DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [v1.11.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 1 DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 2 DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 3 DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 4 DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 5 DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [v1.11.0] 6

DOOM DAYS Fire Shooter Para Hileli MOD APK [1.11.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İngiliz anahtarı, yarasa, çekiç, kılıç, pala, katana ve elektrikli testere gibi korkunç yakın dövüş silahları kullanın!


DOOM DAYS Fire Shooter 1.11.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız para hilesi
  3. Sınırsız Madalya hilesi
  4. Sınırsız El Bombası
  5. Sınırsız Yardım Seti
  6. Reklamsız

Zombi oyunlarına ilgi duyanlar yepyeni bir deneyime hazır olsun Oyunun adı DOOM DAYS Fire Shooter. Bu fantastik First-Person Shooter'da (FPS), kendinizi bir zombi sürüsünden korumalısınız. Birkaç çatışma senaryosu için bir oyun planı oluşturun. Lütfen bir zombi kıyametini önleyebilir miyiz? 


DOOM DAYS Fire Shooter v1.11.0 MOD APK


DOOM DAYS Fire Shooter, çok çeşitli anlatı yolları ve savaş mekanizmalarına sahiptir. Zombileri öldürdüğünüz oyunlardan biraz daha yoğun. Ateşli silahların çok sayıda varyasyonu mevcuttur. Zombileri öldürme süreci hiç bu kadar kolay olmamıştı. 


DOOM DAYS Fire Shooter Para Hilesi


Bu zombi birinci şahıs nişancı oyunundaki silahlar neredeyse tamamen orijinaldir. Ölümsüz orduları yok etmek için çok sayıda yeni strateji geliştirin. Bu birinci şahıs zombi nişancı oyununda bol miktarda kanlı kargaşa var. Lütfen bizi kurtarın; hepimiz ölümün eşiğindeyiz. Hem dokunmatik yüzey hem de sanal joystick hizmetinizdedir. Bunlar, bir zombi oyunu için birinci şahıs nişancı kontrollerinin zirvesidir.


DOOM DAYS Fire Shooter Madalya Hilesi


İngiliz anahtarı, yarasa, çekiç, kılıç, pala, katana ve elektrikli testere gibi korkunç yakın dövüş silahları kullanın! Bunun kadar düşük ateşli silaha sahip pek çok zombi oyunu yok. Av tüfeği, roketatar, mini tüfek, tüfek, tabanca ve hatta deneysel ateş gücü elde etmek mümkün! Birinci şahıs nişancı oyunları geliştirmede uzmanız ve mesele bu.


DOOM DAYS Fire Shooter Mermi Hilesi


Kuleler, mayınlar ve katil tavuklar gibi benzersiz ve eğlenceli silahlar! Her hafta son teknoloji mekanlar, en popüler zombi video oyunlarının yer aldığı yarışmalara ev sahipliği yapıyor. Bir sınıf dokunuşuyla bazı zombileri öldürün. 


DOOM DAYS Fire Shooter Apk Hile


Zombi vurma kıyameti ile ilgili hikayelerde, savaşların yapıldığı yer burasıdır. Bu daha basit zamanlar, bu noktada uzak bir hatıradır. Bu birinci şahıs nişancı zombi oyunlarını bir kahraman olarak oynamanın ve oyundan çıkış yolunu kafaya vurarak ya da her zombiden kaçarak oyundan kaçmanın korkunç bir seçimiyle karşı karşıyasınız. 


DOOM DAYS Fire Shooter Apk indir


Bu aksiyon ve savaş silahı oyununda, orduyu vurmaya ve zombi kraliyetlerini ortadan kaldırmaya başlamadan önce tetiği çekmelisiniz.


DOOM DAYS Fire Shooter indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Offroad 4x4 Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar