Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [v4.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [v4.7] 1 Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [v4.7] 2 Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [v4.7] 3 Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [v4.7] 4 Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [v4.7] 5 Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [v4.7] 6

Car Dealer Simulator Para Hileli MOD APK [4.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, kariyerlerinin en altında birkaç yetenek ve az miktarda para ile başlayacaklar. Eğitmen, düşük bütçenizle ilk arabanızı satın almanıza yardımcı olacaktır.


Car Dealer Simulator 4.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş Hilesi
Hiç duymadığınız benzersiz bir oyun türü mü arıyorsunuz? Spesifik olarak, araba alıp satan bir oyun mu? Oyun dünyasında, her gün birden fazla oyun piyasaya sürülmektedir ve oyuncuların dikkatini çekmek, büyüleyici ve bağımlılık yapan bir oyun oynamayı gerektirir. Arabayla ilgili çeşitli oyunlar oynadım ve inceledim ve dürüst olmak gerekirse, söylemek üzere olduğum bu oyun, şüphesiz böyle şaşırtıcı özelliklere sahip farklı bir oyundur. Bu oyunun adı Car Dealer Simulator.


Car Dealer Simulator v4.7 MOD APK


Appscraft, 2016 yılında “Car Dealer Simulator” adlı bir oyun başlığı başlattı. Eşsizliği sayesinde, oyun o zamandan beri sıcak bir şekilde karşılandı ve sadece başlığından oyunun ne hakkında olacağını, araba alıp satacağını biliyorsunuz. Eminim çoğunuz bu tür bir oyunu duymamışsınızdır ve bu oyunu diğerlerinden farklı kılan sebeplerden biridir. Giriş size yeterince çekici gelmiyorsa, "Car Dealer Simulator" oyununun neden oynamaya değer olduğunu öğrenmek için okumaya devam edelim.


Car Dealer Simulator Para Hilesi


Oyuna ilk girdiğinizde, net adımlar ve talimatlar içeren bir eğitim yoluyla, biraz kamyon şoförü benzeri bir adam tarafından yönlendirileceksiniz. Oyuncular, kariyerlerinin en altında birkaç yetenek ve az miktarda para ile başlayacaklar. Eğitmen, düşük bütçenizle ilk arabanızı satın almanıza yardımcı olacaktır. Oynarken, alıcının olmadığını söylediği arabada bile her arabada sorun olduğunu fark edeceksiniz. Oyuncular hasarlı arabaları satın almak, onarmak ve kâr için satmak zorunda kalacaklar. Bundan sonra, piyasada daha cazip bir teklif için araştırma yapabilirler. “Car Dealer Simulator” oynadıkça işinizi büyütmeye başlayacak, kar elde edecek ve daha pahalı arabalar satın alma olanağına sahip olacaksınız. Ne kadar çok oynarsanız, oyun hakkında ve bunda nasıl profesyonel olunacağını o kadar çok öğrenirsiniz.


Car Dealer Simulator Hile Apk


"Car Dealer Simulator"ünde oyuncular, mümkün olduğu kadar çok araba alıp satmak misyonuyla bir araba satıcısı olacaklar. Bu dünyada para kazanmanın birçok yolu var ve araba ticareti bunlardan biri. Arabalar günlük hayatımızın en önemli unsurlarından biri haline geldi ve bir tane satın almadan önce iyi durumda olduğundan emin olmalıyız. Bu oyun bir istisna değildir.


Car Dealer Apk Hile


Bir araba satın almak için satıcıyı aramanız gerekecek. Oyunculara, satın aldıkları araba hakkında "durum sor" butonunu seçerek sahibi tarafından bilgi verilecektir. Araba beklediğiniz kadar değilse, başka birine geçebilirsiniz. Oyuncular ayrıca araba çok pahalıysa indirim isteyebilir.


Car Dealer APK dayı


Araba satıcısının doğru bilgi verdiğinden emin olmak için oyuncular belgeleri, motoru, şanzımanı, süspansiyonu, elektronik aksamı ve arabanın gövdesini kontrol edebilir ve sorunları arayabilirler. Arabada birçok kırık parça varsa endişelenmeyin, yine de onları tamir edebilirsiniz. Arızalı arabalar satılamaz, bu yüzden önce onları düzeltmeyi unutmayın. Oyuncular, yüksek fiyatla kaliteli onarımı veya düşük fiyatla düşük kaliteli onarımı seçebilirler. Beklemek istemiyorsanız, düşük kaliteli onarımı seçebilirsiniz. Kaliteli onarım uzun zaman alır ancak size daha iyi performans verir.


Car Dealer Simulator Apk indir


Oyuncular ayrıca onarım sürecini hızlandırmak için enerji kullanabilirler. Düzelttiğiniz her sorun, arabanın fiyatını yükseltecektir. Aracınızın en iyi fiyata satılabilmesi için tüm kırık parçaları onarmaya devam etmeyi unutmayın.


Car Dealer Simulator Apk Son Sürüm


Sorunları giderdikten ve ciddi sorunlar olup olmadığını iki kez kontrol ettikten sonra, oyuncular arabayı durumuna göre daha yüksek bir fiyata satışa çıkarabilir ve potansiyel alıcıların iletişime geçmesini bekleyebilir.


Car Dealer nasıl indirilir


Arabanız tamamen sabit değilse ve pahalı bir anlaşma ile satma eğilimindeyseniz, herhangi birinin arabayı fark etme olasılığı daha düşüktür. Ve araba anlaşmanızla ilgilenen biri varsa, alıcının arabayı incelemek için hangi aletleri kullandığını ve hangi sorunları bulduğunu kontrol edebilirsiniz.


Car Dealer Simulator indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş Hilesi)


Bir önceki android oyun Rhino Robot Games Robot Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar