Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 1 Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 2 Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 3 Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 4 Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 5 Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 6 Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [v2.5.6] 7

Dubai Drift 2 Para Hileli MOD APK [2.5.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun size farklı modlar sunar; özellikle kendi başınıza yarışabilir veya rakiplerinize karşı yarışmanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Dubai Drift 2 2.5.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Yarış oyunları, oyun endüstrisinde olduğu kadar eğlence sektöründe de çok önemli bir konuma sahiptir. Oyun endüstrisi ile ilgili olarak, yarış oyunları bir atletizm sporcusu olarak kabul edilir. İlerliyor, dayanıklı, güçlü ve atılımlar yapmaya çalışıyor. Eğlence endüstrisinde, yarış endüstrisi için harika iltifatlardır. CarX Drift Racing dışında, Dubai Drift 2 de yarış konusunda mükemmel bir oyundur. Tasarımda dikkate değer atılımlara sahiptir ve bu sporun birçok hayranı için çekici ve sağlıklı bir oyun ortamı yaratır.


Dubai Drift 2 v2.5.6 MOD APK


Dubai Drift 2 oynarken, dünya çapında milyonlarca oyuncuyla tanışacak ve onlara karşı rekabet edeceksiniz. Çok sayıda arabanın gerçekçi fiziği ile harika bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Geniş bir yarış ve spor araba koleksiyonuyla çeşitli muhteşem arenalarda sürükleneceksiniz. Öyleyse, lastikleri yakabilecek aşırı hıza sahip en güçlü araçlara hazırlanalım.


Dubai Drift 2 Para Hilesi


Hilelerle sınırına ulaşarak en çılgın performansı sergileyecek ve bazı yüksek puanlar elde edeceksiniz. Ayrıca, çok oyunculu mod aracılığıyla arkadaşınızla birlikte oynayabileceğiniz rekabette yalnız olmayacaksınız. Bundan daha zorlayıcı bir şeye ihtiyacınız varsa, çevrimiçi skor tablolarına göre dünyanın dört bir yanındaki diğer driftçilere meydan okuyabilirsiniz.


Dubai Drift 2 Altın Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi Dubai Drift 2, 3D efektli bir yarış oyunudur. Sürüklenen ve dönen arabaların dünyasına odaklanır. Ancak Dubai Drift 2 ile diğer oyunlar arasında bir fark var. Yani bu oyunu oynarken kimin bitiş çizgisine en hızlı varacağını değil, kimin mümkün olan en iyi drifti yapacağını görmek için yarışacaksınız. Ayrıca, arabanızı hazırlamak çok önemli olduğu için buna dikkat etmelisiniz. Eklenen vinili, jantları, boya rengini ve kanatları değiştirebilirsiniz.


Dubai Drift 2 Araba Hilesi


Kısaca tüm araba parçalarıyla oluşturabileceğiniz yüzlerce kombinasyon var. Özel ayarlanmış bir arabaya sahip olmak harika ama bu oyunun özü, direksiyonu nasıl kontrol edebileceğinizle ilgili. Bu özellik açısından Dubai Drift 2 sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Oyun size farklı modlar sunar; özellikle kendi başınıza yarışabilir veya rakiplerinize karşı yarışmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, kayak alanları, havaalanları, çöl tepeleri veya havaalanları gibi çok sayıda senaryo arasından seçim yapabilirsiniz. Bu oyun hakkında daha fazlasını öğrenmek için bazı heyecan verici özelliklere gelelim.


Dubai Drift 2 modyolo


Temel olarak, bu oyunun kontrolörü, oyuncuların oyundaki maçın temposuna uyum sağlamasıyla mümkündür. Oyuncular, kullanışlılığı sayesinde herhangi bir zorluk yaşamadan hızlı bir şekilde manipüle edebilirler. Yarış oyununa veya kontrolcü kullanımına alışık olmayanlar için yine de ayarlardan kolayca özelleştirebiliyorsunuz.


Dubai Drift 2 Apk Hile


Ekranın sağ tarafında yavaşlamanıza veya hızlanmanıza yardımcı olacak araçlar bulunur. Ayrıca hareket halindeyken hızınızı ölçen bir saat göreceksiniz. Bu rekabet etmekle ilgili olmadığı için, hızınızı çok hızlı yapmak yerine sabit tutuyorsunuz. Hız maksimum seviyeye ulaşırsa, diğer arabalarla çarpıştığınızda kazanın olma olasılığı yüksektir. En üstte konvoydaki konumunuzu gösteren göstergeler olacaktır. Ek olarak, diğer göstergelerle kayıt işlevini gösterir, ancak bunlar yarışınız sırasında etkilenmez.


Dubai Drift 2 Apk indir


Sol tarafınızda, aracınızın yönünü kontrol etmenizi sağlayan bir direksiyon simidi olacaktır. Oyunu oynarken aracınız otomatik olarak ileri atılacaktır. Bu nedenle, her şey çok daha basit olacak. Hızınızı yavaşlatmamak için engellere dokunmamalısınız çünkü bu kazalara neden olur. Ve kaçınılmaz sonuç sizin kaybınız olacaktır.


Dubai Drift 2 Apk Son Sürüm


Tipik olarak, ilk yarışta Dubai'de yer alacaksınız. En güçlü ve pahalı spor arabalar bu yarışa katılacak. Daha yüksek seviyelere ulaştığınızda, her şey değişecektir. Daha zorlu olan başka yerlere macera yapabilir ve daha fazla rakibe meydan okuyabilirsiniz. Onlar şüphesiz en iyi binicilerdir ve bu yarışmalar merhamete izin vermeyecektir.


Dubai Drift 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mindustry APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar