American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 1 American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 2 American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 3 American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 4 American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 5 American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [v1.2] 6

American Speedway Manager Para Hileli MOD APK [1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. American Speedway is a racing strategy game. Manage your team, upgrade and configure your car to adapt to each race.


American Speedway Manager 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Amerika Birleşik Devletleri şehirlerinde 16 etap ve nascar tarzı oval devrelerden oluşan bir şampiyonada yarışın. Kaliforniya, Tennessee, Darlington, Florida, Dover, Madison, Carolina, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Virginia, Michigan, Ohio, Teksas, Arizona. Araç ayarlarının tam konfigürasyonu. Motor gücü ayarları, şanzıman ayarları, aerodinamik ve süspansiyon ayarları. Bu ayarlamalar aracın davranışını etkiler. Hem en yüksek hızda hızlanmada hem de lastik aşınmasında. Her yarış için en uygun olanı bulmak için her türlü ayarı deneyin.


American Speedway Manager v1.2 MOD APK


American Speedway Manager oyununda yükseltmeler arabanın performansını artırır. Diğer arabalar da her yarışta gelişeceği için tüm bu iyileştirmeleri yapmak gerekiyor. Daha hızlı bir arabanın arkasına geçin ve hız kazanmak için DRAG'dan yararlanın. Bir araca arkadan yaklaşmak sizi sürükleyen ve her iki aracın hızlarını eşitleyen bir hava kabarcığı oluşturur.


American Speedway Manager Para Hilesi


Yarışlar sırasında değişen hava. Güneşli havada yarışa başlayabilir ve yağmura geçebilirsiniz. Her koşul için doğru lastiği uyarlamanız ve seçmeniz gerekecektir.Lastik seçimi aracın performansı için çok önemlidir. Yumuşak bir lastik, daha sert bir lastikten daha hızlıdır ancak daha fazla aşınır. Seçilen sürüş ve araç ayarları, lastiğin bozulma süresini değiştirir.


American Speedway Manager Hile Apk


Sürücüler, becerileri sayesinde otomobilin performansını artırıyor. Yarışlarda kazanılan tecrübe ile bu becerilerin geliştirilmesi önemlidir.Yarışlar sırasında otomobil, motor, şanzıman vb. gibi bazı bileşenlerinde bozulmaya maruz kalır. Her yarışa araçla optimum durumda başlamak için bakım yapmak çok önemlidir.Yarışlar sırasında performansı artırmak için ekibinizi geliştirin ve yükseltin. Çok önemli bir faktör, pit stop sürelerini azaltmak için mekaniğin eğitimidir.


American Speedway Manager Apk indir


Her anlamda, otomotiv sporları yarışmalarının atmosferini doldurmanıza ve motor sporları takımlarından birine katılmanıza izin verecek mobil platformlar için kaliteli bir simülatör. American Speedway Manager'da kendi takımınızı oluşturabilir ve yönetebilir, yarış arabalarını geliştirebilir ve özelleştirebilir, NASCAR tarzında benzersiz yarış pistleriyle 16 benzersiz aşamadan oluşan Şampiyonaya katılabilirsiniz.


American Speedway Manager Apk Son Sürüm


American Speedway Manager, ekibinizin başarısını ve başarılarını etkileyen birçok unsura sahiptir... Yani her yarış için ayrı ayrı ve hava koşullarına bağlı olarak yarış arabaları hazırlamanız ve kişiselleştirmeniz gerekiyor ve ekibiniz büyüdükçe, onları yükseltin ve geliştirilmiş parçalar satın alın. American Speedway Manager, motor sporları ortamındaki en iyi simülatörlerin ruhundaki ilginç oyun mekanikleri, kumar atmosferi ve birçok oyun içi içeriği ile sizi memnun edecek.


American Speedway Manager indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Art of War Legions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar