Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 1 Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 2 Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 3 Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 4 Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 5 Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.4.0] 6

Hospital Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bütün bir hastaneyi kontrol etmeye ve şehrinizde birçok hayat kurtarmaya hazır mısınız?


Hospital Empire Tycoon 1.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para satın alma sırasında artar
Hospital Empire Tycoon, oyuncuların bir hastanede inşaat, işletme ve işin yürütülmesine katıldığı heyecan verici bir oyundur. Birçok departmanla bir hastane iş stratejisi oluşturun ve şehirdeki hastaları tedavi edin. Kazalar olduğunda acil durumlar ortaya çıkabilir, hasta sayısı kat kat artar. Yeni ve kapsamlı bir hastane sistemi herkesi barındırabilir. Bu yüzden hastaneyi yükseltmeli ve daha büyük ve daha büyük inşa etmelisiniz.


Hospital Empire Tycoon v1.4.0 MOD APK


Hospital Empire Tycoon'da oyuncular kendi hastanelerini inşa etme yolculuğuna çıkacaklar. İlk adım olarak, bu sadece küçük bir klinik. Kişi, resepsiyonist, doktor, hemşire ve hastane müdürüne kadar hastanede her şeyi yöneten bir kişinin rolünü oynar. Birikmiş para ve hastane işi ile hastaneyi röntgen bölümü, dahiliye bölümü, ameliyathane gibi birçok bölüme genişleteceksiniz... Hele ki şehirde bir kaza veya pandemi olduğunda. Hastane, tüm hastaları barındıracak çok sayıda bekleme salonuna ve yeterli muayene odalarına ihtiyaç duymaktadır.


Hospital Empire Tycoon Para Hilesi


Tabii ki, yine de hastane personelinden yardım alıyorsunuz. Hastayı teslim aldığınızda bir ön durum değerlendirmesi yapacaksınız. Ardından hastayı tedaviye almak için uygun bölümü seçin. Adımları gerçekleştirmek için belirlenmiş alanlarda kılavuz çekme işlemlerini gerçekleştirin. Oyuncular, hastanenin tarihini ve bölümlerini daha iyi anlamak için bir giriş eğitimine katılacaklar. Bölümlerin nasıl düzenleneceğine ve hastanenin nasıl tasarlanacağına karar vermek size kalmış olacak. Hastanenizi her hasta için en iyi yer haline getirmek için diğer birçok dünya liderinin deneyimlerinden yararlanın.


Hospital Empire Tycoon Altın Hilesi


Hospital Empire Tycoon şehrinde her zaman hastalar var. Hastalıklara yanıt veren hastalar uygun bölümlerde tedavi edilecek. Pek çok hizmet türü ve kaliteli tesislerin bulunduğu giderek daha modern hale gelen dünyada, tıbbi tedavi giderek bir hizmet mesleği olarak sınıflandırılmaktadır. Adanmış, adanmış ve adanmış hasta bakım hizmeti, hastanenin gelişim kriterleridir. Tedaviyi daha erişilebilir kılmak için oyuncuların en modern makine sistemlerini kurması gerekiyor. Daha fazla ikramiye ve hastane takdiri almak için hastalara coşkuyla bakın.


Hospital Empire Tycoon Hile Apk


Büyüdükçe, hasta bakımı ve hastane tesislerinin kalitesini de yükseltmeniz gerekir. Oyuncular, eskilerini değiştirmek için daha kaliteli ürünler satın almak için sahip oldukları parayı kullanacaklar. Hasta bekleme sürelerinin artması veya azalması gibi hastane hizmetleri her gün değişmektedir ve bir günde daha fazla hasta kabul etmektedir. Acil durumlarda ve birçok hastada, tüm hastaları uygun şekilde tahsis ederken ve tedavi ederken yönetim becerilerinizi gösterin.


Hospital Empire Tycoon Apk indir


Hospital Empire Tycoon'daki en önemli karakterlerden biri personelinizdir. Bunlara hemşireler, doktorlar, güvenlik görevlileri, temizlik personeli vb. dahildir. Tüm işleri kendi başınıza yapamazsınız, bu yüzden çoğu onların yardımına güvenir. Oyunda birçok karakter var ve oyunda daha fazla yeni karakterin kilidini açmak için hastaneyi her yeni seviyeye yükseltin.


Hospital Empire Tycoon Elmas Hilesi


Hastane büyüdükçe ve büyüdükçe, oyuncular tek bir hastayı kaçırmadıklarından emin olmak için daha fazla doktor ve hemşire kiralayabilir. Çalışanların yararları ve zararları gitgide daha fazla el ele gitmektedir. Avantajı, hasta arttıkça hastanenin daha fazla kar elde etmesidir. Bununla birlikte, yönetilmesi zor olan bir olumsuz taraf da vardır ve iyi yönetemediğinizde birçok sorun ortaya çıkacaktır. Bu nedenle oyuncular kadro sistemlerini iyi yönetmelidir!


Hospital Empire Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun World Map Quiz APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar