Crying Suns Mega Hileli MOD APK [v3.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Crying Suns Mega Hileli MOD APK [v3.0.1] 1 Crying Suns Mega Hileli MOD APK [v3.0.1] 2 Crying Suns Mega Hileli MOD APK [v3.0.1] 3 Crying Suns Mega Hileli MOD APK [v3.0.1] 4 Crying Suns Mega Hileli MOD APK [v3.0.1] 5

Crying Suns Mega Hileli MOD APK [3.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, yüksek tempolu oynanışa ve zengin içeriğe ve rastgele öğelere sahip basit oynanışa sahip oyuncular için mükemmel bir oyundur.


Crying Suns 3.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENU
  2. Tüm gemilerin kilidi açıldı
  3. Yakıt Hilesi
  4. Sonsuz hurda metal

Crying Suns, benzersiz bir roguelike unsuruyla gizemli, çökmekte olan bir imparatorluğu keşfederken sizi bir uzay filosu komutanı rolüne sokan eğlenceli bir strateji oyunudur. Oyunda gerçek zamanlı olarak özel taktik unsurlarla evreni ve garip bilim kurgu dünyasını keşfedeceksiniz.


Crying Suns v3.0.1 MOD APK


Crying Suns, ilgi çekici bir hikayeye ve birçok benzersiz özelliğe sahip harika bir rol yapma oyunudur. Ayrıca oyundaki simülasyon unsurları oyunculara yeni savaşlar kazandıracak. Önceki sürümdeki birçok hata, oyunculara mükemmel bir deneyim sunmak için geliştirildi. Bu yeni sürümde, oyuncuları rahatsız etmemek için reklamlar kaldırıldı, bir kez ödeyin ve oyunu sonsuza kadar oynuyor olacaksınız. Crying Suns'ın arayüzü de yenilendi ve kullanıcılar sezgisel dokunmatik ekranda daha sorunsuz etkileşim kurabiliyor.


Crying Suns Para Hilesi


Oyun ekranı düzgün bir şekilde düzenlenmiştir, bu nedenle oyunun hızlı bir oyuncak ritmi vardır. Oyuncuların eylemleri gerçekleştirmek için yalnızca ekrana tıklaması gerekir. Seviyelerin sahnesi, ruh hali ve gerilim dolu özel bir piksel sanatı ve müzik kombinasyonu ile tasarlanmıştır. Ek olarak, oyuncuların oyunun atadığı birçok görevle savaşması ve birleşmesi için birçok yeni bölümün kilidi açılacak.


Crying Suns Gemi Hilesi


Crying Suns'ın hikayesi, evrende yüzlerce yıldır var olan ve bir yapay zeka tarafından yönetilen bir OMNI imparatorluğuyla başlar, ancak bir gün bu temel sistem gizemli bir şekilde gücünü kaybeder. Bu nedenle Amiral Ellys Idaho, bu gizemin kaynağını öğrenmek için yolculuğuna başlamış ve sonuna kadar gerçeği bulmaya kararlıdır. Amiral Ellys Idaho bu karakterin bir klonudur ve bu klonlama teknolojisi sayesinde oyuncular artık ölüm konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak çünkü ölürseniz yarım kalan yolculuğunuza devam edecek bir halefiniz olacaktır.


Crying Suns Yakıt Hilesi


Oyundaki hikaye birkaç bölüme ayrılmıştır ve her bölüm, oyuncunun keşfetmesi ve savaşması için farklı alanlara sahip olacaktır. Oyuncular, ekranda düzenlenmiş satranç benzeri bir karo sistemi ile gerçek zamanlı olarak savaşacak ve oyuncular, düşman uzay gemilerini düşürmek için taşlarını kullanacak. Karo sistemine göre oynandığından, bu savaşlar algoritma sistemine göre rastgele oluşturulacaktır. Oyuncu, oyunda birçok büyük puan almak için akıllı stratejisini de kullanmalıdır.


Crying Suns Hile Apk 2023


Crying Suns'ın bir başka yönü de altıgen havuz sistemi üzerinde düşman dretnotlarına karşı verilen taktiksel savaşlardır. Düşmanı yenmek için, avcı filolarını akıllıca konuşlandırmalı ve gemideki topları kullanarak rakibinizin gemi sistemlerini ısıtarak mermilerini yok etmelisiniz. Benzer şekilde, bu sıra tabanlı savaş modunda bu eylemleri sizin üzerinizde gerçekleştirecekler.


Crying Suns Apk indir


Geminin sistemleri arızalandığında, düşman tekrar saldırmadan önce subaylarınızı zamanında tamir etmeleri ve iyileştirmeleri için göndermelisiniz. Subaylar geminin hızını artıracak ve aşırı ısındıklarında ısıyı gövdeye geri çekecekler, bu da geminizin hızlı bir şekilde toparlanmasına yardımcı olmak için son derece önemlidir. Ancak, geminiz veya düşmanın gemisi tüm sağlığını kaybettiğinde savaş herhangi bir zamanda durdurulabilir.


Crying Suns Metal Hilesi


Crying Suns'daki tüm sahneler güzel ve mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır; bu, piksel sanatının ve fantastik alanların net bir birleşimidir ve dramatik, teşvik edici bir oyuncunun ilgisini çeker. Oyundaki karşılaşmaların çoğu rastgeleliğe bağlı olduğundan ve güçlü bir subay ekibiniz varsa bazı karşılaşmalar sizin lehinize olduğundan, oyundaki felaket olasılığınız 50/50'dir.


Crying Suns indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Business Empire RichMan APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar