World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [v3.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [v3.11] 1 World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [v3.11] 2 World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [v3.11] 3 World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [v3.11] 4 World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [v3.11] 5 World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [v3.11] 6

World Map Quiz - Dünya Haritası Sınav Premium MOD APK [3.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu benzersiz bir öğrenme ve oynama uygulamasıdır ve oyuncular daha fazla bilgi edinmemize yardımcı olmak için onu coğrafi bilgi hazinesi olarak kullanacaklardır.


World Map Quiz 3.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başlamadan önce interneti kesin!
  2. Satın alınan tüm ücretli özellikler
  3. Reklamlar kaldırıldı
  4. Tüm ücretli görünümlerin kilidi açıldı 
  5. Tüm haritaların kilidi açıldı (örneğin, Ülkeler – Bul – eski SSCB – tümü).
  6. Ürünlerin mağazada satın alınmadığına dikkat etmeyin, interneti kapatırsanız olanaklar mevcut olacaktır.
World Map Quiz, heyecan verici bulmacalar aracılığıyla bilginize ve anlayışınıza meydan okuyacaktır. Bu benzersiz bir öğrenme ve oynama uygulamasıdır ve oyuncular daha fazla bilgi edinmemize yardımcı olmak için onu coğrafi bilgi hazinesi olarak kullanacaklardır. Uygulamadaki sorular bölge hakkında, saat hakkında, takımyıldızlar hakkında sorular, ülkenin hangi bölgeye ait olduğu gibi coğrafya ile ilgilidir? Bu sorular, özellikle dünyayı keşfetmek isteyenler olmak üzere kullanıcılara büyük miktarda bilgi katacaktır.


World Map Quiz v3.11 MOD APK


Yaşadığımız birçok yerin coğrafyasını bilmek her birimiz için mükemmel bir şey. Herkes hem öğrenmesine hem de daha heyecan verici şeyler öğrenmesine yardımcı olabilecek bir uygulamaya sahip olmak ister. World Map Quiz, kullanıcıların belirlediği tüm önemli ihtiyaçları karşılamak için doğdu ve uygulama, kullanıcılara birçok fayda sağlamayı vaat ediyor.


World Map Quiz Premium Apk


Uygulamada öğrenmemizi daha keyifli hale getirmek için öğrenme ve oynama özelliği bulunmaktadır. Pozlanan her bulmaca size cevaplamanız için belirli bir süre verecektir. Süre dolduktan sonra sonuçlar hemen görüntülenecektir. Ve eğer kazanırsan, o yer hakkında daha çok şey öğreneceksin. Bu aynı zamanda, duyarlılığı nedeniyle kullanıcıların çok takdir ettiği bir özelliktir.


World Map Quiz Hile Apk


Uygulamada bahsetmemiz gereken özel bir şey de, World Map Quiz sayesinde kıta hakkında daha fazla şey keşfetmemiz. İster üzerinde yaşadığımız kıta olsun, isterse diğer kıtalar hakkında büyük miktarda bilgi çok kolay kavranacaktır. Bu ek bilgiye sahip olmak bizim için eskisinden daha basit ve daha alıcı hale gelecektir. Uygulama, kullanıcılara uygulamayı kullanmanın, kullanıcıların bilgilerinden daha emin hissetmelerine yardımcı olacağını görmek için her zaman çok eğlenir. Her bulmaca, bilginin çekiciliğini görmek ve içindeki tüm gizemleri ortaya çıkarmak için kendi seviyelerini gösterecek.


World Map Quiz Harita Hilesi


Bu uygulamada değinilmesi gereken bir cazibe ise tamamen yeni arayüz. Arayüzün artı noktası, kullanıcıların sevdikleri arayüzleri seçmelerine yardımcı olacaktır. Bu arayüzün değiştirilmesi, her kullanıcının bilgi edinmesinde ve daha da önemlisi herkes için heyecan yaratmada büyük bir rol oynayacaktır.


World Map Quiz Apk indir


Dünya Haritası Testi, araştırmaya hizmet etmek için bize büyük bir harita sağlayacaktır. Kullanıcılar, o kıtanın özelliklerini görmek için bir alandan diğerine geçebilir. Ayrıca harita, kullanıcıların aramak istedikleri ülkenin tipik şeklini görmelerine yardımcı olacaktır. Harita, kullanıcıların büyük miktarda bilgiden yararlanmasına yardımcı olacak.


World Map Quiz Apk Son Sürüm


Uygulama, farklı ülkeler için birçok dil ekledi. Bu dilin eklenmesi, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcıları daha akıllı hale getirecek. Önemli ölçüde, edinilen bilgi her kullanıcı için değerli bir varlık olacaktır. Dünya Haritası Sınavı, coğrafi bilgi ekleme konusunda sizi her zaman destekler.


World Map Quiz indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Demolition Derby Multiplayer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar