Pocket Ships Tap Tycoon Mega Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pocket Ships Tap Tycoon Mega Hileli MOD APK 1 Pocket Ships Tap Tycoon Mega Hileli MOD APK 2 Pocket Ships Tap Tycoon Mega Hileli MOD APK 3 Pocket Ships Tap Tycoon Mega Hileli MOD APK 4

Pocket Ships Tap Tycoon Mega Hileli MOD APK [v1.2.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok yavaş işler ve görevlerden etkilenen ve zengin bir patron hayatının tadını çıkaran çarpıcı bir oyundur.


Pocket Ships Tap Tycoon 1.2.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Çiftlik Yükseltmesi
  2. Ücretsiz Rıhtım Yükseltmeleri
  3. Ücretsiz Nakliye Yükseltmesi

Pocket Ships Tap Tycoon'a gelince, oyuncular çok eğlenceli oyun alanının tadını çıkarıyor. Hazinelerden altın toplamak için donanma gemileriyle zengin bir patron olarak katılacaksınız. Sadece bu değil, oyuncular da heyecan verici turnuvalara katılabilir. Ayrıca bu yolculukta yeni sürüşler veya mini oyunlar ile kendinize meydan okuyabilirsiniz.


Pocket Ships Tap Tycoon v1.2.5 MOD APK


Pocket Ships Tap Tycoon, fethetmenizi bekleyen birçok yeni ufuk açar. Oyuncular son derece benzersiz maceralara katılabilir ve onlardan birçok şey öğrenebilirler. Her sürüş, size dünyaya yeni bir bakış açısı ve yeni bir deneyim sunan yeni bir deneyimdir. Birbirinden güzel adalara ve atıl çiftliklere gözlerinizi açacaksınız.


Pocket Ships Tap Tycoon Para Hilesi


Bu oyuna katılırken filonuzu düzgün bir şekilde yönetmeniz ve koordine etmeniz gerekecek. Bu şekilde filonuz daha verimli ve üretken olacaktır. Her kişinin işlevsel yeteneğine bağlı olarak, onlar için seviye atlayabilirsiniz. Oyuncular ayrıca devasa geminizi kontrol etmenize yardımcı olacak daha yetenekli kaptanları kiralama hakkına sahiptir.


Pocket Ships Tap Tycoon Hile Apk


Oyun, hareketinize ve sömürünüze hizmet etmek için size çeşitli modern savaş gemileri sunar. Zengin ve çeşitli savaş gemisi envanteri ile oyuncular en uygun ve tatmin edici gemileri seçmekte özgürdür. Ayrıca size birçok değerli eşya verilir ve bunları oyunun sunduğu etkinliklerde iyi ödüllerden alırsınız.


Pocket Ships Tap Tycoon Apk indir


Pocket Ships Tap Tycoon size olağanüstü heyecan verici ve heyecan verici deniz savaşları sunuyor. Oyuncular bu tür yarışmalara katılır ve korsanları yenmek zorundadır. Ayrıca gemi koleksiyonunuzu zenginleştirmek için büyük savaş gemilerini de fethetmeniz gerekiyor. Savaşlardan sonra çok değerli ganimetler kazanacak ve rekabeti azaltacaksınız.


Pocket Ships Tap Tycoon indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Kart Rush Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar