Cooking Master Para Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Cooking Master Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 Cooking Master Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 Cooking Master Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 Cooking Master Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 Cooking Master Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 Cooking Master Para Hileli MOD APK [v1.1.2] 6

Cooking Master Para Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın dört bir yanından yüzlerce farklı yemeği hazırlarken restoranınızı pişirin.


Cooking Master 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Cooking Master, yemek pişirme konusunda güçlü bir tutkusu olanlar ve ünlü şefler olma hayali olanlar için mükemmel bir seçimdir. Beklemeye gerek yok çünkü bu oyuna geldiğinizde hayaliniz göz açıp kapayıncaya kadar gerçek olacak. Lüks bir restoran işletmek ve müşteriler için lezzetli yemekler hazırlamak harika bir duygu.


Cooking Master v1.1.2 MOD APK


Cooking Master'a gelince, az sayıda müşteriye hizmet etmek için birkaç basit yemekle küçük bir restoranda bir iş kuracaksınız. Müşterinin sipariş ettiği yemeğin ne olduğunu gözlemleyin ve onu sağlanan malzemelerden yapacaksınız. 


Cooking Master Para Hilesi


Servis etmek veya müşterilerinizi kızdırmak için uygun bir yemek hazırlamanız gerektiğini unutmayın. Ancak çok fazla endişelenmeyin çünkü oyun nasıl hızlı oynanacağını anlamanız için size rehberlik edecek.


Cooking Master Altın Hilesi


Her seviyede kolaydan zora kadar birçok seviye olacak ve her seviyede birçok farklı çekici yemek deneyimleyeceksiniz. Bir seviyenin ilk birkaç dakikasında konuşmaya değecek bir şey yok, ancak hız daha sonra daha da hızlanacak. 


Cooking Master Hile Apk


Her şeyi kontrol etmeyi öğrenseydiniz en iyisi olurdu ve işlem hızınız da müşterilere hizmet etmek için hızlı olmalıdır. Ama bu aynı zamanda becerilerinizi geliştirmenin bir yoludur ve bu profesyonel bir şefin tarzıdır.


Cooking Master Elmas Hilesi


Her seviyeyi tamamladıktan sonra altın paralar, elmaslar ve anahtarlar gibi değerli ödüller alacaksınız. Kazandığınız altın paralar, aynı anda birçok yemek hazırlamanıza yardımcı olacak bazı pişirme ekipmanlarını yükseltmek için kullanılabilir. Modern mutfak aletlerine sahip geniş restoran alanı, daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olacaktır.


Cooking Master Apk indir


Cooking Master'ın diğer oyunlardan farklı olan benzersiz bir özelliği, sadece mevcut tarifleri takip etmekle kalmayıp birçok yeni tarif oluşturabilmenizdir. Birkaç yemek pişirme yarışması olacak ve kreasyonlarınızı getirebilirsiniz. Kazanırsanız, birçok kişi tarafından tanınacaksınız ve restoranın itibarı da her yere yayılıyor.


Cooking Master indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Dealer Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar