Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [v2.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [v2.8] 1 Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [v2.8] 2 Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [v2.8] 3 Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [v2.8] 4 Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [v2.8] 5 Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [v2.8] 6

Squad Strike 4 Para Hileli MOD APK [2.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelişmiş Silah modifikasyonu ile gerçekçi bir çevrimiçi / çevrimdışı birinci şahıs nişancı (FPS) oyunudur.


Squad Strike 4 2.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Kendinizi şut yeteneğinizle ifade etme fırsatı istiyorsanız, o zaman Squad Strike 4 FPS'ye bakın. Bu, tüm farklı işlevlere sahip gelişmiş bir silah modülasyon sisteminin desteğine sahip bir oyundur ve oyuncular son derece heyecan verici ve karizmatik atış ekranlarının keyfini çıkaracaktır. En zorlu nişancı olmak için şimdi indirmekten çekinmeyin.


Squad Strike 4 v2.8 MOD APK


Squad Strike 4'e gelen oyuncular, özgürce oynama ve sahip oldukları yetkin atış becerileri konusunda ellerinden gelenin en iyisini gösterme hakkına sahip olacaklar. Atış yapmadan önce en önemli şey, hedefi doğru bir şekilde bulup tanımlamanız gerektiğidir. Ardından yaklaşın ve doğru şekilde ateş edin. Bu, düşmanı hızlı ve kolay bir şekilde yok etmenize yardımcı olacaktır. Ancak, bir hedef bulmada en kötü senaryodan kaçınmak için etraftaki her şeyi dikkatlice düşünmeli ve gözlemlemelisiniz.


Squad Strike 4 Para Hilesi


Squad Strike 4'te atış sürecine katılırken, oyuncuların namlu, handguard vb. gibi parçaları ve daha birçok parçayı esnek bir şekilde ve beğenilerine göre ayarlamalarına izin verilecek. Her kişinin farklı bir düzenlemesi ve kombinasyonu olacak, böylece yaratıcılığınızı ortaya çıkarabilir ve tüm savaşlarda kullanılabilecek ve rakiplerinizi yok etme sürecine hizmet edebilecek özel silahlar düşünebilirsiniz.


Squad Strike 4 Altın Hilesi


Squad Strike 4'e gelen oyuncular, farklı sahneleri keşfetme ve deneyimleme fırsatına sahip olacaklar. Binada, dışarıda çekim yapacaksınız… ve başka birçok yerde görüneceksiniz. Bu, yoğun bir vurgu yarattı ve her oyuncunun kalbinde harika bir izlenim bıraktı. Birbirinden eşsiz ve epik karelerde çekim yapabildikleri için son derece heyecanlı olacaklar. Çekici ve aynı zamanda oldukça stresli bir alan. Ancak, yenilikçi ve cesur bir nişancıysanız, oyunun bugünkü zorlukları hiç de size göre değil.


Squad Strike 4 Apk Hile


Bu oyunda, oyuncular son derece gerçekçi bir grafik ekrana hayran kalacak ve her ayrıntıyı özenle tasarlayacak. Arayüz ekranları çok anıtsal ve birçok büyük çerçeveli. Rakiplerin görüntüleri de net bir şekilde özetlenmiş ve gerçekçi; Onları zamanında yok etmek için harekete geçmek için her adımını izlemelisiniz. Buna ek olarak, üretici oyunculara olağanüstü kalite ve heyecan verici fon müziği getirerek oyunculara eğlenceli bir oyun alanı ve rahatlama şansı verdi.


Squad Strike 4 Apk indir


Her gün verilen tüm görevleri tamamladıktan sonra, oyunun getirdiği beklenmedik ve çekici ödüller alacaksınız. Ayrıca, biraz daha değerli bir deneyim kazanacak ve diğer birçok oyuncudan daha fazla atış tekniği öğreneceksiniz. Bununla da kalmayıp, işin ve hayatın neşesini hissedecek, tüm endişeleri ve yorgunlukları ortadan kaldıracaksınız. Daha fazla insanı katılmaya davet etmeyi unutmayın çünkü bu, ne kadar çok oynarsanız o kadar dramatik ve eğlenceli hale geldiği bir oyundur.


Squad Strike 4 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Wild Castle TD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar