneyimlemek için zaman ayırabileceksiniz. Herhangi bir engel olmadan ve sizi belirli bir aktiviteye zorlamadan istediğinizi yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz kadar çok şey yapabilirsiniz.


Russian Driver Apk indir


Bu oyunun kontrol yöntemi, karakterin eylemlerini gerçekleştirmek için joystick ve kontrol düğmelerini kullandığınızda bazı simülasyon oyunlarına tamamen benzer. Aynı zamanda çevrenizdeki herhangi bir elementle etkileşime girebilirsiniz ve her interaktif elementin kolayca tanıyabileceğiniz özellikleri vardır. Oradan, dünyayı kendi yolunda keşfetme yolculuğuna başlayacak ve görevleri tamamlamak ve oyunda hayattan zevk almak için para kazanmak için oyundaki diğer düşmanlarla yüzleşeceksin. Russian Driver'ı keşfetmeye nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, görevleri denemelisiniz. Görevi tamamlayabilmek ve ödülü alabilmek için bir yere gidebilir veya birini yenebilirsiniz. Aynı zamanda, görev ekranın üst kısmında açıkça belirtilir ve önceden belirlenmiş alana gitmeniz gerekir. Etkileşim kurabileceğiniz arabalar mavi oklu olacak, düşmanlar kırmızı olacak veya ihtiyaç duyulan alan sarı olacaktır.


Russian Driver Son Sürüm


Görevi gerçekleştirirken görev alanında görünemeyeceksiniz ve tek yol mini haritayı kullanmak, arabayı garajda sürmek ve oraya giden yolu bulmak. Bir görevde olsanız bile, zaman unsuru veya önceden belirlenmiş bir yol yoktur, bu nedenle kendi yolunuza gidebilir ve görevi kendi yolunuza göre yapabilirsiniz. Yani bu oyun tam size göre ve paranız varsa satın alabileceğiniz birçok öğeye sahip. Russian Driver'da oyuncu, görevi tamamlamanın ödülü olarak bir miktar para alacaktır. Oradan, satın alabileceğiniz birçok unsur olacağını ve bunların arasında taşıyabileceğiniz silahlar olduğunu mutlaka anlayacaksınız. Gerekli olduğunu düşündüğünüz silahları satın almak için bazı bölgelere gidebilir ve bazı karakterlerle ticaret yapabilirsiniz ve niteliklerinize bağlı olarak size etkileyici miktarda paraya mal olacaklardır. Böylece para kazanmaya devam etmek için motive olacaksınız.


Russian Driver indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Roller Ball 6 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar