Duskwood Mega Hileli MOD APK [v1.10.12]

Puan: 4.54 (Oylar: 12)
Duskwood Mega Hileli MOD APK [v1.10.12] 1 Duskwood Mega Hileli MOD APK [v1.10.12] 2 Duskwood Mega Hileli MOD APK [v1.10.12] 3 Duskwood Mega Hileli MOD APK [v1.10.12] 4 Duskwood Mega Hileli MOD APK [v1.10.12] 5 Duskwood Mega Hileli MOD APK [v1.10.12] 6

Duskwood Mega Hileli MOD APK [1.10.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçek kişileri içeren gerçekçi bir ceza davası… SİZ dahil!


Duskwood 1.10.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. Tüm Kilitler Açık
  3. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Duskwood'da oyuncu bir araştırmacıya dönüşecek ve görevi son cinayetleri araştırmaktır. Dahası, oyuncular ipuçlarını aramak ve dışarıda kasıp kavuran kitle katillerini tutuklamak zorunda. Duskwood, oyuncuların keşfetmesi ve kodunu çözmesi için büyük bir bulmaca sistemi gibi inşa edilmiştir. Oyuncular, oyuncunun keşfettiği cinayet vakalarıyla ilgili birçok farklı konum arasında sürekli hareket etmek zorunda kalacak. Her suç mahallinde oyuncular önemli ipuçları bulacaklar. Ve bu ipuçları oyuncuyu kurbanın ailesiyle ilgili çeşitli yerlere götürecektir.


Duskwood v1.10.12 MOD APK


Oyuncu kurbanın bilgilerini öğrendikten sonra, birçok farklı yerde başka ipuçlarını aramaya devam edebilir - örneğin, kurbanın evi veya mağdurun yakınlarını ziyaret edebilir. Oyuncuların arayabileceği birçok şey var. Bu ipuçlarını bulduktan sonra detaylı bir analiz yapabilirler. Her kanıt, oyuncunun diğer ipuçlarını bulma yoluna devam edeceği sonucuna dayanarak, birbirine bağlanacak ve nihai sonucu üretecektir.Duskwood 1.10.12 Para Hile Apk


Duskwood oyununda oyuncu bulduğu her ipucu ile katili aramak oyuncuya kalmıştır. Ardından, bulunan kanıtları analiz etmeye ve kodunu çözmeye devam edin, hatta bazı durumlarda oyuncu doğrudan katille iletişime geçecek ancak kaçmasına izin verecektir. Oyuncu katille yüzleşmek ve onu ışığa sürüklemek istiyorsa, onu birçok farklı şekilde alt etmek zorundadır. Oyun criminal case alternatifi olarak düşünülebilir. Aynı zamanda, bir sonraki hamlesini sürekli olarak tahmin etmek ve çok geç olmadan liderliği ele geçirmek. Katil zeki ve bir suç işledikten sonra her zaman tüm izlerini siliyor. Ancak bu sonsuza kadar saklanacağı anlamına gelmiyor ve ipuçları bu oyuncuların kurbanlardan bulduklarını doğruluyor.


Duskwood Premium apk


Oyuncu ipuçlarını topladıktan ve bunları başarıyla analiz ettikten sonra, sonuçlar ilan tahtasında görüntülenecektir. İlgili ipuçları, oyuncunun ilerlemesine bağlanacak ve değerlendirilecektir. Ve tabii ki bu sadece bir simülasyon oyunu, bu yüzden oyuncular bir ipucunu başarıyla çözdüklerinde bazı özel ödüller olacak.


Duskwood Hile Apk


Oyuncular bulmacaları çözerken, korkunç görüntülere eşlik eden benzersiz bir hikaye anlatımı yaşayacaklar. Sadece bu değil, oyuncu yanlışlıkla çalıştırma mekanizmasını etkinleştirirse, bu oyunun içindeki video görüşmeleri aniden gerçekleşecek. Bu oyunda birlikte çalışacak ve “Duskwood” u en güçlü oyunlardan biri yapacak birçok şey var. Oyuncuların bir araştırmacının çalışmasıyla en gerçekçi deneyimi elde etmelerini sağlayın.


Duskwood Türkçe Apk


Araştırmacının, oyuncunun enkarne ettiği işi, bu oyunun ana konusu olacak. İpucu analizi ve kod çözme yapan oyuncular, olay örgüsü deneyimi deneyimine benzer olacaktır. Oyuncular, ipuçlarını deşifre edip gerçeği bulduktan sonra katilin nedenini ve motivasyonunu anlayacaklar. Bu oyunda birçok gizli şey var. Olağan şekilde çözülürse, oyuncunun durması gerekecektir. Oyuncu katil olmalı, onun gibi bir düşünce tarzına sahip olmalı, bir sonraki hamleyi tahmin etmeli ve onu bir sonraki sahnede yakalamalı.


Duskwood'u İndir (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Ultimate Car Driving Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 12 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar