Idle Hiking Manager Para Hileli MOD APK [v0.13.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Hiking Manager Para Hileli MOD APK [v0.13.2] 1 Idle Hiking Manager Para Hileli MOD APK [v0.13.2] 2 Idle Hiking Manager Para Hileli MOD APK [v0.13.2] 3 Idle Hiking Manager Para Hileli MOD APK [v0.13.2] 4 Idle Hiking Manager Para Hileli MOD APK [v0.13.2] 5

Idle Hiking Manager Para Hileli MOD APK [0.13.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Popüler kamp alanlarında bir dizi yürüyüş rotasına sahip olun ve çekici turistik yerler geliştirerek para kazanın.


Idle Hiking Manager 0.13.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Idle Hiking Manager, ana teması bir tırmanma kompleksi olan boşta bir Boşta oyunudur. Oyun, birçok farklı tırmanma unsurundan oluşur ve eksiksiz bir oyun halinde birleştirilir. Bir tırmanma alanı yöneticisi olarak, oyuncuların adım adım her birinin tüm ihtiyaçlarını içeren özel bir bölge oluşturmaları gerekir. İnsanlar dağlara akın etmeye başlıyor ve bu, hayalinizdeki tırmanma alanını yaratma anınız.


Idle Hiking Manager v0.13.2 MOD APK


Idle Hiking Manager, belirli kontrollere sahip olmadığında olağan oyun kurallarına aykırı bir oyun türüdür. Boşta oluşturulduğunda birincil amaç, boş zamanlarında kısa bir süre ile oyuncuları tatmin edecek bir tema oluşturmaktır. Bu oyun türüne katılan oyuncular, oyunlarındaki her şeyin yavaş yavaş geliştiğini izlerken ilham alabilirler.


Idle Hiking Manager Para Hilesi


Artık ana teması çok sayıda farklı çok fonksiyonlu bina ile geniş bir tırmanma alanı oluşturmak ile oyuncular kısa sürede sonuçlarına şahit olabilecekler. Sadece rahat bir yer bulun ve kaynak toplama ekranına elinizi sokmak için ne yapmak istiyorsanız onu yapın, işler beklenmedik şekillerde ortaya çıkacaktır.


Idle Hiking Manager Elmas Hilesi


Oyunun sınırlı olduğunu unutmayın, sadece eğlence için yapıldığı için tamamen oyuna odaklanarak ilerlemeyi zorlamayın. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncunun ilerlemesi, başarılarının yavaş yavaş gelişmesini izlemek etrafında döner. 


Idle Hiking Manager Altın Hilesi


Bu nedenle çeşitlilik yaratmak ve oyun süresini uzatmak için yayıncı, eserlerin görünümü konusunda çok şey geliştirdi. İdari alandan alışveriş alanına kadar her şey oyunda belirir ve adım adım gelişir ve daha eksiksiz hale gelir. 


Idle Hiking Manager Hile Apk


Oyun boyunca, küçük bir alanı yönetmekten yavaş yavaş geniş bir alana dönüşmeye kadar zamanla mükemmelleşecek. Bakalım işler nasıl yapılıyor çünkü bu gerçekten ilginç ve yeni deneyimler getiriyor. Bu oyuna katılmanız için epik bir kayak alanı sizi bekliyor.


Idle Hiking Manager Apk indir


İşler daha büyük şeylere dönüşecek ve ziyaretçileriniz istisna değil. Bu özel bölgelerdeki gelişiminizin ve operasyonlarınızın boyutuna göre daha önemli sayılarda gelecekler. Ziyaretçinin çalışması tamamen otomatiktir ve nihai varış noktasına ulaşmadan önce birçok farklı adımdan geçer. Tırmanma alanınız, ziyaretçilerin tırmanış gezileri için arzu ettikleri tüm gereksinimleri karşılamaktan sorumludur.


Idle Hiking Manager indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dyno Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar