Dig Out Mega Hileli MOD APK [v2.26.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dig Out Mega Hileli MOD APK [v2.26.2] 1 Dig Out Mega Hileli MOD APK [v2.26.2] 2 Dig Out Mega Hileli MOD APK [v2.26.2] 3 Dig Out Mega Hileli MOD APK [v2.26.2] 4 Dig Out Mega Hileli MOD APK [v2.26.2] 5 Dig Out Mega Hileli MOD APK [v2.26.2] 6

Dig Out Mega Hileli MOD APK [2.26.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular, goblin şeklinde küçük bir kahraman seçmeli ve altın ve elmasları bulmak için yarışa katılmalıdır.


Dig Out 2.26.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Anahtar hilesi
  3. Kazma gücü ve ömür.
Oyun ile eğlence tutkusu olan biriyseniz, oyunculara yaşam alanı, güzel aksiyon ile heyecan verici eğlenceler sunan bir oyun olan Dig Out'u görmezden gelmeniz kesinlikle tavsiye edilmez . Zorluk, oyuncuların oyundaki engelleri aşmak için birçok yeni beceri kullanmasına neden oluyor. Bu oyuna gelen oyuncular, yeraltında gerçek bir altın arayıcısı olmayı deneyimleyebilir ve oyuncuların görevi iyi bir şekilde tamamlamak için olağanüstü yaratıcı ve esnek kayalar düzenlemesini gerektirir.


Dig Out v2.26.2 MOD APK


Dig Out, oyunculara oyuna girdikleri andan itibaren karizmatik yeni bir his veren bir versiyon. Şu anda dünyada, telefonlarına on milyonlarca insanın yüklediği birçok oyuncu var. Herhangi bir Android işletim sisteminde veya App Store'da herhangi bir ücret ödemeden telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Kolay ve eğlenceli, değil mi? Hadi oyunda neler olduğunu benimle birlikte keşfedelim!


Dig Out Para Hilesi


Labirentte zindan devreye girin ve minik cüceler diyarının hazinesini aramaya başlayın. Yeni başlayan biriyseniz, oynayamayacağınızdan endişelenmeyin çünkü oyunda, yeni başlayanlar için bilgi sağlayan son derece karmaşık ve anlaşılması kolay talimatlar olacaktır. Böylece oyuna kolayca erişecek ve kendi tarzınızda rahatlayacaksınız.Oyuncu oyuna alıştıktan sonra, devam etmek, istediğimiz yönü kontrol etmek ve aşağıdaki hazineleri ve ışıltılı mücevherleri avlamak istediğimiz yönde tutmak çok basit. Oyuncular, goblin şeklinde küçük bir kahraman seçmeli ve altın ve elmasları bulmak için yarışa katılmalıdır.


Dig Out Anahtar Hilesi


Dig Out'a gelen diğer oyunlarda oyuncu olsanız bile, oyuncuların her stratejide çok sakin ve dikkatli olmasını gerektiren son derece sofistike hareketlerde dikkatli olmalısınız. Belirli bir oyunda çapa, kürek, matkap gibi tüm aletlerinizin kullanım süresi dolmuştur. Goblinleri yenebilmek ve oyunu kazanmak için ne yapacaksın? Bu yüzden yerdeki goblinlerle oynamak için yolculuğa devam etmek için becerilerinizi kullanmalı ve kaçmanın bir yolunu bulmak için boşluklarını çoğaltmalısınız.


Dig Out Kazma Gücü Hilesi


Her zaman son derece sofistike yeraltı goblinlerine karşı dikkatli olun. Hazineyi ararken size engel olacak, bu yüzden onları yok etmek için savunma araçlarıyla uğraşmak gerekiyor. Bu goblinler dikkatli olmanız ve altlarına yerleştirdikleri bombalardan kaçınmanız için her zaman labirentte sizi bekliyorlar; yeni kullanıcılar için tuzak ve zayıflık bu mu? Tüm çabalarımız, dev elmaslar veya yeraltına gömülü hazine sandıkları ile telafi edilecek ve bu şeytanları fethederken bize bir sevinç hissi verecek.


Dig Out Hile Apk


Oyun oynayan çoğumuz genellikle oyunun özellikleri ve atılımları ile ilgileniriz, değil mi? Dig Out, en başından itibaren oyuncular için zenginleştirici ve eğlenceli bir deneyimdir. İşletim sistemi cihazlarında yüklemeleri çekmek arasındaki fark budur. Dilediğiniz Pixel madenci karakterlerini seçiyoruz, zorlu topraklarda hazine kazmanız için matkap, çapa, kürek gibi araçları size sunuyoruz ve aynı zamanda kullanılabilir. Bombaları yok edin ya da titiz goblinler olun.


Dig Out Can Hilesi


Ayrıca, bu oyun aynı zamanda alışveriş yapmak, arkadaş edinmek, konuşmak veya deneyim kazanmak, hatta çevrimiçi oynadığımızda en iyi madencilerle unvan kazanmak için rekabet etmek için bir yerdir. Engeller oyunun zorluğunu artıracak, oyuncuyu giderek daha fazla cezbedecek ve her seviyeyi fethetmek isteyecektir. Öngöremediğiniz haritalar ve tuzaklar nedeniyle oynarken sürekli şaşıracaksınız.


Dig Out apk indir


Hızlı bir şekilde telefonunuza yüklemeden doğru keşfetmek için neyi bekliyorsunuz? Oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak çünkü her şey çok mükemmel ve canlı, oyunculara son derece ilgi çekici, ilgi çekici sesle oynarken rahat bir his veriyor. En komik olanı, Dig Out oynadığınız zamandır. Oyuna başlayın ve süperstar madenci olmak için altın arama yolculuğuna çıkın! Oyun her yaş için uygundur ve herhangi bir araçta oynayabilirsiniz.


Dig Out İndir (MOD, Sınırsız Para / Kazma / Can Hilesi)


Bir önceki android oyun Mr Bullet APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar