Lemmings Para Hileli MOD APK [v6.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Lemmings Para Hileli MOD APK [v6.10] 1 Lemmings Para Hileli MOD APK [v6.10] 2 Lemmings Para Hileli MOD APK [v6.10] 3 Lemmings Para Hileli MOD APK [v6.10] 4 Lemmings Para Hileli MOD APK [v6.10] 5 Lemmings Para Hileli MOD APK [v6.10] 6

Lemmings Para Hileli MOD APK [6.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Herhangi bir oyuncuyu tek başına geçtikten sonra, rastgele bir hediye almak için döndürmeyi kullanabilirsiniz.


Lemmings 6.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sonsuz Enerji hilesi
  2. Sonsuz Para hilesi (altın biriktiremeyeceksiniz, mod menü özelliği kapatıldığında sıfırlanacaktır)
Tarihte Lemmings'in bunlardan biri olduğu söylenir. Geçen yüzyılın 90'larında en sevilen video oyunu. Oyun 1991 yılında Amiga bilgisayarlarında kullanılmak üzere piyasaya sürüldü ve daha sonra çeşitli platformlarda oyunlara dönüştürüldü. Dailly'nin Deluxe Paint'i denemeye çalışırken oluşturduğu basit bir görüntüden gelmesi tesadüfen. Ancak başarısı, tasarımcıların beklentilerini çok aştı. En çok satan ve en çok satan uyarlanabilir video oyun platformlarından biri haline gelerek, tüm farklı platformlarda toplamda yaklaşık 20 milyon kopya sattığı tahmin ediliyor. Bu aynı zamanda birçok oyun yapımcısının bazı devam filmleri, yeniden yapımlar ve yan yapımlar yaratması için bir ilham kaynağı oldu ve aynı zamanda birçok başka oyuna da ilham verdi.


Lemmings v6.10 MOD APK


Lemmings, dünya oyun pazarındaki önemli kilometre taşlarından biridir. Bu yıl prestijli ürünler çok sayıda piyasaya sürüldü ve dünya çapında milyonlarca indirmeye ulaştı. Bu da oyuncuların oyuna olan ilgisinin arttığını ve üreticilerin hizmet kalitesinin de arttığını kanıtlıyor. 


Lemmings Apk indir


Ayrıca, örneğin Lemmings gibi saygın ürünler olan oyun tutkunlarının fark edilmesi ve yeni oyunlara dönüştürülmesi için iyi bir sinyal var. Aslında, aşağıdaki ürünler orijinallerinden çok fazla değişmiyor. Ancak bu ürünler grafikler, arayüz, hareket açısından büyük ölçüde geliştirildi. Ve çalışma tarzı bile zamanın zevklerine uyacak şekilde değiştirilir.


Lemmings Para Hilesi


Lemmings son zamanların en popüler ürünlerinden biridir. Geçen Aralık'tan sadece 2 hafta sonra 50.000'den fazla indirme elde etti. Bu stüdyo ayrıca bunun tek Resmi Oyun Lemmings olduğunu iddia ediyor. Bu oyun geri döndü ve her zamankinden daha büyük. 90'ların geninin büyüleyici deneyimi geri döndü ve mobil cihazınızda en iyi kalite ve deneyimi elde etmek için yeniden görüntülendi.


Lemmings Altın Hilesi


Genel olarak, göreviniz basittir, esas olarak tüm Lemming'leri tıpkı eski versiyonu gibi zarardan kurtarmak için bu oyunda birçok dünyada maceraya atılmak zorunda kalacaksınız. 2B tarzda tasarlanmışlar, birçok katmana bölünmüşler ve ekranın üstesinden gelebilmek için çözmeniz gereken bulmaca ile birlikte birçok tuzak düzenlenmiştir. 


Lemmings Enerji Hilesi


Beceriyi kullanmak için ekranda bir güç çubuğu kullanılacaktır. Aslında yapımcı, tüm Lemmingleri tek bir seviyede kurtaramayacağınızı da biliyor, bu yüzden onu bir dereceye kadar sınırlandırıyorlar. O seviyeye ulaştığınızda seviyeyi geçeceksiniz. Ancak her şeyi kurtarabilirseniz, değerli ödüllerle ödüllendirileceksiniz.


Lemmings Apk Hile


Herhangi bir oyuncuyu tek başına geçtikten sonra, rastgele bir hediye almak için döndürmeyi kullanabilirsiniz. Atom, King Lem, Oleg, … belli bir seviyeye ulaştığınızda aldığınız mağazada kilidi açılabilen karakter görünümleridir. Karaciğerin yeni noktası, kurtardığınız tüm Lemming'leri içeren büyülü bir dünya kuracaksınız. Ayrıca oyun, oyuncuların sosyal ağlardaki arkadaşlarıyla veya internette karşılaştıkları herhangi bir arkadaşıyla özgürce rekabet edebilmeleri için bir Çevrimiçi Turnuvalar modu sunar.


Lemmings indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Warlings 2 Total Armageddon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar