Hitmasters Para Hileli MOD APK [v1.17.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Hitmasters Para Hileli MOD APK [v1.17.0] 1 Hitmasters Para Hileli MOD APK [v1.17.0] 2 Hitmasters Para Hileli MOD APK [v1.17.0] 3 Hitmasters Para Hileli MOD APK [v1.17.0] 4 Hitmasters Para Hileli MOD APK [v1.17.0] 5 Hitmasters Para Hileli MOD APK [v1.17.0] 6

Hitmasters Para Hileli MOD APK [1.17.0] - Android için 2023 en son sürümü ücretsiz indirin. Hiç bulmaca ve keskin nişancı yeteneğinizle profesyonel bir casus olmak istediniz mi? Hitmasters oyununa geldiğinizde , bunları yapıyor olacaksınız.


Hitmasters 1.17.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi

Diğer oyun takımları gibi, oyuncuların şu anda ihtiyaç duyduğu şey makinenin kapasitesidir. Fazla bir şey değil, oyunun 50MB'si için yeterli alan hemen çekici bir oyuna sahip olabilirsiniz. Bu oyunda sizi bir dizi zorluk bekliyor. İlk olarak, profesyonel bir silahlı adam olmak için kendinize eksiksiz bir karakter yaratmanız gerekir. Daha sonra, basit ekranlar aracılığıyla oyunu nasıl oynayacağınıza dair sistem tarafından size talimat verilecektir. Oyundaki oynanışa aşina olduktan sonra, sadece başlat'a basın ve savaşın.


Hitmasters v1.17.0 MOD APK


Oyundaki seviyenin sınırı olmayacak, bu oyunda zekanızın sınırlı olup olmaması önemli. Basit bir vuruş oyunu seti olarak bilinmesine rağmen, oyuncuların çekici stratejilere sahip olmasını da gerektirir. Buradaki strateji, soğuk kafanızı düşmana doğru santimetre atış yapmak için kullanmaktır. Atış ne kadar doğru olursa, oyuncunun biriktirdiği bonus puanları o kadar hızlı olur. 


Hitmasters Hile Apk


Ne kadar çok kilidini açarsanız, oyuncular oyunda o kadar fazla zorluklarla karşılaşacak. Bu oyun ekranının üstesinden gelinemezse, oyuncular geçene kadar orada durmak zorunda kalacaklar. Üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyorsanız, oyundaki ipuçları bu oyun boyunca size yol gösterecektir. Bunları akıllıca kullanın.


Hitmasters Para Hilesi


Oyun, ayrı savaş becerilerine sahip, hedef görevleri tamamlayan veya bunların kilidini açabilecek altın paralar kullanan birçok farklı oyun karakteri kuruyor. Oyunda yeni karakterler arasında geçiş yapmak, oyuncuların bu oyunu yaşarken sıkılmamasına yardımcı olacaktır.


Hitmasters Apk Son Sürüm


Bu büyüleyici oyunda başarısız olmak istemiyorsanız bilinçli kararlar vermeye çalışın. Hitmasters, indirmek istiyorsanız size her zaman değiştirme fırsatı verecektir. Oyun her zaman yeni seviyelere güncellenir, bu yüzden bu deneyimden emin olabilirsiniz. Korkarım üstesinden gelmeyi göze alamazsın. Yukarıdaki özelliklere ek olarak, sıralama özelliği de bu oyunda yerleşiktir. Oyuncular, liderlik tablosunda iyi bir konuma sahip olmak istiyorlarsa, oyun mücadelesinde çok dikkatli olmalıdırlar.


Hitmasters indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun Metal Soldiers 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar