Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [v0.8.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [v0.8.3] 1 Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [v0.8.3] 2 Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [v0.8.3] 3 Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [v0.8.3] 4 Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [v0.8.3] 5 Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [v0.8.3] 6

Tree Craftman 3D Hileli MOD APK [0.8.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftlik Maceralarına Devam Edin, Hayvanları Yükseltin ve Adanızı Genişletin!


Tree Craftman 3D 0.8.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hızlı Oyun Hilesi. Speed Game
Tree Craftman 3D'ye gelen oyuncular, kendi adalarında huzurlu hayatın tadını rahatça çıkarıyor. Ağaç dikerek, hayvan yetiştirerek ve adayı daha da genişleterek adanızı inşa etmeye başlayacaksınız. Oyuncular bu işlerden önemli miktarda gelir elde edebilirler. Uygulama, özgürce deneyimlemeniz için heyecan verici ve çekici bir oyun alanı açar.


Tree Craftman 3D v0.8.3 MOD APK


Oyunculara bol miktarda ve çeşitte binlerce farklı bitki gıdası sunulur. Seçim için şımarık olacaksın. Çeşitlerin tümü yüksek verimlidir ve adadaki hava koşullarına uygundur. Tree Craftman 3D ayrıca güzel adanızı renklendirmeniz için birçok güzel bonsai çeşidi sunar.


Tree Craftman 3D Para Hilesi


Oyun, üremeniz için birçok farklı türde evcil hayvan yetiştirmenize izin veriyor. Oyuncuların çiftlikte size yardımcı olması ve adanın rengine renk katması için çeşitli eğlenceli evcil hayvanlar yetiştirmelerine izin verilir. Ayrıca onlardan yumurta ve süt elde etmek için köpek, tavuk, kedi gibi birçok başka evcil hayvan da besleyebilirsiniz. Bu temel bileşenler sayesinde oyuncular birçok farklı türde yiyecek oluşturabilirler.


Tree Craftman 3D Hile Apk


Oyuncular, Tree Craftman 3D'ye katılırken kendi adalarında yeni şeyler keşfedebilir. Güzel ve büyüyen bir adayı geri almak ve inşa etmek için yolculuğa başlıyorsunuz. Büyük bir çiftlik kurabilmek için oyuncuların kendi adalarını genişletmeleri gerekiyor. Bu heyecan verici maceralarla ada hakkında daha ilginç ve yeni şeyler biliyorsunuz.


Tree Craftman 3D Apk indir


Yaptığınız ürünler size büyük bir gelir getirecektir. Oyuncular daha fazla para kazanmak ve gelirlerini artırmak için sebze, bitki, süt ürünleri, yumurta ürünleri ve diğer kaynakları satabilir. Ayrıca oyuncuların denizde balık tutmasına da izin veriliyor. Bu oyundaki tüm ürünler, çiftliğinizin inşasına katkıda bulunmak için size büyük miktarda para getiriyor.


Tree Craftman 3D indir (MOD, Hızlı Oyun Hilesi)


Bir önceki android oyun Airborne MX APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar