Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.9] 1 Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.9] 2 Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.9] 3 Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.9] 4 Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.9] 5 Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v2.9] 6

Hotel Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kendi otel imparatorluğunuzu kurun ve bir turizm kralı olun!


Hotel Empire Tycoon 2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1.  Sınırsız Para hilesi
    (Satın alımlarda para artar )
Elbette her zaman lüks bir otelin yöneticisi olmayı diledik. Bunu yapmak hiç de basit olmamalı. Ancak bu son derece ilginç işi deneyimlemeniz için çözümler olmadan olmaz. Size, birçok insanı tanıması gereken bir oyun geliştiricisi olan "Codigames" tarafından yayınlanan Hotel Empire Tycoon adlı bir oyunu tanıtacağım. Hotel Empire Tycoon'a geldiğinizde, son derece büyük ve lüks bir oteli yönetiyor olacaksınız! Otel zincirinizi yöneterek zengin olmaya hazır mısınız? Hazırsanız, kendi otel imparatorluğunuzu kurun ve seyahat kralı olun!


Hotel Empire Tycoon v2.9 MOD APK


Herkes için, Hotel Empire Tycoon dünyasına ilk girdiğinizde, işe küçük bir otel işletmekle başlayacaksınız. Çok çalışın, işiniz hızla büyüyecek. Yavaş yavaş gelişin ve otelinizin mütevazı arazisini beş yıldızlı bir tesise dönüştürün. Otelinizdeki odaları genişletebilecek, lüks mobilyalar ve olağanüstü dekor ekleyebilecek, tüm olanakları geliştirebilecek ve en iyi eğlence aktivitelerini sağlarken misafirlerinizi memnun hissettirebileceksiniz.


Hotel Empire Tycoon Para Hilesi


Otelde bulunan tüm hizmetleri çalıştırmanız gerekecek ve günlük satışlarınızı kendiniz harcayacaksınız. Bu yüzden, imparatorluğunuzun büyümesine yardımcı olabilmek için harcama ve işletmeyi en makul şekilde hesaplamanız gerekiyor. Mükemmel bir otel personeli oluşturun ve hizmetleri giderek daha etkili bir şekilde yönetin.


Hotel Empire Tycoon Altın Hilesi


Bir otele sahip olduğunuzda, misafirleriniz için mükemmel bir ev sahibi olun ve tesislerinizi sürekli yükseltin, onlar için en iyi yemek ve içecekleri sağlayın veya havuzu genişletin, misafir odalarını her zaman en temiz durumda tutun ve iyi hizmetler oluşturun. Ayrıca, günün boş zamanlarını kullanın ve gelirinizi iş vizyonuyla yeniden yatırın.


Hotel Empire Tycoon Elmas Hilesi


İnsan kaynaklarından sorumlu olun ve personelinizi etkili bir şekilde yönetin: Havuzunuz için cankurtaranlar kiralayın, VIP müşterileriniz için şoför veya masaj personeli sağlayın, taşıyıcılar, aşçılar veya barmenler kiralayın ve temizlik ve bakım personeli işe alın. İş kararlarınızı dikkatlice seçin ve otel imparatorluğunuzda istikrarlı bir çalışma grubu oluşturdu.


Hotel Empire Tycoon Apk nasıl indirilir?


Otelinizde yaşayan misafirler için harika bir eğlence alanı yaratmak için tatil aktivitelerinizi takip edin. Tüplü dalış, kayak, spa seansları ve bölgenizdeki güzel yerleri ziyaret etme gibi etkinlikler düzenleyin. Otelinizin içindeki konforu artırmayı unutmayın. Düzgün bir şekilde dekore etmek, tatil beldelerini iyileştirmek, şehirdeki en iyi yemek ve büfe hizmetlerini sağlamak veya çamaşırhane hizmetinize zamanında temizlik için teklif vermek gibi mümkün olan en iyi oda servisini sağlayın.


Hotel Empire Tycoon Hile Apk


Küçük bir otelde başlayın ve işinizi bir dağ oteli, lüks bir oda ve kahvaltı tesisi, egzotik bir otel veya bir apartman kompleksi açmak için büyütün. Her türlü odanın keyfini çıkarın ve resepsiyon masalarından yatak odalarına ve apartman odalarına kadar her ayrıntıyla donatın. Müşterileriniz kesinlikle sonsuza kadar kalmak isteyecek! Onlara tek, çift, üç ve hatta kraliyet odaları sunun!


Hotel Empire Tycoon APK Son Sürüm 2023 indir


Yönetimi seviyorsanız, Hotel Empire Tycoon'u seveceksiniz! Otel işini karlı sonuçlarla geliştirmek için stratejik kararların alınması gereken, oynaması kolay, rahat bir oyun. Küçük ve mütevazı bir yerden başlayarak otel imparatorluğunuzu geliştirin ve tesislerinizdeki görünür sürecin kilidini açın. Küçük işletmenizi dünyanın en iyi yeri yapın ve VIP konuklar için çekici hale getirin! Hotel Empire Tycoon'u şimdi indirin ve harika bir yönetici olmayı deneyimleyin!


Hotel Empire Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Modern Çağı Premium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar