Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 4 Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 5 Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 6

Tank Stars Remastered Para Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tank savaşında galip gelmek için uygun silahı seçin ve atışlarınızı yaparken dikkatli bir şekilde nişan alın.


Tank Stars Remastered 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Altın Hilesi

Tank Stars Remastered, oyuncuların İkinci Dünya Savaşı'nın en gelişmiş tanklarından bazılarını savaşta kullanmalarına ve rakiplerini yok etmelerine olanak tanır. Koordineli atış oyunlarından hoşlanıyorsanız, kesinlikle sahip olmanız gereken bir şey.


Tank Stars Remastered v1.0.0 MOD APK


Tank Stars Remastered, Bowmasters gibi, sadece en yetenekli ve korkusuz nişancıların galip geleceği tehlikeli bir savaş alanında düşman tanklarıyla çatışırken tankınızın kontrolünü kendi başınıza almanızı gerektirir. 


Tank Stars Remastered Para Hilesi


Oyun sıra tabanlı olduğundan, rakip tank yok edilmeden önce dikkatlice nişan almalı ve tankınızın atışlarının gücünü değiştirmelisiniz. Eğer ıskalarsanız, rakip oyuncu sizi her an yok edebilir ve bu durumu son derece tehlikeli hale getirir.


Tank Stars Remastered Altın Hilesi


Standart silahlanmanın yanı sıra rakiplerinize karşı füze fırlatabilirsiniz. Bu özellik her maçta yalnızca bir kez kullanıldığından, yalnızca gerekli olduğunda kullanılmalıdır. Amacınız basit: tüm düşmanlarınızı ortadan kaldırın. 


Tank Stars Remastered Apk android oyun club


Anlaşılması gereken karmaşık sistemler olmadığından, oyunun basit kontrolleri özellikle bir mobil cihazın daha küçük ekranına çok uygundur. Bir Bowmaster uzmanıysanız, temel bilgiler kendinizi evinizde hissedecektir. 


Tank Stars Remastered Hile Apk


Tank Stars Remastered, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tank ve çeşitli boya seçenekleriyle oyuncuları 2. Dünya Savaşı'nın teknik savaş alanının en ileri noktasına getiriyor. Bu oyunun cephaneliği, Fransız mermisi, termonükleer bombalar, nükleer bombalar ve benzeri silahlar da dahil olmak üzere eşit derecede çeşitlidir. 


Tank Stars Remastered Apk indir


Düşman yangınlarından kurtulmak için tanklarınızı geliştirmeye devam etmek çok önemlidir. Kaliteli bir seçim arıyorsanız, Tank Stars kolay oyunlar arasında harika bir seçimdir. Bu oyun, World of Tanks'in 3D estetiğinden ve temel stilinden yoksundur. 


Tank Stars Remastered Apk Dayı


Sınırlı işlem gücüne sahip mobil cihazlarda hafif grafikler görüntülerken takılma olmayacak. Arayüz basit ve kullanımı kolaydır; mobil cihazlar düşünülerek oluşturuldu ve en son bilimsel en iyi uygulamalara bağlı kaldı.


Tank Stars Remastered Apk Son Sürüm


Eğlenceli bir tank arcade oynayın, zorlu tankın kontrollerinin arkasına oturun ve devam edin ve düşmanları vurun! Rahat bir pozisyon alın ve düşmanlara iyi atışlar yapmaya başlayın. Her oyuncuya 1 atış verilecek, önce sen vur, sonra rakibe. 


Tank Stars Remastered Tank Hilesi


Vuruşunuzu dikkatli bir şekilde hesaplamalısınız, aksi takdirde ıskanız size acımasız bir oyun oynayabilir. Zaferler için para kazanın ve kendinize güçlü bir topla ve diğer atış efektlerine sahip yeni tanklar satın alın ve rakibinize en iyi tank oyuncusu olduğunuzu gösterin.


Tank Stars Remastered indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Fitness Club Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar