Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 1 Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 2 Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 3 Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 4 Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 5 Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 6

Idle Police Tycoon Para Hileli MOD APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir polis karakolunu yönetebilecek ve bir polis kralı olabilecek misiniz?


Idle Police Tycoon 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Satın alımlarla para artar
Hiç bir polis merkezinin nasıl çalıştığını veya bir polis karakolunun neden yapıldığını merak ettiniz mi? O halde  bir polis merkezini yönetme hissini yaşamak için Idle Police Tycoon oyununu deneyimlemelisiniz. Toplumda, insanları güvende tutmak için polise ihtiyaç vardır ve gerekli mesafeyi kapatmak için birçok yerde birden fazla ofise sahip olmaları gerekir. Bununla birlikte, bir polis karakolunun yöneticisi olmak kolay değildir, ancak bir yönetim simülasyon oyunu için iyi bir konudur. Kullanıcının bir polis merkezi hakkında sahip olmadığı tüm bilgiler, polisten bir merkezdeki ofise kadar her şeyi simüle ettiğinde bu oyunda toparlanacak. 


Idle Police Tycoon v1.2.2 MOD APK


Idle Police Tycoon, oyunculara bir polis karakolunu yönetmenin temel adımlarını tanıtacak ve ilk şey büyük bir platform inşa etme sürecidir. Bununla birlikte, oyunun başında, oyuncunun büyük bir karargahı olmayacak, bunun yerine zamanla onu geliştirmesi gerekecektir. Oyuncu uzakta olduğunda bile çalışmaya devam eden Tycoon tarzında tasarlanmış oyun. İnsanları desteklemek için 7/24 faaliyet gösterdiği bir polis merkezi gibidir. Oyuncular stillerine göre dekore edebilir, yeni alanlar inşa edebilir ve bir ofis tasarlayabilir. Oyun aynı zamanda, oyuncuların karargahı sonsuz ve rahat bir şekilde tasarlamalarına olanak tanıyan gelişmiş bir yapıya sahip olacak.


Idle Police Tycoon Para Hile Apk


Bir polis departmanı halka hizmet etmeye, kamu düzenini korumaya veya herkesi korumaya yardımcı olacak şeyler yapmaya hazır olmalıdır. Ancak oyuncunun nöbetçi polise şahit olma fırsatı olmayacak. Aksine, oyuncular insanlardan sayısız farklı talep alacak ve bu talepler büyük çapta sırayla düzenleniyor. Acil durum talepleri kırmızıyla vurgulanırken, önemsiz talepler aşağıda listelenecektir. Talebin tamamlanmasının ardından, oyuncu ödülleri alacak ve bunlar, talebin zorluğuna bağlı olarak değişecektir. Her isteğin tamamlanması için zamana ihtiyacı vardır ve ayrıca çeşitli olacaktır ve oyuncuların bir isteği tamamlamak için bazı görevliler göndermesi gerekir.


Idle Police Tycoon Hile Apk


Boşta kalma özelliği, oyuncunun genel merkezinin, oyuncu uzakta olsa bile gelir elde etmeye devam etmesini sağlar ve gelir seviyesi, yükseltme sistemi aracılığıyla iyileştirilebilir. Oyuncular, uygun süpervizöre sahip olduklarında birden fazla departmanı otomatikleştirebilirler. Oyuncu ayrıca geliri manuel olarak maksimize etmek için bir departmanı gözlemleyebilir, izleyebilir ve kontrol edebilir. Oyuncu uzaktayken, manuel çalışma durgunlaşırken, hizmetler, talepler veya önemli durumlar otomatikleştirilerek gelir elde edilir. Oyuncular geri döndüklerinde, polisin harcadığı çaba sayesinde daha cazip ödüller alma fırsatına sahip olacaklar, böylece polis merkezini geliştirecek ve yükseltecekler.


Idle Police Tycoon para hilesi


Polis merkezi çok sayıda farklı bölümden oluşacak ve oyuncu bunları ofisler aracılığıyla yönetebilecek. Yükseltme veya geliştirme süreci de ofiste manipüle edilecek ve oyuncuların genel merkezlerini dekore etmesine, değiştirmesine ve birçok eylemi gerçekleştirmesine izin verilecek. Genellikle bir polis merkezinde bulunan birimler, oyuncuların inşa etmesi ve geliştirmesi için mevcut olacak ve bu birimleri verimliliği artırmak ve gelir elde etmek için genişletebilirler. Elbette, her bölümün oyuncuların yükseltmesi için çeşitli işlevleri olduğu için geliştirme süreci ayrı olarak gerçekleşecektir.


Idle Police Tycoon Apk son sürüm


Çalışanlar, bu oyunda bir polis merkezinin ana gelir kaynağıdır ve ne kadar çok çalışan olursa, oyuncunun geliri de o kadar yüksek olur. Ancak, oyuncuların pozisyonlarını uygun departmana ataması gerektiğinde, çalışanları yönetmek daha karmaşık hale gelecektir. Oyun, oyuncuların insanları basit hareketlerle birçok farklı bölüme özgürce hareket ettirmelerine olanak tanıyan bir işçi yönetimi arayüzüne sahip olacak. Çalışanların yanı sıra, her departmanda daha yüksek pozisyonlara ve daha iyi performansa sahip amirler olacaktır. Ayrıca, belirli bir departmanı otomatikleştirme, oyuncunun gerekli işini azaltmaya ve genel merkezin gelirini artırmaya yardımcı olma işlevine de sahiptirler.


Idle Police Tycoon APK Dayı


Idle Police Tycoon, tüm bir polis merkezini simüle etmek için inşa edilecek ve oyun, oyuncuların karargahın boyutunu yeni bir seviyeye genişletmesine, yükseltmesine ve iyileştirmesine olanak tanıyor. Ayrıca yerel güvenliği ve birçok talebin memnuniyetini artırıyorlar. Tüm emniyet müdürlüğünün yönetimini deneyimlemek istiyorsanız, bu oyun mükemmel bir seçim olacaktır.


Idle Police Tycoon'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bloons TD 5 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar