AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [v3.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 1 AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 2 AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 3 AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 4 AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 5 AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [v3.0.0] 6

AnimA ARPG (2022) Mega Hileli MOD APK [3.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uzun zamandır beklediğiniz RPG nihayet Android cihazlara ulaştı!


AnimA ARPG (2022) 3.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Göğsün tüm hücreleri açık
  • MENÜ MOD:

  1. Ücretsiz satın alın ve yükseltin
  2. Ölümsüzlük hilesi
  3. Tek atışta öldürmek

2020'de telefonunuzdaki en çekici RPG oyunları hangileri? Benim için bu cevaplaması çok zor bir soru çünkü gelecek birçok oyun arasında kafam karıştı. Bildiğiniz gibi, akıllı telefon yapılandırması eskisinden daha modern ve çok daha güçlü hale geliyor. Bu yüzden oyuncuların telefonda yüksek talep gören birçok oyunla karşılaşması şaşırtıcı değil. Ve RPG oyunlarının gelişimi de öyle. Oyun geliştiricileri, başlattıkları her oyunda hem görüntü kalitesi hem de içerik açısından rekabet ediyor. Her zamanki gibi deneyebileceğiniz pek çok harika oyun olsa da size tanıtacağım her makale şu an en çekici olduğu söylenen oyun. Bu sefer tavsiye edeceğim oyun RPG türü ile ilgili - AnimA ARPG. Exilium Games tarafından geliştirilen AnimA ARPG'nin oynanışı, hit oyun Diablo ile pek çok benzerliğe sahiptir. Daha önce Diablo oynadıysanız ve bunun tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olduğunu düşünüyorsanız, bu oyun size aynı deneyimi yaşatabilir.


AnimA ARPG (2022) v3.0.0 MOD APK


Temel olarak AnimA ARPG, arsa açısından çok kısıtlayıcı değildir, bu nedenle oyunun oynanışı yoluyla, oyunun amaçlamak istediği amacı hızlı bir şekilde anlayacaksınız. Çoğu RPG, oyuncuları dünyayı kurtaran kahramanlardan birine götürür ve oyun da öyle. Oyunun verdiği zorlukların ve hikaye görevlerinin üstesinden gelmek için karaktere eşlik edeceksiniz. Bu oyunun en önemli özelliği sonsuz oynanıştan geliyor, bu da mevcut seviyenize göre artan zorluklarla karşılaşacağınız anlamına geliyor. Oyun geliştiricisinin zorluğunu artırmanın amacı, oyunculara gerçek bir hack'n'slash tarzı oyun için teşvik edici bir deneyim sunmaktır. Ve en keyifli deneyimi yaşamanız için oyun size çok sayıda göz alıcı ve sağlam beceri sunuyor. 


AnimA ARPG (2022) 3.0.0 Para Hile Apk


Karakter beceri sistemi Skifyish, Archery dahil olmak üzere üç ayrı sınıfa ayrılacaktır. ve Büyücülük. Her sınıfın, her karakter sınıfının özelliklerine bağlı olarak dört beceri türü vardır ve bu 4 beceriyi diğer birçok güçlü beceri kombinasyonunu oluşturmak için birleştirebilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda bu oyun, karakterinizin bu belirli becerilere sahip olacak şekilde yaratılmamış olmasına rağmen, karakterinizin farklı karakter sınıflarının bazı becerilerini kullanmasına da izin verir. Bu sayede nihayetinde kendi dövüş tarzınızı seçebilir ve benzeri görülmemiş bir şekilde canavarlar kazanabilirsiniz.


AnimA ARPG (2022) Stat Hilesi


Bu oyunda seviyeyi yükseltmek ve efsanevi silahları bulmak istiyorsanız mutlaka Kampanya sistemindeki tüm görevleri yapmanız gerekecektir. Evet, bu oyunun Çevrimiçi modu yok, bu yüzden canavarlarla savaşmak istediğinizi elde etmenin tek yoludur. 40'tan fazla seviye ile, oyun size zorluk derecesi artan birçok görev verecek, böylece oyunun biraz getirdiği büyüleyici savaşların tadını çıkarabilirsiniz. Yolculuğunuzda, karakterin donanımını geliştirmezseniz veya beceriler için puanları artırmazsanız birçok Patron türü karakterinizi yenebilir. Ayrıca, kendinize daha fazla meydan okumak istiyorsanız, oyun, tehlike ve zorluklarla dolu birçok yerin eşlik ettiği on oyun zorluğu ile sizi karşılayabilir.


AnimA ARPG Skill hilesi


Tabii ki, taraftarlarının oyundan memnun kalmamasını isteyen bir geliştirici yok. Bu nedenle AnimA ARPG, oyunculara canavarlarla dövüşürken oyuncuların değiştirmesi için çeşitli silahlar ve ekipman sağlar. 200'den fazla güçlü ve göz alıcı ekipmanla, bana bu oyundaki karakter özelleştirmesinin etkileyici olmadığını söyleyemezsiniz. Oyunculara yalnızca çeşitli yeni ekipman sağlamakla kalmaz, bazı silahlar veya birinci sınıf ekipman da ayrı özelliklere sahiptir. Ve canavarlarla savaşınız sırasında belli olacak. Daha güçlü canavarlar için, yüzde ne kadar yüksekse, nadir ekipman alırsınız. Benim için, herhangi bir canavarı kazanmak için en iyi silahlara sahip olmaktan daha çekici bir şey olamaz.


AnimA ARPG hile


Sadece AnimA ARPG'nin oynanışını düşünürsek, bu oyunun tam olarak getirdiği çekiciliği keşfedemeyeceğiz. Çünkü bu oyunun asıl çekiciliği aynı zamanda grafik arka planı ve görüntü kalitesinden de kaynaklanıyor. Birincisi, koyu renk seçimi, bu oyunu oyuncuların gözünde öne çıkaran önemli noktalardan biridir. Ayrıca her sahne ve mekandaki detaylar da açıkça gösteriliyor. Oyunun sunduğu deneyimden şikayet etmeyi imkansız kılıyor.


AnimA ARPG APK Son Sürüm indir


Genel olarak, AnimA ARPG, hack'n'slash oynanışı olan oyunları seven oyuncular için çekici bir oyun olacaktır. Ve bir oyun tanıtıcısı olarak, eğlenmek için AnimA ARPG'yi telefonunuza indirmenizi kesinlikle tavsiye ederim.


AnimA ARPG İndir (MOD, Ücretsiz Mağaza / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Crossfire - Zombi Hayatta Kalma Nişancı Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar