Cover Fire Mega Hileli MOD APK [v1.23.28]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Cover Fire Mega Hileli MOD APK [v1.23.28] 1 Cover Fire Mega Hileli MOD APK [v1.23.28] 2 Cover Fire Mega Hileli MOD APK [v1.23.28] 3 Cover Fire Mega Hileli MOD APK [v1.23.28] 4 Cover Fire Mega Hileli MOD APK [v1.23.28] 5 Cover Fire Mega Hileli MOD APK [v1.23.28] 6

Cover Fire Mega Hileli MOD APK [1.23.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon heyecanını seven oyunculara özel bir his veriyor.


Cover Fire 1.23.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Yüksek hasar hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Sınırsız para hilesi
  5. Sınırsız bilet hilesi
  6. Maksimum VIP

Silahlar, farklı dönemlerdeki birçok oyuncunun kalbinde daima yüksek bir konumdadır. Oyun, aksiyon heyecanını sevenlere özel bir his veriyor. Sadece eğlenceli değil, aynı zamanda yeteneklerini sergilemeleri için bir yer. Bugün oyun pazarında, PUBG, Hayatta Kalma Kuralı olarak anılabilecek birçok oyun var ... Hepsi oyuncuların oynarken silah becerilerini ve hassasiyetini kullanmalarını gerektiriyor. Bu oyun hakkında gerçekten tutkuluysanız, Cover Fire oyununa gidelim.


Cover Fire v1.23.28 MOD APK


Oyuna girdiğinizde farkedeceksiniz, grafikler rafine edilmiş ve özenle tasarlanmıştır. Oyuncunun gözünde bu unvanın skorlama unsurlarından biridir. Telefon yapılandırmasıyla ilgili olarak, 3B savaş alanlarını simüle ettiği için, kapasite oldukça ağır ve oyunu oynamak için oldukça iyi bir yapılandırma gerektiriyor. Ayrıca, oyun mobil çevrimdışıdır, böylece her yerde ve her zaman oynayabilirsiniz. Kulaklık takarsanız, silahı veya çevreden gelen sesi duyarak deneyim daha keyifli olacaktır. Hepsi heyecan verici bir oyuna katkıda bulunur. Ve oyunun 10 milyondan fazla yüklemesi olduğu ve uygulama mağazasında derecelendirildiği gerçeği.


Cover Fire Para Hilesi


İkincisi, önceki atıcılar gibi nasıl oynanacağı konusunda, ekranı geçmek için görevler üstlenerek mutlaka rakibi devirmeniz gerekecek. Ama bu oyunda sadece hacker, keskin nişancı gibi farklı pozisyonları deneyebileceğiniz bir rol oynamadığınız bir nokta daha var… Atış becerilerinizi ve daha önce oynadığınız atıcının deneyimini kullanmanız gerekecek. Görevleri olabildiğince hafif yapmak, mümkün olduğunca az dikkat çekilmesine neden olur.


Cover Fire Son Sürüm Apk indir


Yüksek hasarlı silahlar seçmek, yüksek istikrar da zaferimizin sebebidir. Tüm atıcılar gerçek silahlara dayalıdır, bu nedenle bu oyunda örneğin AWM'yi bulabilirsiniz. Bu da bizi özellikle bu oyuna ve genel olarak diğer atıcılara yakın hissetmemizi sağlıyor. Ayrıca, oyunda seçim yapabileceğiniz çok sayıda karakter var. Oyuncunun isteklerini karşılamak için her şey üretici tarafından yönlendirilir. Kontrolde, telefonun kontrolü ana bilgisayardan çok daha zor olduğundan, oyun yapımcıları her zaman oyundaki kontrolleri optimize etmeye odaklanır, böylece oyuncular becerilerinin en iyi ve en görünür görüntüsünü deneyimleyebilirler. Oyunda, güçlü savaşçılardan en sofistike silahlara kadar yüzleşmek için bir isyanın hükümdarı olacaksınız. Her seviyede karşı karşıyasın. Oyuncular için meydan okuma budur!


Cover Fire hile nasıl yapilir


Bu oyunun grafikleri ve sesi hakkında söylenebilecek şey budur. Bu oyunun Google Play'de beş yıldızla 1 milyonu aşkın reytinge ulaşması tesadüf değil. Bunlar, geliştiricinin oyunculara en iyi deneyimi sağlama çabalarıdır. Oyunun 3D grafikleri hayal kırıklığına uğratmayacak. Giysiler, silahlar ve diğer silahlar titizlikle çekilir. Oyunculara gerçek bir dövüş atmosferi verin. Cover Fire seni bir şekilde cezbetmiş olmalı. Bu beceriyi ve bir oyun deneyimini yeniden canlandıralım. Herşey seni bekliyor. Lütfen bu oyunda kurun ve bir "canavar" olun.


Cover Fire indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bullet Force APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar