Crazy Shopping Para Hileli MOD APK [v1.4.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Shopping Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 1 Crazy Shopping Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 2 Crazy Shopping Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 3 Crazy Shopping Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 4 Crazy Shopping Para Hileli MOD APK [v1.4.3] 5

Crazy Shopping Para Hileli MOD APK [1.4.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çekici bir oyunla birleştirilmiş belirli zorluklardan oluşan bir sistem, son derece harika deneyimler getirecektir.


Crazy Shopping 1.4.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Crazy Shopping, oynadığınız bölümlere bağlı olarak size pek çok belirli duyguyu yaşatabilecek bir oyun olacak. Eğer asıl hobisi alışveriş olan biriyseniz bu tam size göre bir oyun olacaktır. Oyuna geldiğinizde irili ufaklı çeşitli alışveriş festivallerine katılacaksınız ve asıl göreviniz olabildiğince çok mal almaya çalışmak olacak.


Crazy Shopping v1.4.3 MOD APK


Crazy Shopping, geliştiricilerinin sizi eğlendirmek için tamamen oyununuza odaklandığı bir oyundur. Ve bu arzuları yerine getirebilmek için üreticilerin, birçok insanı çekebilmek için oyunları için büyüleyici bir oyun yaratmaları gerekecek. Bu nedenle, birçok araştırmadan sonra oyun artık güzel bir oynanışa sahip.


Crazy Shopping Para Hilesi


Crazy Shopping'in donattığı oyun türünün adı Crazy ve tuhaf ragdoll fiziği. Bu oyun türü, oyunun oyuncular için zirveye çekici bir cazibe yaratmasına izin verecektir. Artık oyunun bu hızlı tempolu, aksiyon dolu oyuna entegrasyonu sayesinde alışverişe olan açlığınız tamamen giderilecek.


Crazy Shopping Altın Hilesi


Oyun, oyuncularını çekici bir oyun sistemi ile donatmanın yanı sıra, bir oyun içi kontrol sistemi de araştırdı. Birkaç örnekle, tüm temel bilgiler heyecan verici bir şey yaratır. Ve bunu yapabilmek için oyun ayrıca son derece basit ve kullanımı kolay bir kontrol sistemine sahip.


Crazy Shopping Apk Hile


Oyununuza girerken, en iyi rolünüzü yapmanıza yardımcı olacak ana karakterleri alacaksınız. Diğer oyunlarda olduğu gibi karakteri kontrol etmek için ekranda herhangi bir fonksiyon tuşu veya sanal kol görmeyeceksiniz. Bunun yerine artık tamamen cihazınızın ekranının herhangi bir yerinde duygularınızı yönetebileceksiniz. Ekranda sadece hafif bir dokunuş ve parmak hareketi ile oyundaki karakter istediğiniz gibi hareket edecek.


Crazy Shopping Apk indir


Oyuncularınızın basit bir kontrol sistemine sahip olmasına yardımcı olmanın aksine, Crazy Shopping sizin için belirli zorluklar ekledi. Deneyim sırasında oyuncuların oyunun sıkıcı olduğunu hissetmemeleri için zorluklar da getirilecek. Yetenek ve becerilerinize bağlı olarak özel çalışmalarla farklı zorluklar da verilmiştir.


Crazy Shopping indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Micro Breaker APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar