Car Real Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2.35]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Real Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2.35] 1 Car Real Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2.35] 2 Car Real Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2.35] 3 Car Real Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2.35] 4 Car Real Simulator Para Hileli MOD APK [v1.2.35] 5

Car Real Simulator Para Hileli MOD APK [1.2.35] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi tarihi yarışları fethetmeye götürür ve kötü şöhretli yarışçı sizsiniz. Kendinize bunun gibi bir sürü süper ürün toplamalı ve oyunun düzenlediği büyük yarışmalara katılmalısınız.


Car Real Simulator 1.2.35 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Kilitler Açık / Unlocked

Hız tutkusu ve araba toplama tutkusu, Car Real Simulator en beğenilen seçimdir. Oyuncular tarihteki muazzam yarış ekranlarını canlandıracak ve büyük yarışmalara katılacak. Bu maceralı yarış oyunu çok rağbet görüyor ve buna bağlı olarak yeni maceralar alıyorsunuz. En önemli yarış arabalarının yanı sıra zengin bir deneyime sahip kötü şöhretli bir yarışçı olarak yarışacaksınız. En büyük ödülü kazanalım ve bu sezonun şampiyonu olalım.


Car Real Simulator v1.2.35 MOD APK


Car Real Simulator oyununda oyuncular, oyunun sağladığı devasa araba filosundan beğendikleri bir arabayı seçme hakkına sahip olacaklar. Arabaların kendilerine has bir görünümü olacak ve bu da tüm dikkatleri üzerine çeken nokta. Oyuncular, her yarışın amacına uygun seçim yapma ve geliştirme hakkına sahip olacak. Gerçekleşen her yarış, karar vermeden önce anlamanız gereken bir dizi hedef ve dikkat gerektirecektir.


Car Real Simulator Para Hilesi


O arabayı seçerek harika yarışlara katılabilecek gerçek bir yarışçı olacaksınız. Oyuncular her zaman büyük yarışlarda benzersiz izlenimler yaratır çünkü tüm yeteneklerinizi göstereceksiniz. Binlerce aday turlardan geçecek ve oyuna katılmak için mükemmel sürücüleri seçecek. Bu tarihi yarışta olması gereken tohumlardan birisin.


Car Real Simulator Altın Hilesi


Yarışla ilgili her şeyi tamamladıktan sonra artık savaşmaya başlıyorsunuz. Sizinle yarışanlar zorlu faktörler ve aynı zamanda dünyadaki birçok ünlü yarışçıdan biri. Bu nedenle, her yarışta da denemeniz, hareket sırasında sorun yaşamamak için ustaca halletmeniz yardımcı olacaktır. Daha spesifik olarak, beklenmedik sorunlardan kaçınmak için hareket etmeden önce araç kontrol özelliğini kullanmanız gerekir.


Car Real Simulator Araba Hilesi


Her parkurda bir gezinme oku göreceksiniz ve oyunun gerektirdiği kurallara uymanız gerekiyor. Hızın düzenlendiği yol bölümlerine giderken yol üzerinde puan kesintisi yapılmamasına dikkat etmelisiniz. Ancak, diğer arabalar size koşmak istiyor gibi görünüyor, yaralanmamak için dikkatli olun. Ve dikkat etmeniz gereken asıl nokta, büyük engelleri aşmak için birkaç ıssız yerde hız yapmak.


Car Real Simulator Apk Hile


Yarışları fethettikten sonra kendi arabalarınızı yükseltmeniz gerekecek. Oyuncular en yeni araba renklerini kullanabilir ve bu aynı zamanda hayranları çeken noktadır. İlginç olan nokta ise Racing Car Simulator size arabanın rengini, motorunu ve hatta olmazsa olmaz parçalarını değiştirme ayrıcalığı veriyor. Oyuncular ayrıca arabanın olağanüstü yeteneklerini ve arabanızda istediğiniz her şeyi yükseltme hakkına sahiptir.


Car Real Simulator Apk android oyun club


Bu sayede Racing Car Simulator hem siz hem de diğer oyuncular için dramatik anlar yaşattı. Tüm potansiyelinizi gösterdiniz ve nihai unvan için büyük yarışa girdiniz. Görüntülerin ve seslerin mükemmel kombinasyonu da heyecan verici bir oyun yarattı. Daha spesifik olarak, deneyiminiz tamamen kullanıldı ve bu oyundaki büyük yarışlardan zevk alıyor gibisiniz.


Car Real Simulator Apk indir


Dünyanın en iyi arabaları olarak kabul edilen en kapsamlı yarış arabaları koleksiyonuna sahip olacaksınız. Bir araba seçin ve oyun tarihindeki en büyük kupayı kazanmak için yarışa katılın. Arkadaşlarınızla tanışın ve ardından yoldaki engellerle harika bir yarışa katılın.Yorumları toplayın ve yarış arabasını oyunun gereksinimlerine göre geliştirin. Yarışı kazanmaya ve bu sezonun şampiyonu unvanını kazanmaya çalışın.


Car Real Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Internet Cafe Simulator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar