Restaurant Renovation Yıldız Hileli MOD APK [v3.2.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Restaurant Renovation Yıldız Hileli MOD APK [v3.2.19] 1 Restaurant Renovation Yıldız Hileli MOD APK [v3.2.19] 2 Restaurant Renovation Yıldız Hileli MOD APK [v3.2.19] 3 Restaurant Renovation Yıldız Hileli MOD APK [v3.2.19] 4 Restaurant Renovation Yıldız Hileli MOD APK [v3.2.19] 5

Restaurant Renovation Yıldız Hileli MOD APK [3.2.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuyu ana karakterin kötü durumda olan amcasının restoranına götürüyor ve siz de restoranın dramatik bir şekilde değişmesine yardımcı olmak için yenileme önlemleri alacaksınız.


Restaurant Renovation 3.2.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Yıldız Hilesi

Restaurant Renovation, zor bir durumdayken ana karakterin amcasının bir restoranının yenilenmesi etrafında dönen bir oyundur. Yenilemenin hızlı bir şekilde yapılması için belirli sayıda altın yıldıza ihtiyacınız olacak. Aynı zamanda nesnenin özelliklerine bağlı olarak restoranınızı dekore etmek istediğiniz stili seçebilirsiniz. Kesinlikle, üçlü eşleştirme seviyeleri size her zaman zorluklar verecektir.


Restaurant Renovation v3.2.19 MOD APK


Restaurant Renovation'ın hikayesi, ana karakter Jessie'nin amcası Bobby'nin restoranına gelmesiyle başlıyor. Restoranın görünümü oldukça kötü olduğu için gözlerine inanamıyor. Bundan sonra ara sahne, Bobby ve bir iş adamı da dahil olmak üzere iki karaktere geçiyor ve bahsettikleri konu restoranla ilgili. Restoran sabit sayıda misafir ağırlayamadı ve zor bir dönemdeydi, bu nedenle işadamı Bobby'den restoranını terk etmesini istedi.


Restaurant Renovation Para Hilesi


Bobby buna katılmaz ve mevcut durumun nedeni iyi bir aşçı olmasına rağmen mantıksız yönetimidir. Jessie aşçılık okulundan döndü ve restoranı sıfırdan yeniden geliştirmesine yardım edecek. Tabii ki, restoranın görünümünü değiştirmek gereklidir ve bunu yapmak için belirli miktarda kaynak gerekecektir. Gerçekten de herhangi bir oyuncu bu değişikliği dört gözle bekliyor.


Restaurant Renovation Yıldız Hilesi


Oyuncunun Restoran Yenileme'de kullanması gereken kaynak, yalnızca üçlü eşleştirme seviyelerinde bulunabilen altın yıldızdır. Bu nedenle, bir oyuncu belirli bir seviyeyi her tamamladığında, belirli bir iyileştirme yapmaya hak kazanacaktır. Üçlü eşleştirme oyununun mekaniğine hızlı bir şekilde yaklaşacaksınız çünkü çok oyunculuya yakın, ancak zorlu gereksinimler onları beklerken işler daha yeni başladı.


Restaurant Renovation Hile Apk


Bir restoranı yenilediğiniz için, içinde pişirme malzemeleri bulunan birçok küçük kareye bölünmüş bir çerçeve göreceksiniz. İlk seviyelerin başında, bu malzemelerle gizlenmiş bazı yiyecekler de buluyorsunuz ve katman yalnızca bir eşleşme yaptığınızda kayboluyor. Aynı zamanda oyunun hamle sayısı sınırlı olacak ve bazen istediğiniz pozisyonda maç oluşturabilecek hiçbir unsur bulunmayacaktır.


Restaurant Renovation Apk indir


Üçlü eşleştirme türlerinde sıklıkla görülen destekleyici bir faktör, özel efektlere ve farklı şekillere sahip güçlendiricilerdir. Çocuk oyuncağı olabilir ve çevredeki unsurları ortadan kaldırmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda, bazı hayalet uçaklar çerçeve üzerinde herhangi bir yere uçabilir ve hedefledikleri hedefin çoğu, isteklerin toplama hedefine göre bir konumdur. Bu yüzden lütfen bu özellikleri makul bir şekilde kullanın.


Restaurant Renovation Altın Hilesi


Restaurant Renovation'da üçüncü eşleştirme seviyesini tamamladıktan sonra, oyuncular yenileme sürecine kolayca başlamak için altın yıldızı kullanabilecekler. İşlem hızlı olduğu için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacaksınız ve bazı durumlarda tek bir mobilya parçasının birden fazla tasarımı arasından seçim yapabilirsiniz. Elbette eski objeler tazelendikçe odada gözle görülür bir değişiklik göreceksiniz.


Restaurant Renovation Elmas Hilesi


Görevler sürekli karşınıza çıkacağı için bu oyunda birçok farklı seviyeden geçeceksiniz. Görev listesine erişebilirsiniz ve görevle ilgili faydalı bilgiler de görünecektir. Spesifik olarak, bu görevi tamamlamak için kaç altın yıldıza ihtiyacınız olduğunu bileceksiniz ve kaynakları toplamak için üçlü eşleştirme seviyelerine erişmeye başlayacaksınız. Elbette kimsenin görmezden gelemeyeceği uzun bir yolculuk olacak.


Restaurant Renovation indir (MOD, Yıldız Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Heroes Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar