Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [v1.4.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 1 Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 2 Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 3 Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 4 Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 5 Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [v1.4.4] 6

Broken Dawn II HD Para Hileli MOD APK [1.4.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu HD sürümü, daha yüksek çözünürlüklü doku - tam uyumlu cihaz çözünürlüğü - resim kalitesi daha net kullanır.


Broken Dawn II HD 1.4.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Harcadıkça para artar.

Broken Dawn 2 HD oyunu ve feci bir epik oyun, işareti yok eden en müthiş bileşenlere ve oyunda bir tanesini ikame eden iyi bilinen özelliklere sahip bir aksiyon oyunudur. Bu yüzden oyun, özel bir operasyon askeri olarak oynadığınız, tehlikeli sakinlerin istila ettiği ıssız bir şehirde sokaklarda dolaştığınız süper klasik bir üçüncü şahıs nişancı aksiyon oyunudur. Aynı zamanda diğer farklı silahlara sahip bir silahla da oynanır. Yine de doğru tarafı, tüm silahların hepsinin silahlarla aynı olmasıdır. Yine de, farklı boyut ve büyüklükte, aslında oyunun yansıtıldığı uzay gemisini istila eden kötü yaratık varlıkları ile savaşmayı ve çoğunlukla öldürmeyi içeren bir oyundur. Ayrıca daha çok bir bilim kurgu aksiyon oyununa benzeyen sevimli bir 3 boyutlu grafik tasarımına sahiptir.


Broken Dawn II HD v1.4.4 MOD APK


Broken Dawn 2 HD'nin oynanışı, orada pek bir şey değildi, çünkü uzaylı bölge baskını oyunuyla da aynı, her iki oyun da aralarında neredeyse aynı benzerliklere sahip ve muhtemelen bunun için ikinci bir deneyime ihtiyacınız olmayacak çünkü siz ' Oyunun% 70'ini adı verilen şeyde bıraktım. Oyun, esas olarak oyunun oynandığı uzay gemisinde gibi görünen kötü düşmanlara ateş etmeyi ve onlarla savaşmayı içerdiği için çok havalı ve tutkulu bir oyundur.


Broken Dawn II HD 1.4.4 Para Hile Apk


Ancak oyunun diğer yönlerinde, oyunu oynarken sahip olduğunuz güdünün türüne bağlı olarak sonunda oyunu oynarken sizi kesintiye uğratabilecek birçok dengesiz şey vardı, ancak bu şimdilik gerçekten önemli değil çünkü her şey aslında biraz karmaşıktı ya da değildi. Yani oyunda, kötü yaratıkları size yaklaşmadan önce olabildiğince hızlı bir şekilde öldürmeniz gerekecek. Bu yüzden, bunu yapmanız veya burada hızlı bir şekilde hareket etmeniz gerekmesinin nedeni, mermilerin ne zaman biterse ne kadar yavaş yükleneceğidir ve çoğu durumda bir yaratığa vurmak isteyeceğiniz için bu gerçekten can sıkıcıdır. Mermileri doldurmak zaman alacak. Bunu yapmadan önce bile, uzaylılar size hızlı yaklaşmış olabilirler, bu yüzden her zaman uzakta durmanız ve onlara çok hızlı saldırmanız önerilir.


Broken Dawn II HD Hile Apk


Grafikler çok güzeldi. Oradaki malzemelere ve gövde tasarımlarına baktığınızda, hepsinin mükemmel ve güzel olduğunu göreceksiniz. Uzaylının vücudunda iyi iş çıkardılar; korkutucu olmadığı için bunu basitleştirdiler. Yaratıklar akıcı hareket ediyor ve güzel görünüyor. Ayrıca, karakter modelleri iyidir ve dokular, oyunu oynarken eşit derecede daha parlak hale getirecek kadar bulanık değildir ve hepsi bu kadar. Genel olarak, oyun grafikleri iyi, mükemmeldi ve çok yüksek kalitede ve eşit derecede güzel tasarlanmıştı.Broken Dawn II HD, pek çok şekilde tasarlanmış mükemmel bir oyundur ve bunun iyi yanı, özelliklerin bir dereceye kadar mükemmel olmasıdır.


Broken Dawn II HD İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Boxing 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar