AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [v8.12.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [v8.12.0] 1 AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [v8.12.0] 2 AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [v8.12.0] 3 AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [v8.12.0] 4 AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [v8.12.0] 5 AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [v8.12.0] 6

AdVenture Capitalist Elmas Hileli MOD APK [8.12.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hiç kendi işinizin sahibi olmayı hayal ettiniz mi? Kendi kaderinin efendisi olmayı?


AdVenture Capitalist 8.12.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi.Harcama sırasında elmas artışı.
Bilgelik oyununu seviyorsun ve her zaman başarılı bir iş adamı mı olmak istiyorsun? Hep kendini düşünüyorsun. Dünyada çok para kazanmak ve milyarder olmak istiyorsunuz ama bunu başarılı kılmak çok zor. Gel AdVenture Capitalist tüm arzularını sermayenizi çalıştırmak için gerek kalmadan, gerçeğe, yeni kaynaklar bulmak için tüm yol gitmek gerek.


AdVenture Capitalist v8.12.0 MOD APK


AdVenture Capitalist oyununda oyuncular, yatırım yapmak için birkaç dolar karşılığında küçük bir miktar paraya sahip olacaklar. Sadece birkaç dolar için biraz saçma geliyor, nasıl yüzlerce, milyarlarca dolara satış yapabiliriz. Oynamayı bilmiyorsanız endişelenmenize gerek yok. Yatırımdan, işten, üretimden ekrandaki simgelere dokunmanız yeterli… geri kalan her şey ihtiyaçlarınıza göre self servis. Oyuncunun yatırım fonları, mümkün olduğunca sık izlemenize ve dilerseniz daha fazla yatırım yapmayı düşünmenize yardımcı olmak için otomatik olarak oyuna kaydedilir.


AdVenture Capitalist Elmas Hilesi


Fast food'dan meyve içeceklere kadar çok sayıda ürün ile başarıya giden yolunuz için yeni bir cenneti keşfetmeniz için her şey bir hammadde kaynağı olabilir. Farklı parçaların aynı anda birden fazla ürün üretmesine izin verebilirsiniz. Bu sadece şirketlerin daha fazla ürüne sahip olmasına değil, aynı zamanda daha fazla para kazanmasına da yardımcı olur. 


AdVenture Capitalist Para Hilesi


Başarılı bir şirkete sahip olmak için, sizin için çalışacak yetenekli insanları işe almak akıllıca olacaktır. Bu nedenle oyun, seçiminiz olan yatırımcı için özel ayrıntılara sahip bir dizi yönetici sunar. Yöneticilerin maaşlarına yakından bakın çünkü şirketlerine getirdikleri para az değil.


AdVenture Capitalist Hile apk


Ses, iş fırsatları ve eğlence bulmak isteyenler için uygun olan, tazelik ve uyum getirmek için Advance Capitalist'te kullanılır. Sadece bu da değil, karakterler oldukça dikkat çekici ve zıt renkler çok sempatik görünüyor. Parası olan oyuncular kendi çok uluslu şirketlerini kurabilir, arazi satın alabilir veya ana şirketleriyle birleşmek için başka şirketlerden satın alabilirler. Ayrıca oyun, satışları artırmak ve hisse senedi fiyatlarını artırmak için ürünlerinizi yükseltmenize ve geliştirmenize de olanak tanır. Buna ek olarak, Advance Capitalist, yatırımcıların yeteneklerini sergileme ve yeni ödüller alma fırsatına sahip olmaları için etkinlikler düzenlemektedir. Gerçekçilikten farklı olarak, diğer gezegenlere yatırım yapmak istiyorsanız zor bir meydan okumadır. Ancak bu oyunla, aydaki ilk iş imparatorluğunuzu kurmak, kariyeriniz için ileriye doğru büyük bir adım olacak.


AdVenture Capitalist apk indir


AdVenture Capitalist MOD APK, para kazanmayı seven ve her zaman zengin bir tüccar olmak isteyenler için oldukça uygun bir oyun olduğu söylenebilir . Sadece bir tutku ve ağa bağlı bir telefon, büyük şirketlerde, gerçek dünyada yalnızca yeni iş adamlarının yapabileceği devasa üretim hatlarında ustalaşabilirsiniz. Advance Capitalist'te kapitalist dünyaya girişimci içgörüleri olan genç yatırımcılara hoş geldiniz.


AdVenture Capitalist'i İndirin (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Smashy Duo APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar