Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 1 Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 2 Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 3 Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 4 Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 5 Crush Them All Level Hileli MOD APK [v1.7.910] 6

Crush Them All Level Hileli MOD APK [1.7.910] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahramanlar toplayın ve Kötülüğün güçlerini ezmek için yenilmez bir ordu kurun.


Crush Them All 1.7.910 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Ücretsiz Level Atlama Hilesi
 2. Modu kötüye kullanmayın. Yeni hesap ve Hero lvl 900 ile test ediyorum. 24 saat sonra yasak yok.
 3. Etaptan 100 lvl fazla kolayca kazanmak için yeterlidir.
 4. Para Hilesi, Hasar Hilesi veya Skill Hilesi istemeyin. Anında yasaklanıyor.

Ban riski nasıl azaltılır?

 1. Blue Stack kullanıyorum. (EMU'da Adım 1-3)
 2. Google hesabınızla oturum açın.
 3. Hepsini yükleyin
 4. Oyunda. Ayarı açın ve google play'inizle senkronize edin.

(Telefonunuzda/cihazınızda Adım 4-6)

 1. Hepsini cep telefonunuza yeniden yükleyin.
 2. “Yasaklandınız” açılır penceresini kapatın.
 3. Bitti. Tekrar yeni bir save ile başlayacaksınız.

Boşta oyun üzerinde çalışan rol yapma oyunları, oyuncular için gerçekten çekici. Çünkü temelde onları rahatlatan pek çok şeyle karşılaşıyor. Rol yapma oyununa oldukça benzer, ancak yalnızca kontrol mekanizması en rahat olacak şekilde ayarlanmıştır, ekranda çok fazla manipülasyona gerek yoktur. Bu, oyun endüstrisinde oldukça övgüye değer bir adım çünkü çok meşgul olan ve hala eğlendirmek isteyenlere hizmet edecek.


Crush Them All v1.7.910 MOD APK


Crush Them All, dünyadaki birçok oyun tutkununun dikkatini çekmek için tam olarak bu ihtiyacı karşılar. 1 milyondan fazla kişi bu ürünü beğendi; şimdi bu zorlu yolculuğa devam etme sırası sizde. Oyuna giriş yaptığınızda etrafınızdaki tüm unsurlarla kolayca ilgilenebiliyorsunuz çünkü temelde oyuncuların çok fazla ilgilenmesini gerektirmiyor. Sadece kahramanını istediğin pozisyona getir ve sonra onunla savaşmasına izin ver. şaka! Oyuna başlayıp banyo yapıp bir şeyler yiyebilirsiniz, geri gelin, karakteriniz baskın hale geldi. Kahramanlarınız da zayıf değil. Savaş sırasında bu karakterler aynı zamanda rakipten düşen tüm eşyaları da toplayabilmektedir.


Crush Them All Level Hilesi


Crush Them All, sizin için savaşacak kahramanları toplayabileceğiniz gerçek bir rol yapma oyunudur. Birçok durumda savaşabilecek farklı bireysel beceriler getiriyorlar. Kahramanları toplamak, yakında onlara sahip olabileceğiniz an meselesidir. Ancak sorun, bu insanları savaştaki güçlerini en üst düzeye çıkaracak şekilde nasıl ayarlayacakları. Favori bir kadro belirlediyseniz, onları mağazada sürekli olarak yükseltmekten çekinmeyin. Aldıkları eserleri hatırlıyor musun? Takımı taşıyabilmeleri için en sevdiğiniz karakterler için en enerjik karakterleri donatın.


Crush Them All Para Hilesi


Bu oyunun çalışma mekanizması son derece basit, gerçek bir boşta oyun. Oyuncunun oynama işlemi sırasında yapacağı tek bir işlem, tek parmakla ekrana dokunmaktır. Tüm kahramanlarınız otomatik olarak vuracak ve oyuncuların becerilerini her zaman gerçek zamanlı olarak yükseltmek için ekranın altındaki parametrelerle iletişim kurmaları yeterli. Bunun yanı sıra oyuncular, dizin üzerinde yer alan hamlelere dokunabiliyor. Hemen konuşlandıracaklar ve sizin için savaşacaklar.


Crush Them All Apk Hile


Kişisel savaşlar, elbette, birçok oyuncunun kendileri için seçtikleridir. Ancak bu temel rejimin dışında hala birçok kişinin beklediği lonca savaşları var. Arkadaşlarınızı bu kanlı savaşa yönlendireceksiniz. Kesinlikle, bu moddaki patronlar her zaman daha güçlü ve yok edilmesi daha zor. Ancak birçok insanın sinerjik ruhu ve yeni donanmış güçleri de kazanacaktır. 


Crush Them All Apk indir


Ayrıca, “Crush Them All”, oyuncuların düşmanlarla savaşmak için kendi öğelerini üretmelerine de olanak tanır. Pek çok oyuncunun size uygun güçlü ve dövüş stiline sahip karakterler yaratmasına yardımcı olacaktır.


Crush Them All indir (MOD, Level Hilesi)


Bir önceki android oyun LabBuster APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar