Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.3.2] 1 Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.3.2] 2 Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.3.2] 3 Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.3.2] 4 Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.3.2] 5 Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.3.2] 6

Nuclear Sunset Ölümsüzlük Hileli MOD APK [1.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kıyamet sonrası dünyada mutantlar, radyasyon, açlık ve kana susamış düşmanlar arasında hayatta kalın.


Nuclear Sunset 1.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
Bu bağımlılık yapan hayatta kalma simülatörü, Nuclear Sunset oyununda düşmanlar, sırlar, radyasyon, mutantlar ve faydalı eşyaların yanı sıra tehlikelerle dolu devasa bir oyun dünyası sizi bekliyor. Burada bölgeyi keşfetmeli, faydalı eşyalar ve agresif rakiplerle başa çıkmanıza yardımcı olacak her türlü silahı aramalısınız. Ayrıca oyun parası - kibrit kutuları da kazanabilirsiniz, ancak bunun için çok zor görevleri ve görevleri tamamlamanız gerekir, bununla başa çıkabilir misiniz? 


Nuclear Sunset v1.3.2 MOD APK


Bıçaklar, yaylar, sapanlar, tatar yayları, baltalar ve hatta güçlü ateşli silahlar onu alabilir ve ayrıca kendi ellerinizle yiyecek almanız, kahramanınızın sağlık göstergelerini izlemeniz ve diğer hayatta kalanlara destek vermeniz gerekir. Nuclear Sunset, beklenmedik olaylar ve kıvrımlar, takipçiler ve mutasyona uğramış hayvanlarla savaşlar, zor görevler, düşman gruplarla yüzleşmeler, yiyecek çıkarma ve adrenalin içeren ayrıntılı ve inanılmaz derecede heyecan verici bir olay örgüsüyle sizi memnun edecek.


Nuclear Sunset Hile Apk


Nükleer kıyametin yok ettiği dünyaya dalın! Mümkünse, mutantlar, radyasyon, açlık ve kana susamış düşmanlar arasında hayatta kalın. Survival Nuclear Sunset o kadar kolay değil. Her şeyden önce kendinizi düşünün, ancak bu kıyamet sonrası dönemde şanssız olan kabile kardeşlerinizi de unutmayın. Tam hareket özgürlüğünün yanı sıra tehlikelerle, saklanma yerleriyle, sırlarla dolu büyük bir dünya.


Nuclear Sunset Para Hile Apk


50 yıl önce olan nükleer savaştan sonra kalan her şeyi kullanın. Oyunda çok sayıda silah var - bıçaklar, baltalar, yaylar, tatar yayları ve hatta ateşli silahlar. Ama her şeyi elde etmenin kolay olduğunu düşünmeyin. Gerçekten iyi silahlar ve zırhlar elde etmek için onları satın almanız gerekecek.


Nuclear Sunset indirin (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Royal Revolt 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar