Dr. Parking 4 Para Hileli MOD APK [v1.27]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Dr. Parking 4 Para Hileli MOD APK [v1.27] 1 Dr. Parking 4 Para Hileli MOD APK [v1.27] 2 Dr. Parking 4 Para Hileli MOD APK [v1.27] 3 Dr. Parking 4 Para Hileli MOD APK [v1.27] 4

Dr. Parking 4 Para Hileli MOD APK [1.27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sürüş sırasında çok dikkatli ve odaklanmış olmanız gerekir. Diğer arabalara, kaldırıma ve insanlara çarpmayın.


Dr. Parking 4 1.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Araba oyunları her zaman basit ama son derece ilginçtir, basit ama ilginç içeriği ve aynı zamanda tanıdık oynanışı nedeniyle her yaştan oyuncuyu kendine çeker ve her şeyden önce son derece eğlencelidir. Ve burada sizlere oynaması çok kolay bir oyunla tanıştıracağım, oyuncuları hemen sıkmayacağını düşündüğüm ama kesinlikle çok ilginç ve zorlayıcı olacak. Bu, SUD Inc. tarafından geliştirilen Dr. Parking 4'tür.


Dr. Parking 4 v1.27 MOD APK


Dr. Parking 4 çok ilginç bir oyun ama çok hafif ve cihazın harika özelliklere sahip olmasını gerektirmiyor, bu yüzden telefonunuzun çalınıp çalınmayacağı konusunda endişelenmenize gerek yok! Oynaması kolay, basit, ancak Dr. Parking 4'ün cazibesi çok büyüktür, oynamaya başladığınızda zamanı tamamen unutabilirsiniz.


Dr. Parking 4 Para Hilesi


Dediğim gibi, oyunun oynanışı çok basit ve anlaşılması kolaydır. İndirdikten sonra uygulamayı çalıştırın ve oyunun ana arayüzü ekrana gelene kadar bekleyin. İlk oynamaya başladığınızda, kompakt bir araba ile standart bir araba alırsınız. Çevrimiçi oynamak için küçük bir araba turnuvası seçin veya resmi bir turnuvaya girmeden önce pratik yapabilmek için alıştırma bölümüne de gidebilirsiniz. Oynamaya başladıktan sonra, arabayı nasıl çalıştıracağınız konusunda bilgilendirileceksiniz. Burada detaylı olarak anlatılacak ve net bir şekilde araç kontrol bölümünün özellikleri ana ekranda görünecektir.


Dr. Parking 4 Altın Hilesi


Sürüş sırasında çok dikkatli ve odaklanmış olmanız gerekir. Diğer arabalara çarpmayın, kaldırıma çarpmayın, hatta diğer insanlara çarpmayın. Kaza olursa, başarısız olacaksınız ve oyunu en baştan tekrarlamanız gerekecek. Bu yüzden oyun oynarken sıkılmamak gerekiyor. Bunu oynarken göreviniz, daha önce ayarlanmış olan pozisyonda park etmektir. Arabanızı doğru yere her yerleştirdiğinizde, bir jeton alacaksınız. Mükemmel bir şekilde park edilmiş bir araba için yeşil, sarı ise doğru kurulum yapmadığınız anlamına gelir. Bu para birimi, arabaları daha mükemmel hale getirmek için yükseltmek için kullanılabilir ve ayrıca maksimum performans elde etmek için kullandığınız arabayı ayarlayabilirsiniz.


Dr. Parking 4 Araba Hilesi


Farklı boyut ve görünüşe sahip birçok araba türü olacak, böylece turnuvaya katılmak için en sevdiğiniz arabayı özgürce kendiniz seçebilirsiniz. Boyutlar üç özel boyut içerir: kompakt (küçük boy), orta (orta veya standart) ve büyük (boyut daha büyük olabilir). Ve bilmelisiniz ki, araç ne kadar uzun ve büyük olursa, zorluk da o kadar yüksek olacaktır.
Gezinme tuşları, en kolay şekilde sürmenize yardımcı olmak için en akıcı olanlardır. Bununla birlikte, sürüş parkuru şeklinde bir kamera ekranı var, sürüş sırasında mesafeyi ölçmek için görüş açısını değiştirebilmeniz için bir uzak kamera ekranı takılabilir.


Dr. Parking 4 Hile Apk


Oyunun grafikleri ve görüntüleri çok ilginç ve gerçekten harika, oyun oynarken size en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor. Bu oyun, oyun sırasında sabrınızı ve konsantrasyonunuzu test edecek ve ayrıca bölgenizdeki, geniş olmayan park yerlerinde veya dar sınıflandırmalarda sürüş becerilerinizi test edebilir. Bu oyunun boyutu çok küçük ve hafif olup akıllı telefonunuzda daha akıcı oynamanıza izin verir, düşük özelliklere sahip akıllı telefonlar için bile uygundur, çünkü bu oyun telefonda fazla yer veya depolama alanı kaplamaz ve pili boşa harcamaz.


Dr. Parking 4 Apk indir


Şimdiye kadar yüz milyonun üzerinde kurulum yapıldı Dr. Parking 4. Harika, değil mi? Bununla birlikte, oyunu deneyimleyenlerden gelen çok fazla takdir var. Muhtemelen bu harika oyunu kaçırmamanızın sebepleri bunlar. Şimdi Dr. Parking 4'ü indirin ve kesinlikle bu oyun sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.


Dr. Parking 4 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Russian Village Simulator 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar