Craft of Survival Mega Hileli MOD APK [v3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Craft of Survival Mega Hileli MOD APK [v3.2] 1 Craft of Survival Mega Hileli MOD APK [v3.2] 2 Craft of Survival Mega Hileli MOD APK [v3.2] 3 Craft of Survival Mega Hileli MOD APK [v3.2] 4 Craft of Survival Mega Hileli MOD APK [v3.2] 5

Craft of Survival Mega Hileli MOD APK [3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Pek çok tehlikenin gizlendiği vahşi bir krallıkta hayatta kalacaksınız.


Craft of Survival 3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. One Hit (Silahın donanımlı olması gerekir, yumrukla çalışmayın)
  3. Dayanıklılık Modu (Silah ve Zırhın donatılması gerekir)
  4. Yüksek Fiziksel Savunma (Silah ve Zırhın donatılması gerekir)
  5. Yüksek Büyü Savunması (Silah ve Zırhın donatılması gerekir)
  6. Her şey varsayılan olarak etkindir.

Aksiyon oyunlarını seven ve heyecan verici dövüş ve hayatta kalma deneyimleri yaşamak isteyen biriyseniz, Craft of Survival – Immortal tam size göre bir oyun. Pek çok tehlikenin gizlendiği vahşi bir krallıkta hayatta kalacaksınız. Yani o vahşi zombilerle savaşmak için savaş yoluna adım atmalısın. Bir kurtulan olarak, Rift'in karanlık sırlarını ortaya çıkarmalı ve dünyanızı paramparça eden kötü haydutları yenmelisiniz.


Craft of Survival v3.2 MOD APK


Eğer bir oyuncuysanız bu tür hayatta kalma oyunlarını mutlaka duymuş veya oynamışsınızdır. Ancak, biraz klasik fantezi seviyorsanız, Craft of Survival kaçırmamanız gereken bir oyundur; rekabet etmek için birçok çevrimiçi oyuncu arasındaki canlı savaşlardan yararlanacaksınız.


Craft of Survival Para Hilesi


Bu oyun, inşa etme, yaratma, dövüşme, macera, zombiler, özellikle zindan savaşları gibi hayatta kalma oyunu türünün en popüler unsurlarını sizin için bir araya getirdi. Ayrıca oyun, size daha zengin ve daha çeşitli deneyimler sunmak için bu öğeleri gerçekçi bir 3D ortamla uyumlu bir şekilde birleştirdi.


Craft of Survival Silah Hilesi


Birincil sorumluluğunuzun bir savaş kuralları sistemi tasarlamak ve inşa etmek olacağı çok oyunculu bir aksiyon rol yapma oyununda yer alacaksınız. Oyun, tüm beceri seviyelerindeki oyuncular için zorlu görevler sunmanın yanı sıra, eğlenmek için çeşitli eğlenceli özellikler de sunuyor. Kendi benzersiz stratejinizle çatışmanın sonuna kadar yaşamaya çalışın ve başarılı olmak istiyorsanız yoğun savaşlar kazanın.


Craft of Survival Dayanıklılık Hilesi


Oynamak istediğiniz yarışları seçecek ve kendinizi güçlü bir kahraman olarak Shattered Coast sınırını fethetme yoluna koyacaksınız. Kurallarınıza göre savaşlar yapacak ve parlak bir gelecek inşa edeceksiniz. Güvenilirliğinizi sağlamalı ve ölümsüz ruhunuzun ardındaki gizemi ortaya çıkarmanın bir yolunu bulmalısınız. 


Craft of Survival Hile Apk


Ayrıca, etrafınızı saran tehlikelerle dolu karanlık ormanların donmuş çorak araziler, savaşın parçaladığı harabeler gibi farklı yerleri ziyaret etme şansınız da var. Kendi hikayeni bulan ve yazan kişi sen olacaksın ve doğuştan bir kahraman mı yoksa yalnız bir kurtulan mı olduğunu göreceksin.


Craft of Survival Apk indir


İlk olarak, birçok fantezi ülkesindeki yolculuğunuzda sizi bekleyen zorluklara ve zorluklara hazırlanmak için Shattered Coast'un geniş alanlarını çizmelisiniz. Seçtiğiniz her eylem veya yol, görevler veya zorluklar içerebilir, ancak hepsi çekici ödüller almanıza yardımcı olur.


Craft of Survival Savunma HilesiÇevrimiçi dünyanızı özgürce keşfedin, görevinizde Frost Wasteland Dark Forest'ı ziyaret edin ve okyanusun altındaki gizemli dünyanın haritasını çıkaran ilk kahramanlardan biri olun. Birçok farklı düşmanla, vahşi kurtlarla, kötü niyetli zombi lordlarıyla veya ruhsuz acımasız acımasızlarla tanışabilirsiniz. Bu oyunun strateji ustası olabilir ve en zor seviyeleri geçebilirsiniz.


Craft of Survival Apk Son Sürüm


Bu affedilmeyen çok oyunculu dünyada uzun süreli hayatta kalmanızı sağlamak için vahşi doğalarını fethetmeli ve yiyecek için fantastik hayvanları avlamalısınız. Küçük bir kulübe inşa edin, ardından savaşlara hazırlanmak için çiftçilik, işçilik ve yoldaşlar toplayarak müreffeh bir yerleşime ilerleyin. Güçlü ruhlara karşı savaşmak ve ödüller almak için sığınağa bilge büyücüler topla.


Craft of Survival indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Moneyland APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar