Hunting Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hunting Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 1 Hunting Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 2 Hunting Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 3 Hunting Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 4 Hunting Online Mega Hileli MOD APK [v1.5.3] 5

Hunting Online Mega Hileli MOD APK [1.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu planlarını açıkladığında hayvan kaçacağı için av başarısız olur.


Hunting Online 1.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba Hilesi. Tüm Arabanın Kilidi Açıldı
  2. Kilitsiz Silahlar
  3. Kilitsiz Karakterler
  4. Sınırsız Para Hilesi
  5. Sınırsız Mermi
  6. Sınırsız Tuzak

Hunting Online, gerçekçi bir av simülasyonu arayan oyuncular için en iyi seçenektir. İnsanlar geçimlerini sağlamak ve eğlenmek için avlandıklarından, “spor avcılığı” terimi geçerliliğini yitirmiştir. Bu oyun, oyunculara hem yeni hem de eski olmak üzere çeşitli heyecan verici avlanma deneyimleri sağlayacaktır. 


Hunting Online v1.5.3 MOD APK


Oyunun avlanma mekaniklerinden ve oyuncuların takip edebilecekleri hayvan türlerinden başlayalım. Ayılar, geyikler ve yaban ördeği pek çok örnekten sadece birkaçıdır. Avlanırken soğukkanlılığı ve doğruluğu korumak, bir oyuncunun başarısını belirlemede en kritik faktördür.


Hunting Online Para Hilesi


Hunting Online oyununda başarılı olmak için oyuncular hedefe, hedef fiziksel olarak onların gelişini fark edemeyecek şekilde yaklaşmalıdır. Oyuncu planlarını açıkladığında hayvan kaçacağı için av başarısız olur. Oyuncu, hedeflenen hayvanların menzilindeyken, onları öldürmek için silahlarını kullanmalıdır.


Hunting Online Mermi Hilesi


Kurtlar ve ayılar gibi hayvanlar ise ticaret yapmak son derece zor oldukları için ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır. Ek bir bonus olarak, oyuncu bir sonraki atışta onları hızlı bir şekilde ortadan kaldırmazsa saldırıya uğrayacaklar. Güvenilir av tüfekleri olmadan birçok avcı kaybolacaktı.


Hunting Online Araba Hilesi


Hunting Online'a kaydolduğunuzda, çeşitli geleneksel ve egzotik ateşli silahlara erişebileceksiniz. Her avlanma hedefinin farklı bir ateşli silah kullanmayı gerektirdiğine dikkat etmek önemlidir. 


Hunting Online Apk Hile


Örneğin av tüfeği yaban ördeği avlamak için uygundur, ancak keskin nişancı tüfeği eski sporcuları avlamak için daha uygundur. Sonuç olarak, oyuncular ava çıkmadan önce kullanım kolaylığı en yüksek silahı seçmelidir. 


Hunting Online Apk indir


Oyuncu daha heyecanlı bir macera isterse, yay ve tatar yayı gibi menzilli silahlara da erişebilecek. Bunlar tarih öncesi atalarımız tarafından kullanılan silahların kopyaları olduğundan, oyuncular bunları kullanırken bazı benzersiz deneyimler yaşamayı bekleyebilirler.


Hunting Online indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Dead Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar