Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [v55.0.153]

Puan: 5.00 (Oylar: 5)
Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [v55.0.153] 1 Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [v55.0.153] 2 Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [v55.0.153] 3 Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [v55.0.153] 4 Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [v55.0.153] 5 Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [v55.0.153] 6

Harry Potter Bulmaca ve Büyü Kazanma Hileli MOD APK [55.0.153] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğer bir Harry Potter hayranıysanız, 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu denemelisiniz.


Harry Potter Bulmaca ve Büyü 55.0.153 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Otomatik kazanma hilesi
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster

Harry Potter, TV dizileri, romanlar ve oyunlar içeren popüler bir seridir; büyülü dünya ve Batılı büyücülerin gizemli hikayeleri sayesinde popüler hale geldi. Harry Potter hayranıysanız ve onunla ilgili oyunlarla rahatlamak istiyorsanız, o zaman Harry Potter Bulmaca ve Büyü tam size göre. Bu bir bulmaca oyunudur ancak oyunculara harika bir deneyim sunmak için diğer birçok eğlence öğesiyle birleştirilmiştir.

Harry Potter Bulmaca ve Büyü v55.0.153 MOD APK


Harry Potter Bulmaca ve Büyü, oyunculara etkileyici hikayelerle birlikte sayısız eğlenceli zorluk sunan sihirli 3'lü eşleştirme bulmaca oyun mekaniğini kullanır. Oyun, oyuncuların öğrenci değişimleri, meydan okumalar ve Harry Potter serisinin klasik büyüleri gibi heyecan verici anların her zaman keyfini çıkarmasını sağlar. Parlak bir geleceğe sahip tüm yetenekli cadılar için bir okul olan Hogwarts'ta öğrenci olun. 


Harry Potter Bulmaca ve Büyü Can Hilesi


Tüm zorluklar ve oyun etkinlikleri, oyunculara gerçek bir cadı deneyimi yaşatmayı vaat ediyor. Hazırlanın ve kendinizi Harry Potter'ın büyülü dünyasına daldırmaya başlayın.


Harry Potter Bulmaca ve Büyü Hile


Oyunun temel yapısı, oyuncunun puan kazanmak için doğru renk bloklarını eşleştirmesi gereken bir 3'lü eşleştirme bulmacasıdır. 3'lü eşleştirme kuralı basit ve popülerdir; oyuncu aynı renkten 3'ten fazla blokla eşleştiği sürece yok olurlar ve oyuncu her mücadelenin hedefine devam edebilir. 


Harry Potter Bulmaca ve Büyü Hile nasıl yapılır


Oyuncu 3'ten fazla renkli blokla eşleşirse, geniş bir alanı yok etmek için kolayca blok efektleri oluşturacaktır. Oyun ayrıca, nesneleri oyun tahtasından çıkarmak için basit bir Wingardium Leviosa büyüsü gibi Harry Potter'ın diğer tanıdık unsurlarını da tanıtacak. Oyun, oyuncuların rahatlaması ve keşfetmesi için bir sürü içeriğe sahiptir, hatta yol boyunca birinci sınıf bir cadı haline gelir.


Harry Potter Bulmaca ve Büyü Para Hilesi


Oyunun etkinlikleri ve aktiviteleri oyuncuları öne çıkarır ve hatta onlara en iyi eğlence anlarını sunar. Ayrıca, oyuncuları büyülü dünyaya sokmak için birçok hedef ve görev içeren bir görev sistemi var. Oyun, oyuncuların harika bir oyunla rahatlamaları için her gün sürekli olarak yeni etkinliklere ve zorluklara sahip olacak. 


Harry Potter Bulmaca ve Büyü Hilesi


Çözdüğünüz her bulmaca ile Büyücülük Dünyasının muhteşem eserlerini, yerlerini ve tuhaflıklarını kutlayan koleksiyon kartları kazanacaksınız. Koleksiyonunuz üzerinde çalışın ve en zorlu bulmacaları çözerken size doğrudan yardımcı olacak faydalar sağlayacak harika bir yaratık elde edin. Oyuncuların deneyimlemesi için binlerce ve hatta çok sayıda ilgili aktivite var ve oyunculara Harry Potter dünyasının tüm tanıdık yerlerini ziyaret etmeleri için birçok fırsat sunuyor.


Harry Potter: Bulmaca ve büyü APK İndir


Günlük aktivitelerin çoğu sihir içerdiğinden sihir, Büyücü Dünyası için önemli bir şey haline geldi. "Harry Potter: Puzzles & Spells", oyuncuların keşfetmesi için saldırı, destek ve savunma büyüleri dahil olmak üzere Harry Potter serisindeki hemen hemen tüm tanıdık büyülere sahiptir. Her büyünün kendi kullanımı vardır ve oyuncunun tüm 3'lü eşleştirme bulmaca zorluklarını kolaylıkla aşmasına yardımcı olur. Oyuncular, büyüleri bile yükseltebilir ve her yükseltme ile etkinliklerini artırabilir.


Harry Potter Puzzles & Spells hile


Eğer bir Harry Potter hayranıysanız, 3'lü eşleştirme bulmaca oyunu "Harry Potter: Puzzles & Spells"i kesinlikle kaçırmamalısınız. Sadece sizi her zaman, her yerde eğlendirmekle kalmaz, aynı zamanda Harry Potter koleksiyonunu değerli kılmak için heyecan verici etkinlikler ve aktiviteler de sağlar.


Harry Potter Bulmaca ve Büyü indir (MOD, Otomatik Kazanma Hilesi)


Bir önceki android oyun Count Masters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 5 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Emel'e cevap"

admin

2 yıl önce

Ciddi değilsiniz herhalde ? Çünkü sitedeki tüm oyunlar ücretsizdir. Gerçek hayatta herşeye para harcamaktan bıkmış bir millet olarak, insanların oyunlarda bari olsa zevk alacağı şeylere para ödememesi adına bu siteyi kurduk. Bize aşağıdaki bize ulaşın kısmından ulaşın. Sorunun ekran görüntüsünü atın ne olduğunu bende merak ettim. Çünkü bu sitenin amacı ücretsiz dağıtmaktır.

"Harry potter bulmaca ve büyü"

Emel

2 yıl önce

Harry potter için hile indirmek istedim benden 68 tl kesildi faturamadan ama hile için oyunda hic bir gelişme yada bir değişiklik olmadı Lütfen beni yönlendirin ne yapmam gerek

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar