Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [v2.1.705708]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [v2.1.705708] 1 Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [v2.1.705708] 2 Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [v2.1.705708] 3 Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [v2.1.705708] 4 Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [v2.1.705708] 5 Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [v2.1.705708] 6

Worms 3 Para Hileli FULL MOD APK [2.1.705708] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kara mizahla dolu kaotik bir sıra tabanlı strateji oyunudur.


Worms 3 2.1.705708 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli kitler ve altın eşek açık;
  2. Sadece modda: Sonsuz para hilesi
Worms 3, ayak uydurmak için zorlu bir atış arcade oyunudur. İçinde solucanlar, her Sahil, çiftlik, hayalet ve kanalizasyon gibi savaş alanlarında savaşan acımasız askerlerdir; her yerde çalışacaklar ve karakterlerimizi vuracaklar. Ve bazı unsurlar tekrarlıyken, bu küçük ölçekli katliam ile geniş bir kötü nedime cephaneliği arasına koymak kaçınılmazdı. Takas edilebilir modların ve sayısız sağlıklı oyun modunun ortaya çıkışı, bu mobil savaşı oyuncular için daha da çekici ve eğlenceli hale getiriyor. Oyun, savaş alanında büyük yıkıcı silahlarla sırayla savaşan dört solucandan oluşan ekiplerden oluşacak.


Worms 3 v2.1.705708 MOD APK


Worms 3 sıra tabanlı oyun, Worms serisinden değişmemiş olsa da, oyunun ilginç bir yeni özelliği, karakterler için ticaret jetonlarının tanıtılmasıdır. Ek olarak, tamamen isteğe bağlı bir kullanıcı özelliği, oyunun farklı oyun modlarından herhangi birinde etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir. Bu ticaret kartları, oyunculara daha fazla zorluk veya avantaj sağlamak için her maç için özel parametrelerle desteklenir.


Worms 3 Para Hilesi


Örneğin, oyunun sonunda hızlı bir şekilde hayatta kalmak için kan tankı için puanları artırıyor veya yerçekimini azaltıyorlar. Hem hareket hem de hedefleme için sanal bir d-pad ile uğraşmanız gerektiğinden oyun içi kontrollere alışmanız biraz zaman alabilir, ancak her şey hala iyi çalışıyor ve asla sorun olmaz. Bu nedenle, oyuncuların yalnızca net bir stratejiye sahip olmaları ve her durumda ve zorluklarda savaşmaya hazır olmaları gerekir.


Worms 3 APK 2021


Ana oyun moduna ek olarak, Worms 3 ayrıca oyuncuya çok sayıda farklı oyun modu ve senaryo sunar ve hepsi neredeyse mükemmel şekilde yapılır ve istediğiniz her şeyi sağlar. Merakla beklenen çevrimiçi çok oyunculu kompozisyona ve hatta derin AI ile hızlı bir eşleştirme seçeneğine sahipsiniz, size inanılmaz derecede fantastik ve eğlenceli bir deneyim yaşatır.


Worms 3 APK indir


Çok oyunculu moddaki en iyi iki ekleme, dört adede kadar derin ekibin aynı cihaz ve aynı oyun modunda oyuncularla savaşmasına izin verir. Oyuncuların, derin ordunun şiddetli savaşının bir başka dalgasından sonra bir savaş dalgasından önce ne kadar hayatta kalabileceklerini görmelerine izin verilir. Bu solucanların kendi tuhaf kişilikleri var ve ekibinizdeki çeşitli askerleri, komik şapkalar ve gözlükler eklemekten, o solucan ordusunu kışkırtmak için kazanan dansı tanımlamaya kadar tamamen özelleştirebileceksiniz. Ama bunun yanı sıra, öldüğünde mezar taşların nasıl görünürdü? Yüzünüzün olduğu mezarlar ekranda uçurumlarda görünecek.


Worms 3 APK Dayı


Dört solucandan oluşan ekipler, topçuların yok edebileceği araziden yapılmış ortamlarda sırayla aptal gaz memeleri ile savaşacak. Standart bazukalar, el bombaları ve baskınlar gibi tüm büyük imha araçları bu oyunda görünür. Ancak daha güçlü olanı yok etmek için bir muz veya kutsal bir el bombası da kullanabilirsiniz.   Karakterlerinizi güçlendirecek eşyalar satın almak için sandıkları toplayarak veya oyunun tek oyunculu seviyelerini tamamlayarak para kazanmalısınız. Daha az paraya, oyundaki kartlara dayalı bir sistem uygulayabilirsiniz. Bu oyun, oyunculara çevrimiçi ve sıra tabanlı oyun modları ile çeşitli oyunlar oynama yeteneği sunar. Oyun oynamak için özel bir kullanıcı hesabı gerektirir, bu nedenle yalnızca bir cihazda oturum açabilirsiniz ve bir hesap oluşturmanın ve oturum açmanın en hızlı yolu Facebook'tur. Oyunda, eylemin telefon ekranlarında görüntülendiği temiz bir Airplay destek modu da dahil olmak üzere hala çok oyunculu düzenler var, ancak her oyuncunun envanteri cihazda gizli tutulacak.


Worms 3 Hile Apk


Worms 3'ün grafiklerinin, oyuncuları zorlu seviyelere çeken çok sezgisel ve canlı bir savaş alanı sahnesi ile mükemmel olduğu söylenmelidir. Ayrıca sevimli karakterlerinizle birlikte sevimli ve komik küçük solucanlar oyunun güçlü bir noktasıdır. Plajlar, kanalizasyonlar gibi her tema ayarı farklıdır ve tırmanabileceğiniz veya yok edebileceğiniz kendi ön plan nesnelerine sahiptir, ancak genel çeşitlilik çok sınırlıdır. Oyundaki her şeyin muazzam canavarca profilinde, hepsi o toprağı patlatan bombardımanlarla gerçekten yıkıcıydı. Oyundaki seçenekler de güzel bir düzen ile tasarlanmış ve arayüz göz alıcı ve kullanımı kolay. Worms 3, heyecan verici bir solucan yok etme oyunudur. Eşsiz özellikleri ve harika grafikleriyle oyun, oyunculara maceralı maceralar ve heyecan verici deneyimler sunuyor.


Worms 3'ü İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Vatansever Kitleri Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun Pawn Shop Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar